Pirmojo puslapio fragmentas

Šiame numeryje:

• Abiturientams aidi paskutinis skambutis (1 puslapis).
  • Interviu su Patricija Kirilova (2 puslapis).
  • Kalbiname Nomedą Gaižiūtę (3 puslapis).
  • 2018 metų olimpiadų prizininkai (4 puslapis).

Skaitykite visą „45 minutės“ Nr. 38.

Parodėlės pristatymo akimirka

Spalio 15 dieną ugdymo skyriuje „Sartukas“ pedagogės Birutė Razmanavičienė ir Vida Juškienė sukvietė mokinius ir mokytojus į Rudenėlio šventę. Pagrindinis šventės tikslas – plėsti žinias apie daržoves ir vaisius, pasikalbėti apie jų naudą žmogaus sveikatai, pasidžiaugti rudens gėrybėmis. Renginio metu mokiniai bandė įminti mįsles, žaidė žaidimus, prisiminė vaisių ir daržovių naudą. Diskusijų metu mokiniai dalinosi savo mėgstamų patiekalų receptais iš daržovių.

Didžiausią įspūdį šventės dalyviams padarė rudens parodėlė. Mokiniai kūrė darbelius ir kompozicijas iš rudens gėrybių.

Mokytojos Vida Juškienė, Birutė Razmanavičienė.
Nuotraukos autorė mokytoja Irma Janušauskienė

Vytauto Didžiojo universitete

Apie etikos „Moralinės dilemos“ konkursą Ig-IIg klasėms sužinojau iš savo etikos mokytojos Ilonos Šukienės. Man visada buvo smalsu dalyvauti panašiuose konkursuose, kurių metu gali ne tik išbandyti save, bet ir įgauti naujos patirties, naujų žinių.

Startas

Spalio 10 d. Zarasų ežero saloje vyko rudens kroso varžybos. Šiose varžybose dalyvavo  ir Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos moksleiviai. Dalyviai buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes.

Mes dalyvavome 6 amžiaus  grupėse.

Rugsėjo 1-oji 2011 metais

Džiaugiamės galėdami sugrįžti mokytis į klases. Dėl nesitraukiančios pandemijos dar lieka kai kurie ugdymo organizavimo ribojimai.

Šeštokai su rašytoja

Jau antrus metus gimnazija dalyvauja „Kokybės krepšelio“ projekte. Pernai gyvai susitikti ir pabendrauti su rašytojais sutrukdė pandemija. Daug susitikimų vyko nuotoliniu būdu. Šiemet, tik prasidėjus mokslo metams, suskubome į kūrybinio rašymo pamokas pasikviesti rašytoją Iloną Ežerinytę. Dauguma mokinių jau skaitę jos knygas, kartą dalyvavę susitikime, todėl ši žinia juos nudžiugino.

"Niekas nejuda į priekį politinėje sistemoje, kurioje žodžiai nesiderina su darbais."
Napoleonas