Pasveikintos „Sartuko“ pedagogės

Spalio 5 diena – tarptautinė Mokytojų diena. Spalio 4 dieną ugdymo skyriuje „Sartukas“ vyko Mokytojų dienos šventė, kurios metu mokytojams gražiausius sveikinimus skyrė ugdytiniai.

Apie kalbą mažiesiems

Kalba – žmogaus turtas. Tai svarbiausia žmonių bendravimo priemonė. Be jos negali būti pažangos, visuomenės, kultūros. Per gimtąją kalbą žmogus susijęs ne tik su savąja valstybe, bet ir su sava tauta.

Dvyliktokai palydi pirmokus

Vis dažniau, eidamas taku tarp medžių, įsiveli į voratinklį, saugaisi, kad kokia apsnūdusi bitė neįgeltų. Štai mama į rankas įduoda grėblį, o vėliau ir krepšį obuoliams. Spėji pajusti, kad vasaros vakarai visai nebešilti, o rytais pasitinka balta migla. Televizijos ekranus išmargina reklamos apie mokyklinių prekių akcijas. Tuomet jau tikrai suvoki, kad ruduo, o mokslo metų pradžia visai čia pat.

Pakeliui į šventę

Gyvenimas – tai kelionė. Žingsnis po žingsnio. Jei kiekvienas žingsnis bus stulbinantis ir nepaprastas, tai toks bus ir gyvenimas. Į tokią nepaprastą kelionę gegužės 24 dieną išlydėjome Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos  XIV laidos abiturientus.

Diskusija

Vasara prasideda gražia švente – Birželio 1-ąja – Tarptautine vaikų gynimo diena, kuri pirmą kartą buvo paminėta 1950 metais. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.

Sesutės Kazlaitės

Pirmiesiems saulės spinduliams nedrąsiai žvilgčiojantiems į langus, širdį užlieja noras daryti gerus darbus, padėkoti, švęsti pavasarį. Jau treti metai iš eilės gimnazija pavasarį kviečia mokytojus, mokinius bei jų tėvelius kviečia pabūti kartu, padėkoti vieni kitiems, pasidžiaugti artėjančiu pavasariu ir gražia muzika.

"Pats nerangiausias žmogus, jei tik neišleidžia iš akiračio tikslo, eina greičiau negu tas, kuris klaidžioja be tikslo."
G. E. Lesingas