Kitos naujienos

Bendras ugdytinių kūrybinis darbas

Šiemet minimas „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ dešimtmetis. Akcijos organizatorius „Vaikų linija“ šią iniciatyvą išplėtė ir pakeitė į sąmoningumo didinimo mėnesį BE PATYČIŲ. Ugdymo skyriaus „SARTUKAS“ bendruomenė prisijungė prie šios akcijos ir visą kovo mėnesį buvo vykdomos įvairios veiklos, skirtos patyčių prevencijai ir kitokio žeminančio elgesio stabdymui.

Antrokų maketas

Kovo 21 dieną mūsų gimnazijos priešmokyklinės grupės auklėtiniai bei pradinių klasių mokiniai lankėsi Sartų ir Gražutės regioniniame parke. Čia visų laukė kultūrologė Kristina Ivanovaitė. Renginys vyko per pavasario lygiadienį ir buvo skirtas Žemės dienai paminėti.

„Gėlių pieva“

Sausio 30 d. ugdymo skyriaus „Sartukas“ lavinamosios ir socialinių įgūdžių (darbinio ugdymo) klasės mokiniai dalyvavo integruotoje pamokoje, kurios tema „Spalvoto sniego šalyje“. Pasaulio pažinimo ir technologijų integruotoje pamokoje mokiniai susipažino su pavasarinių gėlių įvairove, trafaretų pagalba kūrė gėlių pievą.

Projekto dalyviai

Saulėtas oranžinis traukinys šiemet vėl riedėjo kviesdamas švietimo įstaigų bendruomenes kartu su ugdytiniais keliauti į platų gamtos pasaulį, skleidžiant oranžinę šilumą ir dalinant šypsenas. Kodėl oranžinę? Todėl, kad tai šeimos, meilės, draugystės, saulės, šviesos spalva. Kodėl į gamtos pasaulį? Todėl, kad gyvename XXI a. Visi skuba, bėga, lekia... Mūsų gimnazijos pradinukai ir ikimokyklinukai šiuo traukinuku rieda jau antri metai.

"Pataikūnas turi medaus ant liežuvio ir nuodų širdyje."
M. Lomonosovas