Pradinukai prie margučio

Pati laukiamiausia pavasario šventė yra Šv. Velykos. Mes, gimnazijos priešmokyklinukai ir pradinukai, jų laukiame.

Šiais metais nusprendėme dalyvauti vaikų projekte – konkurse ,,Vaikų Velykėlės 2022“. Tai projektas, puoselėjantis  senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas. Projekto metu vaikai kartu su mokytojomis kūrė didįjį margutį, kurio aukštis 2 metrai, o plotis –1 metras. Vieni kiaušinukus puošė panaudodami gamtinę medžiagą: džiovintus gėlių žiedlapius, medžių kerpes, samanas, lapus ir drožles, o kiti margino akvarele, guašu, flomasteriais, pieštukais. Bendromis jėgomis pavyko pagaminti nuostabų, didelį, akį traukiantį velykinį margutį.

Didysis velykinis margutis

Didysis velykinis margutis puošia gimnazijos fojė ir primena apie smagias, artėjančias šventes.

Lena Budzilienė,
priešmokyklinės grupės mokytoja.
Nuotr. G. Šuminienės

Šiuo metu įrašų nėra

"Kiekvienam gali pasitaikyti pasakyti kvailystę. Bėda, kai ji pasakoma apgalvotai."
M. de Montenis