Kitos naujienos

Abi komandos

Antradienį gimnazijos skaitykloje dvi mišrios Stalo žaidimų akademijos komandos susitiko finaliniame varžytuvių etape. Komandas sudarė po vieną klasės deleguotą, mokytojo rekomenduotą ar pasisiūliusį kiekvienos klasės (5-8) narį. Jie burtų keliu pasiskirstė į dvi komandas po keturis narius: pirmoji komanda – Ugnius Čepėnas (5 kl.),Orestas Naprys (6 kl.), Aidas Čepėnas (7 kl.), Uršulė Krikščionaitytė (8 kl.); antroji komanda- Brendonas Kindurys (5 kl.), Tadas Meškauskas (6 kl.), Justė Petrauskaitė (7 kl.), Matas Liepinaitis (8 kl.). Komandų narius atlydėjo gausus palaikytojų būrys iš kiekvienos klasės.

Smagiai laiką leidžia žaisdami

Šiais mokslo metais 5-8 klasių mokiniai kartą per savaitę renkasi į Stalo žaidimų akademiją. Modernioje skaitykloje jų laukia kelios dešimtys pačių įvairiausių stalo žaidimų. Juos žaisdami vaikai ne tik smagiai praleidžia laiką, bet ir bendrauja, mokosi, įgauna naujų įgūdžių.

Pradinukai prie margučio

Pati laukiamiausia pavasario šventė yra Šv. Velykos. Mes, gimnazijos priešmokyklinukai ir pradinukai, jų laukiame.

Penktokai

Gimnazijai dalyvaujant „Kokybės krepšelio“ projekte, atsirado galimybė skaitykloje įkurti „Stalo žaidimų akademiją“. Jau pats pavadinimas atskleidžia šios veiklos ypatumus ir esmę – mokytis žaidžiant. 5-8 klasių mokiniai kartą per savaitę susirenka skaitykloje žaisti įvairius stalo žaidimus. Žaidimų kolekciją sudaro daugiau nei trisdešimt pačių įvairiausių, tinkančių skirtingo amžiaus mokiniams, žaidimų. Populiariausi, ypač mėgstami mokinių, žaidimai –„Alias“, „IQ ringas“, „Emocijų bokštas“, „5 sekundės“, „Lietuva“, „Įdomiausios kelionės“, „Uno“, „Dixit“ ir kt.

"Žmonių išmintingumas proporcingas ne jų patirčiai, o sugebėjimui jos įgyti."
B. Šo