Finalinė daina

Jau baigėsi mokslo metai. Tiek mažų, tiek didelių laukia vasaros atostogos.

Paskutinę gegužės mėnesio dieną ketvirtokai su savo mokytoja Jolanta Kondrašoviene surengė gražią šventę ir į Dusetų kultūros centrą pakvietė pradinių klasių mokinius, jų tėvelius bei mokytojus.

Scenoje antrokai

Šventę pradėjo gimnazijos direktorius Gintautas Kuzma bei jo pavaduotoja ugdymui Vanda Normantienė. Jie padėkojo visiems mokiniams už šiuos mokslo metus bei puikiai besimokantiems, aktyviai dalyvaujantiems gimnazijos gyvenime įteikė Padėkas.

Netrukus ketvirtokai pakvietė pasižiūrėti pačių ruoštą spektaklį pagal prancūzų rašytojo Antuano de Sent Egziuperi „Mažasis princas“.  Šis kūrinys kvietė pamąstyti apie Mažojo princo ir rožės santykius. Kiekvienas žmogus, daiktas ar gyvūnas yra nesvarbus ir neišsiskiriantis iš tūkstančio tokių pačių, kol tu jo „neprisijaukini“. Tik tada jis tampa vienintelis ir ypatingas, kaip Mažajam princui rožė.

Be ketvirtokų, kitos klasės irgi parodė, kad moka švęsti mokslo metų pabaigą. Į ketvirtokų pasirodymą buvo įpinti kitų pradinukų pasirodymai „karaliui pageidaujant“. Scenoje priešmokyklinukai deklamavo eilėraščius apie vasarą, o pirmokai atliko dainą „Joja joja du karaliai“. Juk karalius norėjo dainos, tinkamos klausytis jam. Pramoginiu šokiu visus pralinksmino sesutė ir broliukas Jegorovai.

Ketvirtokų šokis

Antrokai ir trečiokai irgi atliko po smagią dainelę.

Visą publiką pralinksmino ketvirtokų „Robotukų šokis“.

Gražią šventę užbaigė bendra pradinukų dainą. Ketvirtokų mokytoja J. Kondrašovienė tikisi, kad ši daina taps tradicine ir kasmet mokiniai atsisveikins su mokykla traukdami šią dainą.

Norėdama padrąsinti, kreipiuosi į jus, būsimieji penktokai. Žinokite, kad penktoje klasėje visai nebaisu, o turėti daugybę mokytojų ir vaikščioti iš kabineto į kabinetą, yra vienas malonumas. Mes visi labai laukiame jūsų, mums nusibodo būti iš vyriausiųjų jauniausiais, tad užleidžiame jums vietą.

Ir Jums, ir visiems kitiems mokiniams linkiu šiltos vasaros, nepamirštamų atostogų ir rudenį grįžti į mokyklą paaugusiems ir pasiryžusiems mokytis dar geriau nei pernai.

Deimilė Pivoriūnaitė, 5 klasė

Numatytų renginių nėra.

"Geriausias būdas prisiminti gerus darbus – juos kartoti."
F. Bekonas