Išvykos

Prie elniažuvės

Ekskursija po Zarasus prasidėjo nuo Elnežuvės, tai yra skulptūros, skirtos Zarasų miesto 500 metų jubiliejui įamžinti. Klasės auklėtoja papasakojo miesto istoriją, jo vardo kilmę. Mūsų krašto kalbininkas Kazimieras Būga išaiškino, kad Zarasai yra iš sėlių kalbos atėjęs vietovardis, kuris prigijo tarp vietos gyventojų ir nuo 1929 m. tapo oficialiu miesto vardu.

Prie Klaipėdos jūrų muziejaus

Praėjusiais metais visi labai stengėmės nepraleisti pamokų be pateisinamos priežasties, nes dalyvavome rajoniniame konkurse „Geriausiai lankanti klasė“ 2018–2019 mokslo metais. Sužinoję, kad laimėjome, labai džiaugėmės. Prizas – nemokamas autobusas vienai dienai į bet kurią Lietuvos vietą. Vasara prabėgo greitai, tačiau neliūdėjome, nes žinojome, jog rugsėjį važiuosime į, ko gero, pačią įdomiausią mūsų klasės ekskursiją prie jūros – į Klaipėdą ir Nidą.

Prie „Lituanistikos židinio“

Visada labiausiai yra laukiamos pramoginės ekskursijos. Smagu atsipalaiduoti nuo mokslų, patirti smagų nuotykių. Tikrai ne kiekvieną sudomintų rimtos ekskursijos apie rimtus dalykus. Tačiau mes važiavome kaip tik į tokią. Ir dėl to visai nesigailim. Kodėl? Sužinosite susipažinę su mūsų įspūdžiais sugrįžus iš kitokių pamokų.

„Glasremis“. Darbo eiga

Pavasario saulei vis dažniau pasirodant, nutarėme ištrūkti iš mokyklos. Vykome į Panevėžį. Kelionės tikslas buvo, žinoma, pamatyti spektaklį.

"Kultūra ir išorinis blizgesys – visiškai skirtingi dalykai."
R. V. Emersonas