Prie žirgų

Rugsėjo 8 dieną Kazimiero Būgos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus ugdytiniai aplankė Sartų žirgyną.

Buvome maloniai sutikti, žirgyno darbuotoja aprodė teritoriją, bei išsamiai papasakojo vaikams apie žirgus. Mokiniai susipažino su auginamomis arklių veislėmis, matė, kokiuose garduose jie gyvena, sužinojo kaip prižiūrimi ir treniruojami žirgai. Mokiniai galėjo ne tik paglostyti, bet ir pamaitinti žirgus, bei mokėsi, kaip tinkamai prie jų prieiti. Draugystė su šiuo gyvūnu įkvepia pasitikėjimo savimi, drąsos. Tuo įsitikino ir mokiniai – ilgai nedrįsę paglostyti žirgo, pamatę draugiškumą, smalsumą vis dėlto nugalėjo baimę.

Mokiniams ši išvyka dovanojo naujus potyrius ir neišdildomus įspūdžius, nes leido patirti, koks stiprus gyvūnų teikiamas džiaugsmas žmogui.

Birutė Razmanavičienė,
ugdymo skyriaus „Sartukas“ lavinamosios klasės mokytoja.

Numatytų renginių nėra.

"Jei geru atsilyginsi už bloga, kuo už gera atsidėkosi?"
Konfucijus