Praktinis užsiėmimas
Praktinis užsiėmimas

Dantų priežiūros tema yra labai aktuali ne tik suaugusiems, bet ir patiems mažiausiems. Siekiant nuo mažens formuoti teisingus dantų priežiūros įpročius, ugdymo skyriuje „Sartukas“ visuomenės sveikatos specialistė Ligita Gaulytė, ikimokyklinio ugdymo grupių vaikams vedė edukacines pamokėles. Pamokėlių tikslas – formuoti teisingus burnos higienos įpročius bei motyvuoti vaikus valyti dantis.

Sveiki dantukai
Sveiki dantukai

Visuomenės sveikatos specialistė papasakojo vaikams apie dantukų priežiūrą, supažindino su dantų priežiūrai reikalingomis priemonėmis. Po to visi diskutavo, aptarė dantims kenksmingus maisto produktus, gėrimus, vardino, kurie maisto produktai juos stiprina. Po teorinės dalies, pasitelkus metodines priemones – dantų modelį ir šepetėlį, sekė praktinis užsiėmimas. Visuomenės sveikatos specialistė demonstravo teisingą dantų valymo techniką. Naudodami dantų muliažą, vaikai mokėsi teisingai valyti dantukus.

Tikimės, kad tokios pamokėlės paskatins vaikus kruopščiau prižiūrėti dantukus. Tik nuo mažens formuodami teisingus dantų priežiūros įpročius, išsaugosime gražius ir sveikus dantis.

Birutė Kundavičienė, socialinė pedagogė

Artėja

Šiuo metu įrašų nėra

Dienynas

Dirbę pedagogai

Mintys

"Tik ko nors netekę suvokiame vertę."
A. Šopenhaueris

Orai