Išvykos

Prie S. Nėries memorialinio muziejaus

Pusė mokslo metų prabėgo žaibišku greičiu. Pirmasis pusmetis jau įveiktas. Kažkam gal ir džiugu, dažniau pasirodo saulė ir artėja taip visų mokinių laukiamos vasaros atostogos. Tačiau mums, dvyliktokams, nėra laiko džiūgauti ar atsipalaiduoti, mūsų laukia svarbus gyvenimo žingsnis – egzaminai ir tolimesnio gyvenimo pasirinkimas. Prasidėjus atostogoms, vieni mokiniai džiaugėsi gražiu oru, kiti ilsėjosi, gal kas nors ir mokėsi, tačiau mes nusprendėme nešvaistyti laiko veltui ir nuvykti į dar vieną edukacinę kelionę.

Prie V. Mykolaičio-Putino memorialinio buto-muziejaus

Anot Džavaharlalio  Nehru, „Mes gyvename nuostabiame pasaulyje, pilname grožio, žavesio ir nuotykių. Nuotykiai, kuriuos galime patirti, niekada nesibaigia, jei mes jų ieškome su plačiai atmerktomis akimis“. Dažnai mokytojai, tėvai ir apskritai suaugę žmonės ragina mus, entuziastingus ir nenustygstančius vietoje jaunuolius, skaityti kuo daugiau knygų. Juk knyga –  didžiausias pažinimo šaltinis. Ar mes dažnai susimąstome, kaip smagu atitrūkti nuo knygų, nuo beribių pastangų įsivaizduoti pasakojamą istoriją, nuo vadovėliuose teikiamos informacijos ir drauge su klasės draugais aplankyti muziejų, pažintinį objektą ar net užsukti į teatrą?

Edukacija

Antanas Miškinis – sudėtingo likimo prieškario poetas neoromantikas, kuriam teko patirti ir kritikos bei skaitytojų pripažinimą, ir priverstinę užmarštį.

Bernardinų bažnyčioje

Lapkričio 9 d. rytą šeštokai leidosi į pažintinę kelionę. Šįkart į Vilnių.

"Visos aistros geros, kol jas valdome, visos blogos, jeigu joms paklūstame."
Ž. Ž. Ruso