Aukštakalnio  progimnazijoje
Aukštakalnio progimnazijoje

Šiemet pirmą kartą mūsų gimnazijos mokiniai buvo pakviesti į 5-8 klasių matematikos komandines varžytuves akademiko Vytauto Statulevičiaus taurei laimėti. Jos jau keturioliktą kartą vyko Utenos Aukštakalnio progimnazijoje. Rytas nieko gero nežadėjo, nes viena dalyvė susirgo, autobusas stipriai vėlavo. Vos atvykus mus pasitiko progimnazijos moksleiviai, kurie prisegė po šypsenėlę. Nuotaiką pakėlė šiltas organizatorių ir svečių sveikinimo žodis, šurmulys ir gerai nusiteikę dalyviai, suvažiavę iš 17 Aukštaitijos mokyklų.

Po to mūsų laukė svarbiausia dalis – varžytuvės. Mes visi septyni, tai yra Gabija Malažinskaitė, Greta Stankevičiūtė, Liveta Špūraitė, Liucija Vaitukaitytė, Simona Biveinytė, Mindaugas Stauskas ir Marius Kastanauskas įsikūrėme vienoje klasėje. Kadangi varžytuvės buvo komandinės, tai, išsprendę savo užduotis, galėjome padėti kitiems. Ypač daug nulėmė aštuntokų geros žinios, nes jie galėjo visiems padėti.

Po varžytuvių papietavę klausėmės įspūdingo pučiamųjų orkestro koncerto. Tačiau labiausiai laukėme rezultatų, kurie mus išties nudžiugino. Iš šešiolikos vietų buvome penkti, tik keturiais taškais atsilikę nuo prizinės vietos, aplenkę net tris progimnazijas ir visas, panašaus dydžio kaip mūsų gimnazija, mokyklas.

Ryte mokytoja mus drąsino, sakydama, jeigu dabar nesiseka, tai vėliau pasiseks. Mums taip ir nutiko. Grįžome namo patenkinti tiek užimta vieta, tiek dovanotomis knygutėmis.

Simona Biveinytė ,7a kl.
Nuotrauka R. Šaltytės.

Artėja

Šiuo metu įrašų nėra

Dienynas

Dirbę pedagogai

Mintys

"Kuklus ir be turto linksmas, pasipūtęs ir su turtais niūrus."
Kinų patarlė

Orai