Išvykos

Zarasų viešojoje bibliotekoje

Gegužės 18 dieną priešmokyklinukai ir pirmos klasės mokiniai  apsilankė Zarasų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje. Čia pasitiko  bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Zina Černovienė. Ji  pakvietė apžiūrėti akvariume gyvenančias žuvytes, pasigrožėti muzikos medžiu, žirafa Veronika Zarasaite, kurią nupiešė  dailininkas K. Kasparavičius su moksleiviais.

Gausus lankytojų būrys

Šių metų vasario 2-4 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO jau penkioliktą kartą vyko tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „STUDIJOS 2017“. Parodą aplankė dešimtys tūkstančių moksleivių iš Lietuvos, tarp kurių ir mūsų gimnazijos I–IV klasių mokiniai.

Penktokai su keturkojais

Artėjant Kūčių vakarui, šventoms Kalėdoms bei Naujiesiems metams norisi būti geresniems. Daryti gerus darbus, nesiekiant naudos sau. Norisi dalinti meilę ir rūpestį tiems, kurie, prieš daugelį amžių prijaukinti žmogaus, nebegali be jo išgyventi! Norisi tikėti, kad gyvūnėliai nenusipelnė patirti alkį, baimę ir skausmą. Stengtis padaryti viską, kad kuo didesnis beglobių gyvūnėlių skaičius taptų kažkieno mylimais ir svarbiais šeimos nariais. Tokios mintys lankė gimnazijos mokytojus ir mokinius, sumaniusius organizuoti akciją „Ištiesk leteną“.

Prie S. Nėries namo

Artėjant šventėms, per patį susikaupimo laikotarpį, kuomet vis dažniau pamąstome apie kitiems padarytas skriaudas, pasakytus negražius žodžius, norime kiekvieno atsiprašyti, padėjusiems padėkoti, o gal tiesiog kiekvieną nuliūdusį pralinksminti, mes, gimnazijos dvyliktokai, nusprendėme vykti į ekskursiją. Juk tai vienas iš smagiausių, tačiau kartu ir naudingiausių užsiėmimų su klase.

"Jaunas galite būti tik vieną kartą, tačiau nesubrendęs – visą gyvenimą."
Andersono aksioma