XVI laida prieš šventę

Mažiau nei šimtas dienų – tiek liko iki dvyliktokų brandos egzaminų. Šį svarbų skaičių, kaip ir kasmet, dvyliktokai pažymėjo vienuoliktokų surengtu šimtadieniu. Šių metų tema – „M.A.M.A“ apdovanojimai. Į Dusetų kultūros centrą gausiai susirinko gimnazistų, mokytojų bei svečių. Šventėje netrūko juoko, gerų emocijų, artumo. Vienuoliktokai išties ruošėsi labai atsakingai: gamino kalendorių, pusatestačius, kūrė filmuką apie abiturientus.

Knygas pristato ketvirtokai

„Knygos yra gerai, nes... Skaitydamas gali kažkur nuklysti ir išlįsti, suklysti ir išdrįsti, ištirti ir patirti, išbandyti ir pasimatuoti… kitus pasaulius ir kitų gyvenimus, kad suvoktum – tavasis irgi visai nieko.“ Taip apie knygų skaitymą yra pasakiusi rašytoja Ignė Zarambaitė. Ir manau, kad su šiais žodžiais visi sutiks. Juk kiekvienas skaitydami atsiduriame vis kitame pasaulyje, susitinkame vis naujus veikėjus, su jais susidraugaujate, o gal smerkiame... Tam knygos ir yra skirtos, todėl jas ir skaitome...

Aktyvūs susitikimo dalyviai

Publicistė, rašytoja Gintarė Adomaitytė yra pasakiusi: „Kalbėtis apie knygas lygiai toks pat džiaugsmas, kaip ir skaityti.“ Todėl sausio 28 dienos popietę Dusetų K. Būgos viešojoje bibliotekoje apie knygas su jaunaisiais skaitytojais kalbėjosi vienas populiariausių vaikų rašytojų – Tomas Dirgėla. Rašytojas Dusetose svečiuojasi jau nebe pirmą kartą. Šįkart jis pristatė knygą „Benas – sapnų siuvėjas“, pretenduojančia tapti geriausia 2019 Metų knyga vaikams.

Mokytoja Gitana Šuminiene su ketvirtokais

2020 metai paskelbti mokyklos bendruomenių metais. Pažymėti ši įvykį sausio 22 dieną mes, ketvirtokai, atėjome į biblioteką. Pristatysime Otfrydo Proislerio knygą „Herbė ir jo draugas Cvotelis“, kurią skaitėme poromis klasėje, garsiai namiškiams ir tyliai sau. Joje pavaizduotas Septynmylės girios nykštukų gyvenimas tiesiog įtraukė į įvykių verpetą. Skaitydami patyrėme daug nuotykių ir laukėme naujų.

Trčiokų pasirodymas

Pagaliau sulaukėme žiemos, nors ir be sniego, bet gražiausios metų šventės mus aplankė. Visas gruodis buvo skirtas pasiruošti šventėms.

Scenoje septintokai

Šiemet, kaip ir kasmet, už kalėdinius renginius gimnazijoje buvo atsakingi vienuoliktokai. Ilgai nelaukę, dar lapkritį, jie ėmė ruoštis gražiausioms metų šventėms. Ieškojo rėmėjų, kūrė scenarijų, galvojo užduotis, pirko prizus.

Šiuo metu įrašų nėra

"Niekada nežinai, kaip greit bus per vėlu."
Merfio dėsnis