b_420_0_16777215_01_images_skelbimai_autobusiukas.jpg

Informuojame, kad vadovaujantis Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2021-11-22 raštu Nr. (6.33E)-1631 „Dėl mokinių pavėžėjimo tvarkaraščių“ ir 2021-12-21 Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. I2(670E)-244 „Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Zarasų autobusai“ aptarnaujamų vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo kelių transporto maršrutų pertvarkymo nuo 2022 m. sausio 8 d.“, nuo 2022 m. sausio 10 d., pirmadienio, keičiasi Zarasų autobusų parko maršrutinių autobusų ir Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos mokyklinio autobuso maršrutai ir išvykimo/atvykimo laikai.

Detalią informaciją apie pasikeitimus rasite TAMO dienyne.

Gimnazijos administracija

Asociatyvi nuotr.

Vadovaujantis LR sveikatos ministro valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2021 lapkričio 15 d. sprendimu Nr. V-2582 nuo 2021 gruodžio 1 d. mokyklose mokiniai, ugdomi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, ir kiti vyresni nei 6 m. mokiniai, privalo dėvėti medicinines veido kaukes arba respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną.

Saugokime save ir vieni kitus.

Gimnazijos administracija

Rugsėjo 1-oji 2011 metais

Džiaugiamės galėdami sugrįžti mokytis į klases. Dėl nesitraukiančios pandemijos dar lieka kai kurie ugdymo organizavimo ribojimai.

"Geriau jau būti vargšui ir laisvam negu turtingam ir priklausomam. Žinoma, žmonės nori būti ir turtingi, ir laisvi, ir būtent šitai kartais padaro juos vargšais ir vergais."
A. Kamiu