Pirmojo puslapio fragmentas

Šiame numeryje:

• Abiturientams aidi paskutinis skambutis (1 puslapis).
  • Interviu su Patricija Kirilova (2 puslapis).
  • Kalbiname Nomedą Gaižiūtę (3 puslapis).
  • 2018 metų olimpiadų prizininkai (4 puslapis).

Skaitykite visą „45 minutės“ Nr. 38.

Parodėlės pristatymo akimirka

Spalio 15 dieną ugdymo skyriuje „Sartukas“ pedagogės Birutė Razmanavičienė ir Vida Juškienė sukvietė mokinius ir mokytojus į Rudenėlio šventę. Pagrindinis šventės tikslas – plėsti žinias apie daržoves ir vaisius, pasikalbėti apie jų naudą žmogaus sveikatai, pasidžiaugti rudens gėrybėmis. Renginio metu mokiniai bandė įminti mįsles, žaidė žaidimus, prisiminė vaisių ir daržovių naudą. Diskusijų metu mokiniai dalinosi savo mėgstamų patiekalų receptais iš daržovių.

Didžiausią įspūdį šventės dalyviams padarė rudens parodėlė. Mokiniai kūrė darbelius ir kompozicijas iš rudens gėrybių.

Mokytojos Vida Juškienė, Birutė Razmanavičienė.
Nuotraukos autorė mokytoja Irma Janušauskienė

Vytauto Didžiojo universitete

Apie etikos „Moralinės dilemos“ konkursą Ig-IIg klasėms sužinojau iš savo etikos mokytojos Ilonos Šukienės. Man visada buvo smalsu dalyvauti panašiuose konkursuose, kurių metu gali ne tik išbandyti save, bet ir įgauti naujos patirties, naujų žinių.

Startas

Spalio 10 d. Zarasų ežero saloje vyko rudens kroso varžybos. Šiose varžybose dalyvavo  ir Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos moksleiviai. Dalyviai buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes.

Mes dalyvavome 6 amžiaus  grupėse.

Sveikinimo gėlės

Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija paminėjo Tarptautinę mokytojų dieną. Kaip ir kiekvienais metais, šventę rengė IVg klasės mokiniai ir jų auklėtoja. Pertraukų metu mokykloje skambėjo muzika.

Martyno Mažvydo bibliotekoje

Lapkričio 17 dieną grupelė 6–Ig klasės mokinių dalyvavo edukacinėse veiklose Vilniuje. Mokiniai lankėsi Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Ne tik susipažino su bibliotekos istorija, bet ir apžiūrėjo visas erdves, sužinojo, kokias paslaugas teikia ši moderni biblioteka. 6–7 klasių mokiniai dalyvavo edukacijoje „Istorijų pasakojimo dirbtuvės“, o Ig klasės mokiniai – „Kinas ir literatūra“. Esame dėkingi Komunikacijos ir rinkodaros departamento Rinkodaros ir intelektinių paslaugų skyriaus darbuotojai dr. Jolantai Kanapickaitei už bendradarbiavimą organizuojant šias veiklas ir šiltą priėmimą.

"Tas, kuris moka meilikauti, moka ir šmeižti."
Napoleonas