Angorinis triušis

Gegužės 24 d. gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai lankėsi Utenos rajone esančiame Antalamėstės kaime Triušiukų slėnyje.

Stručių aptvaras

Čia gyvena apie 250 triušiukų. Tai puiki vieta praleisti laisvalaikį, sužinoti apie gyvūnus, juos paglostyti, palaikyti rankose, pamaitinti. Aptvertoje 2 ha ploto teritorijoje eksponuojama daugiau nei 40 skirtingų veislių triušių ir triušiukų. Triušiukų slėnyje taip pat galima pasigrožėti tauriaisiais elniais, Kamerūno ožiukais,stručiais, nutrijomis, įvairiais paukščiais ir kitais šio slėnio gyventojais.

Vaikai su triušiukais

Mokiniai liko sužavėti pamatyta gyvūnų gausa. Kiekvieną gyvūną pristatė ir apie jį papasakojo, bei šiltai bendravo su vaikais Triušiukų slėnio įkūrėja Renata. Po ekskursijos mokiniai buvo maloniai pakviesti papramogauti: pašokinėti ant batuto, pamėtyti kamuolį į krepšį, pasisupti sūpynėmis, pažaisti smėlio dėžėje ar tiesiog pailsėti pavėsinėje, pasigrožėti gamta.

Grįžę mokiniai dar ilgai dalinosi neišdildomais įspūdžiais. Visi likome sužavėti Triušiukų slėnio šeimininkų svetingumu.

Birutė Razmanavičienė, lavinamosios klasės mokytoja.
Nuotraukos autorės.

Numatytų renginių nėra.

"Jei geru atsilyginsi už bloga, kuo už gera atsidėkosi?"
Konfucijus