XVI abiturientų laida

Paskutinis skambutis –  svarbi šventė kiekvienam abiturientui, nes po jos prasideda savarankiškas gyvenimas, atsiveria naujos galimybės. Nors dabartinė situacija neleido visiems paskutinį kartą susirinkti į gimnaziją, ši diena nebuvo pamiršta. XVI laidos dvyliktokai, tęsdami tradicijas, puošė savo automobilius bei visą naktį garsiai važinėdami miestelio gatvėmis leido sau pabėgti nuo egzaminų keliamo nerimo.

Rytas gimnazijoje

Paskutinis skambutis... Kiek emocijų telpa į šiuos du žodžius. Nerimas, laukimas, liūdesys, o galbūt džiaugsmas, kad pagaliau... Pagaliau baigėme mokyklą. Ne visiems abiturientams paskutinis skambutis tikrai pati linksmiausia šventė. Juk paskutinį kartą skamba dvylika metų kvietęs į pamokas ir į pertraukas skambutis. Gal ir puiku, kad nereikės daugiau eiti į mokyklą, bet visgi liūdna ir graudu ne tik abiturientams, bet ir jų tėveliams bei mokytojams.

Pradinukės.

Visą mūsų gyvenimą supa knyga. Nuo lopšio laikų mamos, seneliai skaito mums įvairias pasakas, sakmes, pasakėčias. Knyga žmogaus niekur nepaleidžia ir gilioje senatvėje.

Šventės atidarymas

Netruko prabėgti mokslo metai. Jiems baigiantis mokytojos G. Žukauskienė, S. Gilienė ir D. Šileikienė suorganizavo smagią „Miško šventę“, kuri vyko  Jaskoniškėse, Smalinyčios stovyklavietėje. Nors ir nelabai gausiai, bet puikiai nusiteikę mokiniai su savo auklėtojomis nepatingėjo atvykti ir dalyvauti.

Įžengia abiturientai ir pirmokai.

Dar vienas rugsėjis pasibeldė į mokytojų ir mokinių širdis. Mokyklinio varpelio aidas vėl sukvietė mokinius į klases...  Pačių mažiausiųjų – pirmokėlių – vadovėliuose jau bunda raidės, o abiturientai pasitinka paskutinį mokyklinį rugsėjį. Regis, visai neseniai abiturientus su liūdesio gaidele ir gražiais palinkėjimais išleidome į gyvenimo kelią, o dabar jau šypsomės kitiems.

Komandos atlieka užduotį.

Iškeliaujant rudeniui, vis labiau artėjant šv. Kalėdoms, Dusetų Kazimiero Būgos gimnaziją aplankė šventinės nuotaikos. Lapkričio 19-22 dienomis keliavome po Gimtosios kalbos šalį. Visą savaitę mūsų gimnazijoje vyko renginiai bei konkursai, skirti lietuvių kalbininko, mūsų kraštiečio Kazimiero Būgos 133-osioms metinėms paminėti.

Šiuo metu įrašų nėra

"Tas, kuris laimėje niekingai meilikauja, tikėk, nelaimėje išduos."
V. Šekspyras