Prisistato šeštokai

Lapkričio 8-oji minima kaip Europos sveikos mitybos diena. Šią dieną Europos gyventojai raginami atkreipti ypatingą dėmesį į sveiką, subalansuotą mitybą bei stengiamasi suformuoti teisingą vaikų ir suaugusiųjų požiūrį į tinkamos mitybos pagrindus. Niekam nėra paslaptis, jog vaisiai ir daržovės yra tiesus kelias sveikos gyvensenos link.

Arijaus „Linksmutis“

Ruduo jau įpusėjo. Saulė pasirodo vis rečiau. Sulaukiame ir šalnų, ir netgi sniego. Derlius jau seniai nuimtas, ir visos daržovės priglaustos rūsiuose.

Po paskutinio rato

Ir šiais mokslo metais mūsų gimnazija, paskatinta mūsų medikės Ligitos Gaulytės, prisijungė prie respublikinės akcijos „Apibėk mokyklą“, kurioje dalyvauja 300 šalies ugdymo įstaigų. Akcijos tikslas – skatinti mokinių fizinį aktyvumą, ugdyti įprotį kuo daugiau laiko praleisti lauke aktyviai judant.

Rudeninei nuotaikai

Spalio 5 dieną kasmet daugelyje šalių minima Tarptautinė mokytojų diena. Ši šventė neaplenkė ir Kazimiero Būgos gimnazijos. Jau nuo ankstyvo ryto mokykloje šurmuliavo gerai nusiteikę mokiniai, nekantriai laukiantys mokytojų prie durų. Su muzika, plojimais bei šūksniais juos pasitikę abiturientai įteikė kiekvienam mokytojui po gėlytę ir palydėjo iki mokytojų kambario. Ten jų laukė abiturientų skoningai papuoštas mokytojų kambarys ir ruoštos saldžios vaišės bei lengva, raminanti džiazo muzika.

Mokslo metus pasitinkant

Kai dienos ima trumpėti, miškuose pridygsta grybų, o švelnų vėjelį pakeičia šaltesnis, suprantame, kad žaismingą, įvairiausių prisiminimų išmargintą, karštą vasarą keičia ruduo. O kartu su juo ateina ir rugsėjo pirmosios šventė bei nauji mokslo metai.

Tėvelius sveikina ketvirtokai

Gegužės 5 dieną Dusetų kultūros centre vyko Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos surengta padėkos popietė „Pabūkime kartu“, skirta atrėjančiai tarptautinei Šeimos dienai. Ši šventė – tai savotiškas Motinos dienos ir Tėvo dienos gražus junginys. Juk šeima – tai mažas pasaulis, sukurtas meilės dėka.

"Nėra žmonių be ydų. Iš mūsų tas tėra geriausias, kuris turi jų mažiausiai."
Horacijus