Projekto rėmėjai

Ugdymo skyrius „Sartukas“ vykdo Zarasų savivaldybės vietos veiklos grupės strategiją, II prioriteto „Kaimo gyventojų iniciatyvų skatinimas“. Strategijos priemonė „Bendruomeniškumo ugdymas ir sąlygų jam sudarymas“. Vietos projektas „Kad vaikai būtų sveiki“. Projekto tikslas – sukurti aplinką kurioje vaikai augtų sveiki.

Mokiniai atlieka užduotis

Lietuvių tauta gyvuos, kol bus gyva mūsų kalba. Todėl kovo 7 dieną Dusetų kultūros centre vyko viktorina „Kalbos neišsenkanti versmė“, skirta pradinių klasių mokiniams pasitikrinti savo gimtosios lietuvių kalbos žinias.

Rudeninei nuotaikai

Spalio 5 dieną kasmet daugelyje šalių minima Tarptautinė mokytojų diena. Ši šventė neaplenkė ir Kazimiero Būgos gimnazijos. Jau nuo ankstyvo ryto mokykloje šurmuliavo gerai nusiteikę mokiniai, nekantriai laukiantys mokytojų prie durų. Su muzika, plojimais bei šūksniais juos pasitikę abiturientai įteikė kiekvienam mokytojui po gėlytę ir palydėjo iki mokytojų kambario. Ten jų laukė abiturientų skoningai papuoštas mokytojų kambarys ir ruoštos saldžios vaišės bei lengva, raminanti džiazo muzika.

Po paskutinio rato

Ir šiais mokslo metais mūsų gimnazija, paskatinta mūsų medikės Ligitos Gaulytės, prisijungė prie respublikinės akcijos „Apibėk mokyklą“, kurioje dalyvauja 300 šalies ugdymo įstaigų. Akcijos tikslas – skatinti mokinių fizinį aktyvumą, ugdyti įprotį kuo daugiau laiko praleisti lauke aktyviai judant.

Arijaus „Linksmutis“

Ruduo jau įpusėjo. Saulė pasirodo vis rečiau. Sulaukiame ir šalnų, ir netgi sniego. Derlius jau seniai nuimtas, ir visos daržovės priglaustos rūsiuose.

Pasirodymo dainos-interpretacijos „SAULELĖ“ akimirka.

Lapkričio 16 d. Rokiškio kultūros centre vyko 3-iasis Respublikinis menų festivalis „Spalvos“. Šis festivalis skirtas mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymo(si) poreikių (išskyrus atsirandančius dėl išskirtinių gabumų). Festivalio sumanytojai ir organizatoriai – Rokiškio pagrindinės mokyklos pedagogai. Festivalis, kuris vieną kartą metuose, pritraukia daug gražaus jaunimo iš visos Lietuvos. Šiame festivalyje lankėsi ir mūsų skyriaus mokiniai kartu su mokytojais Birute Razmanavičiene ir Vida Juškiene.

"Mes gyvename iš to, ką gauname, bet kuriame gyvenimą iš to, ką duodame."
V. Čerčilis