Gintautas Kuzma

Gintautas Kuzma gimė 1959 metų vasario 18 dieną Antalieptės seniūnijoje Purvynės kaime. Mokėsi Purvynės pradžios mokykloje, vėliau – Antalieptės vidurinėje mokykloje. Mokslai sekėsi puikiai, todėl 1977 metais įstojo į Vilniaus valstybinį pedagoginį institutą (dabar LEU). 1981 metais įgijęs matematikos mokytojo specialybę, grįžo į gimtąjį rajoną ir dirbo Antazavės vaikų namų auklėtoju. 1985-1997 metais – Antazavės Juozo Gruodžio vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoju ugdymui. 1997 metais paskirtas Dusetų Kazimiero Būgos vidurinės mokyklos direktoriumi. Jam vadovaujant, 2005 metais mokykla buvo akredituota ir tapo Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija. Turi įgijęs matematikos vyresniojo mokytojo ir vadybos antrąją kvalifikacines kategorijas.

Gimnazijos direktorius

Gyvenimo aprašymas

"Kad ir koks apgailėtinas būtų tavo gyvenimas, sutik jį drąsiai ir gyvenk; nevenk jo ir nekeik. Jis ne toks blogas, koks tu pats."
H. D. Toras