Renginio dalyviai

Spalio mėnesį 5-8 klasių moksleiviai dalyvavo disleksijos pažinimo savaitėje bei prisijungė prie tarptautinės akcijos. Vaikai vilkėjo raudonos spalvos rūbus, kurie simbolizavo toleranciją, supratimą bei pagarbą.

Sveikinimo gėlės

Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija paminėjo Tarptautinę mokytojų dieną. Kaip ir kiekvienais metais, šventę rengė IVg klasės mokiniai ir jų auklėtoja. Pertraukų metu mokykloje skambėjo muzika.

2-3 klasės po renginio

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Tai visose Europos Sąjungos šalyse švenčiama šventė, kuri yra skirta paminėti Europos kalboms. Pirmą kartą Europos diena paminėta 2001 metais. Šis renginys, kurį organizavo Europos Taryba ir Europos Sąjunga, įtraukė milijonus žmonių iš 45 dalyvaujančių šalių. Šiemet ji švenčiama jau 20-ąjį kartą. Įvairiais renginiais buvo švenčiama Europos kalbų įvairovė ir skatinamas kalbų mokymasis. Šios dienos metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, kurie skatina daugiakalbystę, ugdo pagarbą visoms Europos, regionų ir tautinių mažumų kalboms.

Šeštokai su rašytoja

Jau antrus metus gimnazija dalyvauja „Kokybės krepšelio“ projekte. Pernai gyvai susitikti ir pabendrauti su rašytojais sutrukdė pandemija. Daug susitikimų vyko nuotoliniu būdu. Šiemet, tik prasidėjus mokslo metams, suskubome į kūrybinio rašymo pamokas pasikviesti rašytoją Iloną Ežerinytę. Dauguma mokinių jau skaitę jos knygas, kartą dalyvavę susitikime, todėl ši žinia juos nudžiugino.

Vienuoliktokai su seniūnu D. Steponavičiumi

Šiemet sukanka 80 metų nuo didžiausio ir šiurpiausio hitlerininkų nusikaltimo Lietuvoje – masinių žydų žudynių. Rugsėjo 23-iąją minima Lietuvos žydų genocido atminimo diena. Tą dieną 1943 metais buvo likviduotas Vilniaus žydų getas.

Šventinės gėlės

Rugsėjo 1-ąją Dusetų Švč. Trejybės bažnyčioje po šv. mišių nuaidėjo skambutis, sukvietęs į Mokslo ir žinių šventę visą Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos bendruomenę. Klebonas kanauninkas Stanislovas Krumpliauskas sveikino mokytojus, mokinius bei jų tėvelius, primindamas, jog vasara baigėsi ir laikas sugrįžti į mokyklinius suolus. Renginį vedė gimnazijos aštuntokai – Uršulė Krikščionaitytė ir Pijus Ruzgas, šventė tradiciškai prasidėjo „Tautiška giesme“.

"Geriausias būdas prisiminti gerus darbus – juos kartoti."
F. Bekonas