Projekto rėmėjai

Ugdymo skyrius „Sartukas“ vykdo Zarasų savivaldybės vietos veiklos grupės strategiją, II prioriteto „Kaimo gyventojų iniciatyvų skatinimas“. Strategijos priemonė „Bendruomeniškumo ugdymas ir sąlygų jam sudarymas“. Vietos projektas „Kad vaikai būtų sveiki“. Projekto tikslas – sukurti aplinką kurioje vaikai augtų sveiki.

Ieva pasakoja apie savo darbelį

Pradėjęs marginti medžių lapus, laukus ir pievas nuraizgęs voratinkliais, gatves ir mūsų kiemus prinešę krūvas lapų,ruduo į mūsų gimnaziją atnešė ir labai smagią parodą „Dėdės Derliaus dovanos.“

Pasakoja Justina (kairėje) ir Ugnė

Lietingą spalio 28 dienos popietę susirinkome Dusetų kultūros centre. Susitikti su mokiniais į Dusetas atvyko „Misija Sibiras“ dalyviai.

Vienuoliai

Adventas – tai keturias savaites trunkantis laikotarpis, kuris parengia mus švęsti Įsikūnijimo slėpinį – Dievo Žodžio atėjimą į šį pasaulį. Tai – laukimo, rimties, vilties, maldos ir susikaupimo metas prieš Šv. Kalėdas. Adventu prasideda naujieji liturginiai (bažnytiniai) metai, per kuriuos Bažnyčia peržvelgia visus Kristaus gyvenimo, veiklos ir atpirkimo slėpinius. Nuostabus ir sklidinas giliausios prasmės laikas, kuriame įprasminame savo kasdienybę Kristaus gimimo laukimu. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje paminėjome Advento laikotarpį.

Mokiniai atlieka užduotis

Lietuvių tauta gyvuos, kol bus gyva mūsų kalba. Todėl kovo 7 dieną Dusetų kultūros centre vyko viktorina „Kalbos neišsenkanti versmė“, skirta pradinių klasių mokiniams pasitikrinti savo gimtosios lietuvių kalbos žinias.

Treniruotė

Šiemet mūsų gimnazija dalyvauja projekte „Sveikatiada“. Kiekvieną mėnesį gauname įvairių pasiūlymų, idėjų, o mums tereikia jas įgyvendinti.

"Gerbti reikia tą, kuris yra dosnus, o ne tą, kuris gali būti dosnus."
N. Makiavelis