Olimpiados, konkursai

Pasiruošę rungtis
Pasiruošę rungtis

Nuo 2021 m. rugsėjo mėnesio 7-8 klasių mokiniai turi naują veiklą – „Stalo žaidimų akademiją“. Kartą per savaitę mokiniai susirenka į gimnazijos skaityklą žaisti įvairių stalo žaidimų. Labiausiai pamėgti žaidimai: „5 sekundės“, „Alias“, „Monopolis“, „Lietuva“, „Skrable“, „Uno“ kortos ir kiti. Žaidimų metu mokiniai mokosi analizuoti, suprasti informacinį tekstą (žaidimo instrukciją), stiprina tarpusavio santykius, smagiai praleidžia laiką po pamokų.

„Būgiokų“ komanda
„Būgiokų“ komanda

Teisinių žinių konkursas „Temidė“ organizuojamas kiekvieną pavasarį. Mūsų gimnazijos komanda, išbandžiusi jėgas pirmajame ture ir puikiai pasirodžiusi, buvo pakviesta kovo 28 dieną atvykti į Utenos policijos komisariatą ir dalyvauti II etape – žaidime „Temidės pabėgimo kambarys“. Čia rungtyniauti susirinko šešios komandos iš Anykščių, Molėtų, Visagino, Utenos, Ignalinos ir mes, Zarasų rajono Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos komanda „Būgiokai“. Ją sudarė Teotimas Arlauskas, Austėja Gaulytė, Aida Novatorovaitė, Ema Grigaitė ir Gustė Žilytė.

„Temidės“ komanda
„Temidės“ komanda

Olimpiados – puiki galimybė atsiskleisti mokiniams bei pasivaržyti su kitomis mokyklomis. Šie metai – ne išimtis. Nors dažnai iš mokytojų girdime, kad „svarbu sudalyvauti“, bet ne mažiau svarbu laimėti ir pasidžiaugti rezultatais. Dar ne visos olimpiados įvyko, bet trumpai noriu apžvelgti mūsų mokinių pasiekimus rajone.

Vytauto Didžiojo universitete
Vytauto Didžiojo universitete

Apie etikos „Moralinės dilemos“ konkursą Ig-IIg klasėms sužinojau iš savo etikos mokytojos Ilonos Šukienės. Man visada buvo smalsu dalyvauti panašiuose konkursuose, kurių metu gali ne tik išbandyti save, bet ir įgauti naujos patirties, naujų žinių.

Artėja

Dienynas

Dirbę pedagogai

Mintys

"Truputis aistros protą aštrina, daug – slopina."
Stendalis