Pasiruošę išvykti
Pasiruošę išvykti

Gruodžio 17 dieną mūsų gimnazijos mokiniai, lydimi tikybos mokytojos Virginijos Markevičienės ir mokytojo padėjėjos Liudmilos Kaškauskienės į Utenos gyvūnų globos namus nuvežė labdaros akcijos „Spaudžiu leteną“ metu paaukotus pinigus ir surinktą labdarą gyvūnams.

Džiugina mokinių dosnumas
Džiugina mokinių dosnumas

Gerumo akcija vyko lapkričio 18-gruodžio 15 dienomis. Labdarą gyvūnams rinko visa mūsų gimnazijos bendruomenė. Galime pasidžiaugti, kad šiais mokslo metais akcija organizuota jau penktą kartą. Mums pasisekė surinkti didelį kiekį šuniukų ir kačiukų sauso maisto, kruopų, taip pat paaukota šiltų užklotų, indelių, žaislų gyvūnams ir kitų daiktų. Akcijos metu pavyko surinkti net 205 eurus (per penkerius metus pirmąkart buvome tokie dosnūs)! Veterinarijos vaistinėje už 80 eurų iš šios sumos buvo nupirkta kokybiško sauso katinų ir šunelių maisto, o likę pinigai skirti labai reikalingai gyvūnų medicininei priežiūrai.

Dalyvavimas paramos akcijoje, aukojant gyvūnėliams – tai puiki proga parodyti atjautą silpnesniam, geranoriškumą ir, žinoma, susivienyti kilniam tikslui.

Smagu, kad dosnūs buvo ir patys mažiausieji - priešmokyklinės grupės vaikai (Simas Miškinis, Augustas Semionovas, Paulina Zvereva) bei pirmokai (Dovydas Morkūnas, Jaunius Sapožnikovas, Emilė Verseckaitė). Ačiū geraširdžiams pradinukams, aukojusiems ir pabendravusiems su šilumos ir dėmesio išsiilgusiais gyvūnais, – antrokams – Pijui Pamakščiui, Laurynui Vadišiui; trečiokėms – Augustei Šlepetytei, Emai Vilkauskaitei, Vigilijai Stankūnaitei, ketvirtokams – Ievai Laučiūtei, Austėjai Dimitrijevai, Medai Kazlaitei, Rokui Domarkui.

Abejingi likimo nuskriaustiems neliko ir vyresnių klasių mokiniai, ne tik rinkę pinigus, bet ir atnešę didžiules kalėdines dovanas gyvūnėliams. Dauguma mokinių aukoja kiekvienoje paramos akcijoje, yra lankęsi gyvūnų globos namuose, – taigi, puikiai išmokę neįkainojamas gerumo pamokas.

Džiaugiamės Jorės, Urtės ir Tito Marcinkevičių šeima, kasmet nuoširdžiai dalyvaujančia labdaros akcijoje ir prisidedančia prie gyvūnų gerovės.

Ačiū visiems, vaikams ir suaugusiems, „paspaudusiems ištiestą leteną“, pasidalijusiems gerumu. Ačiū, kad padėjote mums padėti jiems.

Ilona Šukienė, etikos mokytoja

Artėja

Šiuo metu įrašų nėra

Dienynas

Dirbę pedagogai

Mintys

"Dažniau naudokis ausimis negu liežuviu."
Seneka

Orai