Išvykos dalyviai mokytojų kambaryje.
Išvykos dalyviai mokytojų kambaryje.

Vasario 20 dieną rajono anglų kalbos mokytojai susirinko mūsų gimnazijoje pasidalyti gerąja patirtimi, aktualijomis iš seminarų bei pasikalbėti apie nuo kitų mokslo metų įvedamo privalomo ankstyvojo užsienio kalbos mokymo ypatumus.

Teorinę medžiagą iš kursų apie ankstyvąjį mokymą paskleidė D. Karanauskienė (Antalieptės pagrindinė mokykla), o praktiniais mokymo aspektais pasidalijo J. Mardosienė (Pauliaus Širvio pagrindinė mokykla). Buvo aptarta rašinių rašymo metodika vyresnėse klasėse (A. Macijauskienė ), panagrinėti „Ąžuolo“ bei mūsų gimnazijos abiturientų bandomojo egzamino rezultatai.

Prieš išvykdami anglistai panoro pasivaikščioti po renovuotą mokyklą, ir neslėpdami susižavėjimo dosniai vardijo atsinaujinusios gimnazijos privalumus.

Artėja

Šiuo metu įrašų nėra

Dienynas

Dirbę pedagogai

Mintys

"Tinginiai visuomet esti vidutinybės visose srityse."
Volteras

Orai