Išvykos

Dovanos gyvūnėliams

Jau trečius metus iš eilės, prieš didžiąsias metų šventes, mūsų gimnazijoje vyksta kalėdinė akcija „Ištiesk leteną“, Utenos gyvūnų globos namams paremti. Ją organizuoja etikos mokytoja Ilona Šukienė.

Rokiškio pagrindinėje mokykloje

Spalio 30 dieną Zarasų rajono specialiųjų pedagogų, logopedų metodinės grupės nariai bei gimnazijos ugdymo skyriaus „Sartukas“ pedagogai išvyko į Rokiškį. Kelionės tikslas buvo aplankyti ir susipažinti su Rokiškio pagrindine mokykla ir lopšeliu-darželiu „Pumpurėlis“, kur ugdomi įvairių sutrikimų turintys vaikai.

Zarasų viešojoje bibliotekoje

Gegužės 18 dieną priešmokyklinukai ir pirmos klasės mokiniai  apsilankė Zarasų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje. Čia pasitiko  bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Zina Černovienė. Ji  pakvietė apžiūrėti akvariume gyvenančias žuvytes, pasigrožėti muzikos medžiu, žirafa Veronika Zarasaite, kurią nupiešė  dailininkas K. Kasparavičius su moksleiviais.

Gausus lankytojų būrys

Šių metų vasario 2-4 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO jau penkioliktą kartą vyko tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „STUDIJOS 2017“. Parodą aplankė dešimtys tūkstančių moksleivių iš Lietuvos, tarp kurių ir mūsų gimnazijos I–IV klasių mokiniai.

"Tiek pasakėčia, tiek gyvenimas vertinamas ne už ilgumą, o už turinį."
Seneka