Kitos naujienos

Logopedinis kabinetas

Sulaukęs Naujųjų metų Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos ugdymo skyrius „Sartukas“ sutiko vaikus ir pats atsinaujinęs.

Šventinis gimnazijos fasadas

Kampe eglė tarsi šluota,
Liūdi, rauda nepapuošta.
Griebkit, vaikai, žaisliukus!
Štai jums darbo gero bus.
Būsit jūs apdovanoti,
Kai Kalėdų senis pamatys,
Dovanėlių lietus lis!

Kaip ir visose mokyklose, dėl pandemijos šiemet šventinis renginys buvo kitoks. Gal ne toks puošnus, ne toks linksmas, bet jis įvyko. Visi mokiniai ruošdamiesi šioms šventėms tapo išradingesni, kūrybiškesni, atrado originalių idėjų, kurias įgyvendino puošdami eglutes ir kabinetus.

Aktyviai aukoję penktokėliai

Gruodžio 27 dieną į Utenos gyvūnų globos namus nuvežta akcijos „Spaudžiu leteną“ metu surinkta labdara gyvūnams. Gerumo akcija vyko lapkričio 22 - gruodžio 23 dienomis. Labdarą gyvūnams rinko visa mūsų gimnazijos bendruomenė. Galime pasidžiaugti, kad šiais mokslo metais akcija organizuota jau septintą kartą! Mums pasisekė surinkti nemažą kiekį šuniukų ir kačiukų sauso maisto, taip pat paaukota šiltų užklotų, indelių, žaislų mažyliams. Akcijos metu pavyko surinkti 195 eurus. Šie pinigai skirti labai reikalingai gyvūnų medicininei priežiūrai, sergančiųjų gydymui.

Klebonas V. Rudokas pamokoje

Vinco Mykolaičio-Putino psichologinis intelektualinis romanas „Altorių šešėly“, parašytas 1931-1933 metais, iškelia pašaukimo problemą. Pagrindinis romano veikėjas Liudas Vasaris sprendžia vidinį konfliktą, kaip suderinti kunigo ir poeto kelią. Nors romanas parašytas XX a. pirmoje pusėje, tačiau jame nagrinėjamos temos aktualios ir šių laikų žmogui. Tam pritaria ir mokiniai.

"Neapykanta – silnųjų pyktis."
A. Dode