Kitos naujienos

Po talkos

Balandžio 21 d. visoje šalyje vyks vienuoliktoji visuotinė akcija DAROM 2018, kuri šiemet skirta Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti. Prie šios akcijos kasmet prisijungia ir ugdymo skyriaus „Sartukas“ bendruomenė. Balandžio 13 d. apsiginklavę grėbliais, kibirais ir šiukšlių maišais mokiniai ir darbuotojai išėjo švarinti savo teritorijos. Visi buvo puikios nuotaikos. Per porą valandų buvo sugrėbti pernykščiai lapai, surinktos šiukšlės. Puikiai praleidome laiką, pasidžiaugėme gražiu oru, pavasariniais saulės spinduliais ir savo darbo rezultatais. Ugdytiniams ypač buvo malonu po darbų gamtoje pasivaišinti skyriaus vedėjos Redos Pimpienės vaišėmis.

Birutė Kundavičienė, socialinė pedagogė

Akimirka 1

Š. m. kovo 22 d. gimnazijos ugdymo skyriaus „Sartukas'' lavinamosios bei socialinių įgūdžių (darbinio) ugdymo klasių  mokiniai vyko į Pasvalį, kur vyko respublikinis saviraiškos festivalis „Kai tu šalia“.

Pamoka prasideda

Vasario 7 d. Dusetų Kazimiero Būgos bibliotekoje vyko neįprasta pamoka, kurią gimnazijos penktokams vedė lietuvių kalbos mokytoja Dainora Biliūnaitė. Ji pristatė renginio viešnias – vertėją Indrę Dalią Klimkaitę ir menininkę Viliją Visockienę, kurios papasakojo apie neseniai išleistos šveicarų autoriaus Peterio Bichselio knygelės „Vaikiškos istorijos“ atsiradimą.

P. Kuzmickas (dešinėje) su Dusetų valsčiaus mokytojais 1928 m. „Kronikos“ puslapio faksimilė

Šiemet sukanka 120 metų, kai gimė ilgametis Dusetų pradžios mokyklos vedėjas Petras Kuzmickas.

"Tiek pasakėčia, tiek gyvenimas vertinamas ne už ilgumą, o už turinį."
Seneka