Išvykos

Palūšėje

Mokslo metus užbaigiant, ugdymo skyriaus „Sartukas“ mokiniams buvo suorganizuota ekskursija į Ignalinos rajoną.

Vaižganto tėviškėje

Mokslo metams žaibišku greičiu artėjant į pabaigą, norisi padėti visas knygas į šalį, dažniau laiką leisti lauke, pramogauti... Tad nieko nelaukę vienuoliktokai, norėdami šiek tiek atsipūsti po jau prabėgusių renginių ir tinkamai pasiruošti dar vienai labai svarbiai šventei – paskutiniam skambučiui – nusprendė pakeliauti ir atidaryti pažintinių kelionių sezoną.

Su šeimininku Stasiu Broga

Ilgai derinome, svajojome, laukėme ir štai išaušo ta diena. Vyksime pas ūkininkus Giedrę ir Stasį Brogas. Nekantriai išsėdėję pamokas išvažiavome.

Dovanos gyvūnėliams

Jau trečius metus iš eilės, prieš didžiąsias metų šventes, mūsų gimnazijoje vyksta kalėdinė akcija „Ištiesk leteną“, Utenos gyvūnų globos namams paremti. Ją organizuoja etikos mokytoja Ilona Šukienė.

No events found.

"Kas save niekina, tas vis tiek gerbia save kaip niekintoją."
F. Nyčė