Pirmojo puslapio fragmentas

Šiame numeryje:

• Abiturientams aidi paskutinis skambutis (1 puslapis).
  • Interviu su Patricija Kirilova (2 puslapis).
  • Kalbiname Nomedą Gaižiūtę (3 puslapis).
  • 2018 metų olimpiadų prizininkai (4 puslapis).

Skaitykite visą „45 minutės“ Nr. 38.

Parodėlės pristatymo akimirka

Spalio 15 dieną ugdymo skyriuje „Sartukas“ pedagogės Birutė Razmanavičienė ir Vida Juškienė sukvietė mokinius ir mokytojus į Rudenėlio šventę. Pagrindinis šventės tikslas – plėsti žinias apie daržoves ir vaisius, pasikalbėti apie jų naudą žmogaus sveikatai, pasidžiaugti rudens gėrybėmis. Renginio metu mokiniai bandė įminti mįsles, žaidė žaidimus, prisiminė vaisių ir daržovių naudą. Diskusijų metu mokiniai dalinosi savo mėgstamų patiekalų receptais iš daržovių.

Didžiausią įspūdį šventės dalyviams padarė rudens parodėlė. Mokiniai kūrė darbelius ir kompozicijas iš rudens gėrybių.

Mokytojos Vida Juškienė, Birutė Razmanavičienė.
Nuotraukos autorė mokytoja Irma Janušauskienė

Vytauto Didžiojo universitete

Apie etikos „Moralinės dilemos“ konkursą Ig-IIg klasėms sužinojau iš savo etikos mokytojos Ilonos Šukienės. Man visada buvo smalsu dalyvauti panašiuose konkursuose, kurių metu gali ne tik išbandyti save, bet ir įgauti naujos patirties, naujų žinių.

Startas

Spalio 10 d. Zarasų ežero saloje vyko rudens kroso varžybos. Šiose varžybose dalyvavo  ir Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos moksleiviai. Dalyviai buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes.

Mes dalyvavome 6 amžiaus  grupėse.

Grupė šeštokų su auklėtoja

Mes, grupė šeštos bei septintos klasės mokinių, spalio 19 dieną važiavome į Vilnių. Aplankėme „UNO parks“. Laipioti medžiuose, aktyviai pramogauti, kur nebūtinas fizinis pasiruošimas, buvo visų mokinių didžiulis noras. Lipama pradedant nuo lengviausių trasų, horizontaliai įrengtų medžiuose iš virvių, medžio ir tvirtinimo elementų. Pirmiausiai visi išklausėme instruktažo, aprūpino laipiojimo apraišais ir buvome nuolat prižiūrimi instruktorių. Parke buvai labai linksma,smagu, bet ir šiek tiek baisu. Kliūtys buvo labai sunkios, bet mes jas vis tik įveikėme.

Likus šimtui dienų iki pirmojo egzamino, abiturientai švenčia Šimtadienį, kuris primena artėjančius egzaminus ir naują gyvenimo etapą. Tik, deja, šiemt Šimtadienis visiškai kitoks, nei įprastai.

"Kad ir koks apgailėtinas būtų tavo gyvenimas, sutik jį drąsiai ir gyvenk; nevenk jo ir nekeik. Jis ne toks blogas, koks tu pats."
H. D. Toras