Kitos naujienos

Ketvirtokai

Mes, ketvirtokai, norime būti  geri ir sumanūs skaitytojai. Po atostogų įsivertinome, kaip mums sekėsi skaityti vasarą. Lietuvių kalbos pamokoje išsiaiškinome, ką reiškia sumanus skaitytojas bei  kaip tinkamai išsirinkti knygą. Kad tai išmoktumėme padaryti,  rugsėjo 17 dieną kartu su savo mokytoja Gitana Šuminiene lankėmės Kazimiero Būgos bibliotekoje. Ten mus pasitiko vaikų skyriaus bibliotekininkė Rima Survilaitė, jau gerai pažįsta iš anksčiau, nes buvome dažni lankytojai gimnazijos bibliotekoje.

Trakų pilyje

Šis pavasaris džiugino puikiais orais ir kvietė pradinukus ir jų mokytojas keliauti ir betarpiškai pažinti pasaulį. Gegužės 16 dieną pirmokai su mokytoja J. Kondrašoviene ir pailgintos darbo dienos auklėtoja D. Macijauskiene susiruošė aplankyti „Triušiukų slėnį“, esantį Antalamėstės kaime, Utenos rajone.

Antrokų maketas

Kovo 21 dieną mūsų gimnazijos priešmokyklinės grupės auklėtiniai bei pradinių klasių mokiniai lankėsi Sartų ir Gražutės regioniniame parke. Čia visų laukė kultūrologė Kristina Ivanovaitė. Renginys vyko per pavasario lygiadienį ir buvo skirtas Žemės dienai paminėti.

Bendras ugdytinių kūrybinis darbas

Šiemet minimas „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ dešimtmetis. Akcijos organizatorius „Vaikų linija“ šią iniciatyvą išplėtė ir pakeitė į sąmoningumo didinimo mėnesį BE PATYČIŲ. Ugdymo skyriaus „SARTUKAS“ bendruomenė prisijungė prie šios akcijos ir visą kovo mėnesį buvo vykdomos įvairios veiklos, skirtos patyčių prevencijai ir kitokio žeminančio elgesio stabdymui.

"Kas save niekina, tas vis tiek gerbia save kaip niekintoją."
F. Nyčė