Išvykos

J. Biliūno tėviškėje

Gražią, saulėtą rugsėjo pabaigos dieną mes, šeštokai, vykome į Anykščius. Tai buvo nuotaikinga ir turininga išvyka į padavimais ir legendomis apipintą Anykščių kraštą, viliojantį vaizdingomis apylinkėmis ir įdomių lankytinų vietovių gausa. Pirmoji stotelė – Niūronys, rašytojo Jono Biliūno tėviškė. Apsilankę muziejuje išgirdome pasakojimą apie būsimo rašytojo gyvenimą, nuotykius, vėliau tapusius jo kūrybos dalimi. Buvo galima įsigyti ir Jono Biliūno knygų. Vėliau važiavome prie Jono Biliūno kapo, kopėme į Laimės žiburį.

Palūšėje

Mokslo metus užbaigiant, ugdymo skyriaus „Sartukas“ mokiniams buvo suorganizuota ekskursija į Ignalinos rajoną.

Vaižganto tėviškėje

Mokslo metams žaibišku greičiu artėjant į pabaigą, norisi padėti visas knygas į šalį, dažniau laiką leisti lauke, pramogauti... Tad nieko nelaukę vienuoliktokai, norėdami šiek tiek atsipūsti po jau prabėgusių renginių ir tinkamai pasiruošti dar vienai labai svarbiai šventei – paskutiniam skambučiui – nusprendė pakeliauti ir atidaryti pažintinių kelionių sezoną.

Ūkininko fermoje

Ilgai derinome, svajojome, laukėme ir štai išaušo ta diena. Vyksime pas ūkininkus Giedrę ir Stasį Brogas. Nekantriai išsėdėję pamokas išvažiavome.

"Kai pagaliau atrandate tobulą moterį, paaiškėja, kad ji laukia tobulo vyro."
Janda dėsnis