Išvykos

Prie paminklo Adomui Mickevičiui

Spalio 14 dieną IVg klasės mokiniai vyko į Vilnių.

MO muziejuje belaukiant edukacijos

Po ilgo karantino mes ir vėl nutarėme pasimokyti kitose erdvėse. Tik šį kartą jau ne virtualiai, o gyvai. Todėl iškeliavome į Vilnių.

Keliaujant upe

Besibaigiant mokslo metams ketvirtokams teko izoliuotis 2 savaitėms. Suplanuotas žygis neįvyko. Išlaukę tą laiką, birželio 25 d. susirinkome klasėje. Vaikai pasidžiaugė, gavę pradinio išsilavinimo pažymėjimus, apdovanojimus. Šį sykį puikiai nusiteikę išvykome į Antalieptę.

Grupė šeštokų su auklėtoja

Mes, grupė šeštos bei septintos klasės mokinių, spalio 19 dieną važiavome į Vilnių. Aplankėme „UNO parks“. Laipioti medžiuose, aktyviai pramogauti, kur nebūtinas fizinis pasiruošimas, buvo visų mokinių didžiulis noras. Lipama pradedant nuo lengviausių trasų, horizontaliai įrengtų medžiuose iš virvių, medžio ir tvirtinimo elementų. Pirmiausiai visi išklausėme instruktažo, aprūpino laipiojimo apraišais ir buvome nuolat prižiūrimi instruktorių. Parke buvai labai linksma,smagu, bet ir šiek tiek baisu. Kliūtys buvo labai sunkios, bet mes jas vis tik įveikėme.

"Gerbti reikia tą, kuris yra dosnus, o ne tą, kuris gali būti dosnus."
N. Makiavelis