Mokslo metus pasitinkant

Kai dienos ima trumpėti, miškuose pridygsta grybų, o švelnų vėjelį pakeičia šaltesnis, suprantame, kad žaismingą, įvairiausių prisiminimų išmargintą, karštą vasarą keičia ruduo. O kartu su juo ateina ir rugsėjo pirmosios šventė bei nauji mokslo metai.

Tėvelius sveikina ketvirtokai

Gegužės 5 dieną Dusetų kultūros centre vyko Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos surengta padėkos popietė „Pabūkime kartu“, skirta atrėjančiai tarptautinei Šeimos dienai. Ši šventė – tai savotiškas Motinos dienos ir Tėvo dienos gražus junginys. Juk šeima – tai mažas pasaulis, sukurtas meilės dėka.

Su padėkomis rankose

Birželio 2 dieną gimnazijos ugdymo skyriuje „Sartukas“ vyko Mokslo metų baigimo šventė.

Paskutinė pamoka

Kiekvieną dieną gimnazijoje skamba skambutis, tačiau gegužės 25 dieną jis nuskambėjo kitaip. Žmogeliukais, pėdutėmis bei gėlėmis išpuoštoje gimnazijoje vyko didžiulė šventė, skirta XIII laidos abiturientams. Iki vėlaus vakaro ir nuo ankstyvo ryto gimnazijoje triūsę vienuoliktokai išdabino koridorius bei abiturientų klasę.

„Sartuko“ prekystalis

Pirmąjį sekmadienį, po Velykų, balandžio 23 d., Vilniaus mokytojų namų kiemelyje vyko kasmetinė Atvelykio šventė – mugė „Angelų vaikai – su meile Jums“. Į kurią išvyko ir ugdymo skyriaus „Sartukas“ ugdytiniai ir pedagogai.

Interpretacija-žaidimas

Atgimstantis pavasaris mums dovanoja gražias šventes. 2017 balandžio 4 d. Dusetų K. Būgos filialo bibliotekoje vyko renginys, kuriame buvo paminėtos dvi datos: balandžio 2 d. – Tarptautinė vaikų knygos diena bei poeto Bernardo Brazdžionio 110-osios gimimo metinės. Vaikų knygos diena švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristiano Anderseno gimtadieniu. Be to, 2017-ieji – lietuvių kalbos kultūros metai. Privalome visiems primena mums, kad kalbėti reikia kultūringai ir gražiai.

"Grožio ir aromato nepraranda tik ta gėlė, kurios nenuskiname."
V. R. Oldžeris