Kitos naujienos

Finalinė daina

Jau baigėsi mokslo metai. Tiek mažų, tiek didelių laukia vasaros atostogos.

Paskutinę gegužės mėnesio dieną ketvirtokai su savo mokytoja Jolanta Kondrašoviene surengė gražią šventę ir į Dusetų kultūros centrą pakvietė pradinių klasių mokinius, jų tėvelius bei mokytojus.

Po talkos

Balandžio 21 d. visoje šalyje vyks vienuoliktoji visuotinė akcija DAROM 2018, kuri šiemet skirta Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti. Prie šios akcijos kasmet prisijungia ir ugdymo skyriaus „Sartukas“ bendruomenė. Balandžio 13 d. apsiginklavę grėbliais, kibirais ir šiukšlių maišais mokiniai ir darbuotojai išėjo švarinti savo teritorijos. Visi buvo puikios nuotaikos. Per porą valandų buvo sugrėbti pernykščiai lapai, surinktos šiukšlės. Puikiai praleidome laiką, pasidžiaugėme gražiu oru, pavasariniais saulės spinduliais ir savo darbo rezultatais. Ugdytiniams ypač buvo malonu po darbų gamtoje pasivaišinti skyriaus vedėjos Redos Pimpienės vaišėmis.

Birutė Kundavičienė, socialinė pedagogė

Akimirka 1

Š. m. kovo 22 d. gimnazijos ugdymo skyriaus „Sartukas'' lavinamosios bei socialinių įgūdžių (darbinio) ugdymo klasių  mokiniai vyko į Pasvalį, kur vyko respublikinis saviraiškos festivalis „Kai tu šalia“.

Pamoka prasideda

Vasario 7 d. Dusetų Kazimiero Būgos bibliotekoje vyko neįprasta pamoka, kurią gimnazijos penktokams vedė lietuvių kalbos mokytoja Dainora Biliūnaitė. Ji pristatė renginio viešnias – vertėją Indrę Dalią Klimkaitę ir menininkę Viliją Visockienę, kurios papasakojo apie neseniai išleistos šveicarų autoriaus Peterio Bichselio knygelės „Vaikiškos istorijos“ atsiradimą.

Numatytų renginių nėra.

"Geriausias būdas prisiminti gerus darbus – juos kartoti."
F. Bekonas