Kitos naujienos

Plakato fragmentas

Universali Klaipėdos universiteto studijų programa – lietuvių filologija su teatrologijos specializacija, atveriančia jaunam žmogui darbo galimybę įvairiose srityse.

Susipažinti su programa

Klaipėdos universiteto informacija

b_420_0_16777215_01_images_2021_2021-04_covid_duk.jpg

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija paskelbė atsakymus į dažniausiai mokytojų, mokinių ir tėvelių užduodamus klausimus apie skiepijimą nuo COVID-19.

Klausimus ir atsakymus taip pat galite išgirsti tiesioginių transliacijų įrašuose.

DUK apie skiepijimą nuo COVID-19

Ar abiturientai turėtų pasinaudoti galimybe skiepytis?

Kaip atskirti faktus apie vakcinas nuo melagienų?

Pokalbis su prof.habil. dr. Vytautu Usoniu: atsakome į pedagogų klausimus apie skiepus nuo COVID-19

Kuri vakcina padės suvaldyti COVID-19 pandemiją?

Jono Basanavičiaus gimtinė

Taip vadinasi Lietuvos nacionalinio muziejaus siūloma edukacija 1-4 klasių vaikams apie „tautos patriarchu“ vadinamo Jono Basanavičiaus gyvenimą ir veiklą. Edukaciją vykdo Jono Basanavičiaus gimtinė-muziejus.

b_420_0_16777215_01_images_2021_2021-03_210303.jpg

Ketvirtokai mokėsi rašyti laiškus knygos veikėjams, knygos autoriams, draugams. Sumanėme parašyti žymiausiam mūsų krašto žmogui – kalbininkui Kazimierui Būgai. Mokiniai domėjosi, skaitė, rinko medžiagą iš įvairių šaltinių apie kalbininką, jo darbus. Pamokose susidomėję gauta informacija, jie turėjo atsirinkti, kaip parašyti laišką, ko klausti, ką sužinoti apie sudėtingą kelią, kurį nuėjo žmogus iš Pažiegės vienkiemio iki Peterburgo universiteto ir Lietuvos universiteto profesoriaus. Kaip mums pavyko? Ištraukos iš laiškų Kazimierui Būgai.

"Niekada nežinai, kaip greit bus per vėlu."
Merfio dėsnis