Akcijos skelbimas

Mes, šeštos klasės mokiniai, vasario 9-12 dienomis dalyvavome saugaus interneto savaitėje. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius ir saugų naudojimąsi internetu.

Visą savaitę Lietuvoje vyko įvairios šviečiamosios saugesnio interneto veiklos. Kiekvieną dieną, po pamokų, visa klasė susijungdavome per zoom platformą. Žiūrėdavome edukacinius filmukus apie saugų elgesį internete, kaip derėtų elgtis, kokios grėsmės naudojntis internetu ir kaip jų išvengti. Filmukams pasibaigus, visa klasė juos aptardavome ir atsakydavome į viktorinos klausimus. Sekėsi gana neblogai, tik pirmą dieną praradome vieną tašką, o kitas dienas viską atsakėme teisingai. Pasibaigus viktorinai, labai laukėme rezultatų. Iš 391 dalyvavusios komandos gavome prizinę – 8 vietą ir laimėjome droną. Taip pat dalyvavo ir mūsų gimnazijos 4-5 klasių mokiniai, bet jie užėmė žemesnes vietas.

Dalyvauti viktorinoje buvo labai smagu, daug ką naujo sužinojome ir išmokome apie saugų elgesį internete. Laikas buvo praleistas turiningai ir smagiai. Labai džiaugiamės užėmę prizinę vietą ir nekantriai laukiame prizo – drono.

Viltė Krištapavičiūtė, 6 kl. mokinė

"Meilė – tai vieškelis į saulę, grįstas aštriais deimantais, kuriuo turi eiti basas."
M. K. Čiurlionis