Išvykos

Edukacija

Antanas Miškinis – sudėtingo likimo prieškario poetas neoromantikas, kuriam teko patirti ir kritikos bei skaitytojų pripažinimą, ir priverstinę užmarštį.

Bernardinų bažnyčioje

Lapkričio 9 d. rytą šeštokai leidosi į pažintinę kelionę. Šįkart į Vilnių.

J. Biliūno tėviškėje

Gražią, saulėtą rugsėjo pabaigos dieną mes, šeštokai, vykome į Anykščius. Tai buvo nuotaikinga ir turininga išvyka į padavimais ir legendomis apipintą Anykščių kraštą, viliojantį vaizdingomis apylinkėmis ir įdomių lankytinų vietovių gausa. Pirmoji stotelė – Niūronys, rašytojo Jono Biliūno tėviškė. Apsilankę muziejuje išgirdome pasakojimą apie būsimo rašytojo gyvenimą, nuotykius, vėliau tapusius jo kūrybos dalimi. Buvo galima įsigyti ir Jono Biliūno knygų. Vėliau važiavome prie Jono Biliūno kapo, kopėme į Laimės žiburį.

Palūšėje

Mokslo metus užbaigiant, ugdymo skyriaus „Sartukas“ mokiniams buvo suorganizuota ekskursija į Ignalinos rajoną.

"Kad pasimokytum iš savo klaidų, pirmiausia reikia suvokti, kad jas darai."
Filo dėsnis