Projekto rėmėjai

Ugdymo skyrius „Sartukas“ vykdo Zarasų savivaldybės vietos veiklos grupės strategiją, II prioriteto „Kaimo gyventojų iniciatyvų skatinimas“. Strategijos priemonė „Bendruomeniškumo ugdymas ir sąlygų jam sudarymas“. Vietos projektas „Kad vaikai būtų sveiki“. Projekto tikslas – sukurti aplinką kurioje vaikai augtų sveiki.

Pasakoja Justina (kairėje) ir Ugnė

Lietingą spalio 28 dienos popietę susirinkome Dusetų kultūros centre. Susitikti su mokiniais į Dusetas atvyko „Misija Sibiras“ dalyviai.

Vienuoliai

Adventas – tai keturias savaites trunkantis laikotarpis, kuris parengia mus švęsti Įsikūnijimo slėpinį – Dievo Žodžio atėjimą į šį pasaulį. Tai – laukimo, rimties, vilties, maldos ir susikaupimo metas prieš Šv. Kalėdas. Adventu prasideda naujieji liturginiai (bažnytiniai) metai, per kuriuos Bažnyčia peržvelgia visus Kristaus gyvenimo, veiklos ir atpirkimo slėpinius. Nuostabus ir sklidinas giliausios prasmės laikas, kuriame įprasminame savo kasdienybę Kristaus gimimo laukimu. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje paminėjome Advento laikotarpį.

Mokiniai atlieka užduotis

Lietuvių tauta gyvuos, kol bus gyva mūsų kalba. Todėl kovo 7 dieną Dusetų kultūros centre vyko viktorina „Kalbos neišsenkanti versmė“, skirta pradinių klasių mokiniams pasitikrinti savo gimtosios lietuvių kalbos žinias.

Rudeninei nuotaikai

Spalio 5 dieną kasmet daugelyje šalių minima Tarptautinė mokytojų diena. Ši šventė neaplenkė ir Kazimiero Būgos gimnazijos. Jau nuo ankstyvo ryto mokykloje šurmuliavo gerai nusiteikę mokiniai, nekantriai laukiantys mokytojų prie durų. Su muzika, plojimais bei šūksniais juos pasitikę abiturientai įteikė kiekvienam mokytojui po gėlytę ir palydėjo iki mokytojų kambario. Ten jų laukė abiturientų skoningai papuoštas mokytojų kambarys ir ruoštos saldžios vaišės bei lengva, raminanti džiazo muzika.

Po paskutinio rato

Ir šiais mokslo metais mūsų gimnazija, paskatinta mūsų medikės Ligitos Gaulytės, prisijungė prie respublikinės akcijos „Apibėk mokyklą“, kurioje dalyvauja 300 šalies ugdymo įstaigų. Akcijos tikslas – skatinti mokinių fizinį aktyvumą, ugdyti įprotį kuo daugiau laiko praleisti lauke aktyviai judant.

"Nėra žmonių be ydų. Iš mūsų tas tėra geriausias, kuris turi jų mažiausiai."
Horacijus