Kitos naujienos

Trakų pilyje

Šis pavasaris džiugino puikiais orais ir kvietė pradinukus ir jų mokytojas keliauti ir betarpiškai pažinti pasaulį. Gegužės 16 dieną pirmokai su mokytoja J. Kondrašoviene ir pailgintos darbo dienos auklėtoja D. Macijauskiene susiruošė aplankyti „Triušiukų slėnį“, esantį Antalamėstės kaime, Utenos rajone.

Antrokų maketas

Kovo 21 dieną mūsų gimnazijos priešmokyklinės grupės auklėtiniai bei pradinių klasių mokiniai lankėsi Sartų ir Gražutės regioniniame parke. Čia visų laukė kultūrologė Kristina Ivanovaitė. Renginys vyko per pavasario lygiadienį ir buvo skirtas Žemės dienai paminėti.

Bendras ugdytinių kūrybinis darbas

Šiemet minimas „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ dešimtmetis. Akcijos organizatorius „Vaikų linija“ šią iniciatyvą išplėtė ir pakeitė į sąmoningumo didinimo mėnesį BE PATYČIŲ. Ugdymo skyriaus „SARTUKAS“ bendruomenė prisijungė prie šios akcijos ir visą kovo mėnesį buvo vykdomos įvairios veiklos, skirtos patyčių prevencijai ir kitokio žeminančio elgesio stabdymui.

„Gėlių pieva“

Sausio 30 d. ugdymo skyriaus „Sartukas“ lavinamosios ir socialinių įgūdžių (darbinio ugdymo) klasės mokiniai dalyvavo integruotoje pamokoje, kurios tema „Spalvoto sniego šalyje“. Pasaulio pažinimo ir technologijų integruotoje pamokoje mokiniai susipažino su pavasarinių gėlių įvairove, trafaretų pagalba kūrė gėlių pievą.

"Kad pasimokytum iš savo klaidų, pirmiausia reikia suvokti, kad jas darai."
Filo dėsnis