Mokiniai atlieka užduotis

Lietuvių tauta gyvuos, kol bus gyva mūsų kalba. Todėl kovo 7 dieną Dusetų kultūros centre vyko viktorina „Kalbos neišsenkanti versmė“, skirta pradinių klasių mokiniams pasitikrinti savo gimtosios lietuvių kalbos žinias.

Po paskutinio rato

Ir šiais mokslo metais mūsų gimnazija, paskatinta mūsų medikės Ligitos Gaulytės, prisijungė prie respublikinės akcijos „Apibėk mokyklą“, kurioje dalyvauja 300 šalies ugdymo įstaigų. Akcijos tikslas – skatinti mokinių fizinį aktyvumą, ugdyti įprotį kuo daugiau laiko praleisti lauke aktyviai judant.

Arijaus „Linksmutis“

Ruduo jau įpusėjo. Saulė pasirodo vis rečiau. Sulaukiame ir šalnų, ir netgi sniego. Derlius jau seniai nuimtas, ir visos daržovės priglaustos rūsiuose.

Ekspedicijos dalyvis L. Kasperavičius

Dauguma jaunų žmonių šiais laikais yra labai smalsūs, veiklūs ir bet kokia kaina siekia savo užsibrėžto tikslo. Galime pasidžiaugti, kad atsiranda žmonių, kurie yra labai ištikimi savo gimtajai šaliai ir be paliovos siekia atgaivinti jos praeitį, nuveikti naudingų darbų, kurie prikeltų tautos atminimą. Šių metų kovo 13 dieną į Dusetų kultūros centrą buvo atvykęs „Misija Sibiras‘17“ dalyvis Laimis Kasperavičius, kuris gimnazistams dovanojo kitokią pamoką.

Sesutės Kazlaitės

Pirmiesiems saulės spinduliams nedrąsiai žvilgčiojantiems į langus, širdį užlieja noras daryti gerus darbus, padėkoti, švęsti pavasarį. Jau treti metai iš eilės gimnazija pavasarį kviečia mokytojus, mokinius bei jų tėvelius kviečia pabūti kartu, padėkoti vieni kitiems, pasidžiaugti artėjančiu pavasariu ir gražia muzika.

Pirmojo puslapio fragmentas

Šiame numeryje:

• Abiturientams aidi paskutinis skambutis (1 puslapis).
  • Interviu su Patricija Kirilova (2 puslapis).
  • Kalbiname Nomedą Gaižiūtę (3 puslapis).
  • 2018 metų olimpiadų prizininkai (4 puslapis).

Skaitykite visą „45 minutės“ Nr. 38.

No events found.

"Kas save niekina, tas vis tiek gerbia save kaip niekintoją."
F. Nyčė