Kitos naujienos

Rugsėjo 1-oji 2011 metais

Džiaugiamės galėdami sugrįžti mokytis į klases. Dėl nesitraukiančios pandemijos dar lieka kai kurie ugdymo organizavimo ribojimai.

Plakato fragmentas

Universali Klaipėdos universiteto studijų programa – lietuvių filologija su teatrologijos specializacija, atveriančia jaunam žmogui darbo galimybę įvairiose srityse.

Susipažinti su programa

Klaipėdos universiteto informacija

b_420_0_16777215_01_images_2021_2021-04_covid_duk.jpg

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija paskelbė atsakymus į dažniausiai mokytojų, mokinių ir tėvelių užduodamus klausimus apie skiepijimą nuo COVID-19.

Klausimus ir atsakymus taip pat galite išgirsti tiesioginių transliacijų įrašuose.

DUK apie skiepijimą nuo COVID-19

Ar abiturientai turėtų pasinaudoti galimybe skiepytis?

Kaip atskirti faktus apie vakcinas nuo melagienų?

Pokalbis su prof.habil. dr. Vytautu Usoniu: atsakome į pedagogų klausimus apie skiepus nuo COVID-19

Kuri vakcina padės suvaldyti COVID-19 pandemiją?

Jono Basanavičiaus gimtinė

Taip vadinasi Lietuvos nacionalinio muziejaus siūloma edukacija 1-4 klasių vaikams apie „tautos patriarchu“ vadinamo Jono Basanavičiaus gyvenimą ir veiklą. Edukaciją vykdo Jono Basanavičiaus gimtinė-muziejus.

"Pažinęs save – protingas, nugalėjęs save – stiprus."
Kinų patarlė