Po paskutinio rato

Ir šiais mokslo metais mūsų gimnazija, paskatinta mūsų medikės Ligitos Gaulytės, prisijungė prie respublikinės akcijos „Apibėk mokyklą“, kurioje dalyvauja 300 šalies ugdymo įstaigų. Akcijos tikslas – skatinti mokinių fizinį aktyvumą, ugdyti įprotį kuo daugiau laiko praleisti lauke aktyviai judant.

Pirmojo puslapio fragmentas

Šiame numeryje:

• Abiturientams aidi paskutinis skambutis (1 puslapis).
  • Interviu su Patricija Kirilova (2 puslapis).
  • Kalbiname Nomedą Gaižiūtę (3 puslapis).
  • 2018 metų olimpiadų prizininkai (4 puslapis).

Skaitykite visą „45 minutės“ Nr. 38.

Parodėlės pristatymo akimirka

Spalio 15 dieną ugdymo skyriuje „Sartukas“ pedagogės Birutė Razmanavičienė ir Vida Juškienė sukvietė mokinius ir mokytojus į Rudenėlio šventę. Pagrindinis šventės tikslas – plėsti žinias apie daržoves ir vaisius, pasikalbėti apie jų naudą žmogaus sveikatai, pasidžiaugti rudens gėrybėmis. Renginio metu mokiniai bandė įminti mįsles, žaidė žaidimus, prisiminė vaisių ir daržovių naudą. Diskusijų metu mokiniai dalinosi savo mėgstamų patiekalų receptais iš daržovių.

Didžiausią įspūdį šventės dalyviams padarė rudens parodėlė. Mokiniai kūrė darbelius ir kompozicijas iš rudens gėrybių.

Mokytojos Vida Juškienė, Birutė Razmanavičienė.
Nuotraukos autorė mokytoja Irma Janušauskienė

Bendras ugdytinių kūrybinis darbas

Šiemet minimas „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ dešimtmetis. Akcijos organizatorius „Vaikų linija“ šią iniciatyvą išplėtė ir pakeitė į sąmoningumo didinimo mėnesį BE PATYČIŲ. Ugdymo skyriaus „SARTUKAS“ bendruomenė prisijungė prie šios akcijos ir visą kovo mėnesį buvo vykdomos įvairios veiklos, skirtos patyčių prevencijai ir kitokio žeminančio elgesio stabdymui.

Su pareigūnais

Balandžio 6-ąją Lietuvoje minima Saugaus eismo diena, kurios vienas iš prioritetų – saugaus eismo švietėjiška veikla, kuria siekiama ugdyti atsakingą eismo dalyvį. Pagrindinis tikslas – pasiekti, kad visos mūsų kelionės būtų saugios.

Antrokų maketas

Kovo 21 dieną mūsų gimnazijos priešmokyklinės grupės auklėtiniai bei pradinių klasių mokiniai lankėsi Sartų ir Gražutės regioniniame parke. Čia visų laukė kultūrologė Kristina Ivanovaitė. Renginys vyko per pavasario lygiadienį ir buvo skirtas Žemės dienai paminėti.

"Gyvenime kai kam būna kaip pas dantų gydytoją – vis tikiesi, jog svarbiausias momentas dar tik bus, o jis jau praėjo."
O. Bismarkas