Išvykos

Prie „Lituanistikos židinio“

Visada labiausiai yra laukiamos pramoginės ekskursijos. Smagu atsipalaiduoti nuo mokslų, patirti smagų nuotykių. Tikrai ne kiekvieną sudomintų rimtos ekskursijos apie rimtus dalykus. Tačiau mes važiavome kaip tik į tokią. Ir dėl to visai nesigailim. Kodėl? Sužinosite susipažinę su mūsų įspūdžiais sugrįžus iš kitokių pamokų.

„Glasremis“. Darbo eiga

Pavasario saulei vis dažniau pasirodant, nutarėme ištrūkti iš mokyklos. Vykome į Panevėžį. Kelionės tikslas buvo, žinoma, pamatyti spektaklį.

Prie Jono Basanavičiaus paminklo

Balandžio pradžioje 5 klasės mokiniai su auklėtoja Aldona Žiliukiene ir savo pirmąja mokytoja Jolanta Kondrašoviene aplankė pavasarėjantį Vilnių. Pirma stotelė buvo Trijų kryžių kalnas. Ten mus pasitiko gidė Milisenta, su ja susipažinome ir nusifotografavome. Tada leidomės stačiu kalnu, ėjome prie Vilnelės.

Prie S. Nėries memorialinio muziejaus

Pusė mokslo metų prabėgo žaibišku greičiu. Pirmasis pusmetis jau įveiktas. Kažkam gal ir džiugu, dažniau pasirodo saulė ir artėja taip visų mokinių laukiamos vasaros atostogos. Tačiau mums, dvyliktokams, nėra laiko džiūgauti ar atsipalaiduoti, mūsų laukia svarbus gyvenimo žingsnis – egzaminai ir tolimesnio gyvenimo pasirinkimas. Prasidėjus atostogoms, vieni mokiniai džiaugėsi gražiu oru, kiti ilsėjosi, gal kas nors ir mokėsi, tačiau mes nusprendėme nešvaistyti laiko veltui ir nuvykti į dar vieną edukacinę kelionę.

"Statistika yra logiškas būdas sakyti klaidingą tiesą."
Grifino dėsnis