Kultūros centro scenoje

Lapkričio 10 d. Rokiškio kultūros centre vyko II-asis Respublikinis menų festivalis „Spalvos“, skirtas mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymo(si) poreikių.

Renginio sumanytojai ir organizatoriai – Rokiškio pagrindinė mokykla, festivalio partneriai Rokiškio rajono savivaldybė ir Rokiškio rajono savivaldybės Švietimo centras.

Festivalyje dalyvavo apie pusantro šimto mokinių iš Šiaulių, Kijėlių (Molėtų r.), Utenos, Kazlų Rūdos, Ukmergės, Pasvalio, Ringuvos ir mūsų gimnazijos ugdymo skyrius „Sartukas“.

Sveikinimo žodį tarė Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis ir Rokiškio savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis.

Mokiniai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių, pasirodė viešoje erdvėje, atskleidė savo meninius gebėjimus muzikos, šokio, teatro menų srityse. Pasibaigus renginiui visi kartu, padedami pedagogų, kūrė bendrą festivalio aplikaciją, žaidė žaidimus, stebėjo rodomus kino filmus.

Mokytojai organizuotame seminare dalijosi gerąja pedagoginio darbo patirtimi, specialiosios pedagogikos naujovėmis bei meninio ugdymo svarba specialiojo ugdymo procese.

Pirmą kartą šiame festivalyje dalyvavo „Sartuko“ lavinamosios klasės mokiniai. Ugdytiniai labai džiaugėsi pasirodę Rokiškio kultūros centro didžiojoje salėje stebint gausiam žiūrovų būriui. Sulaukė daug plojimų bei šilto palaikymo.

Išvykome iš Rokiškio puikios nuotaikos, su viltimi kitais metais sugrįžti.

Mokytojos Birutė Razmanavičienė,
Vida Juškienė,
mokyt. padėjėja Danutė Šakalienė

"Triukšmingumas nieko neįrodo. Gana dažnai višta, sudėjusi viso labo tik kiaušinį, kudakuoja tarsi pagimdžiusi asteroidą."
M. Tvenas