Kitos naujienos

Smagiai laiką leidžia žaisdami

Šiais mokslo metais 5-8 klasių mokiniai kartą per savaitę renkasi į Stalo žaidimų akademiją. Modernioje skaitykloje jų laukia kelios dešimtys pačių įvairiausių stalo žaidimų. Juos žaisdami vaikai ne tik smagiai praleidžia laiką, bet ir bendrauja, mokosi, įgauna naujų įgūdžių.

Pradinukai prie margučio

Pati laukiamiausia pavasario šventė yra Šv. Velykos. Mes, gimnazijos priešmokyklinukai ir pradinukai, jų laukiame.

Penktokai

Gimnazijai dalyvaujant „Kokybės krepšelio“ projekte, atsirado galimybė skaitykloje įkurti „Stalo žaidimų akademiją“. Jau pats pavadinimas atskleidžia šios veiklos ypatumus ir esmę – mokytis žaidžiant. 5-8 klasių mokiniai kartą per savaitę susirenka skaitykloje žaisti įvairius stalo žaidimus. Žaidimų kolekciją sudaro daugiau nei trisdešimt pačių įvairiausių, tinkančių skirtingo amžiaus mokiniams, žaidimų. Populiariausi, ypač mėgstami mokinių, žaidimai –„Alias“, „IQ ringas“, „Emocijų bokštas“, „5 sekundės“, „Lietuva“, „Įdomiausios kelionės“, „Uno“, „Dixit“ ir kt.

P. Kuzmickas (dešinėje) su Dusetų valsčiaus mokytojais 1928 m. „Kronikos“ puslapio faksimilė

1898 metų vasario 17 dieną gimė ilgametis Dusetų pradžios mokyklos vedėjas Petras Kuzmickas.

"Pats nerangiausias žmogus, jei tik neišleidžia iš akiračio tikslo, eina greičiau negu tas, kuris klaidžioja be tikslo."
G. E. Lesingas