Pakeliui į šventę

Gyvenimas – tai kelionė. Žingsnis po žingsnio. Jei kiekvienas žingsnis bus stulbinantis ir nepaprastas, tai toks bus ir gyvenimas. Į tokią nepaprastą kelionę gegužės 24 dieną išlydėjome Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos  XIV laidos abiturientus.

Diskusija

Vasara prasideda gražia švente – Birželio 1-ąja – Tarptautine vaikų gynimo diena, kuri pirmą kartą buvo paminėta 1950 metais. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.

Sesutės Kazlaitės

Pirmiesiems saulės spinduliams nedrąsiai žvilgčiojantiems į langus, širdį užlieja noras daryti gerus darbus, padėkoti, švęsti pavasarį. Jau treti metai iš eilės gimnazija pavasarį kviečia mokytojus, mokinius bei jų tėvelius kviečia pabūti kartu, padėkoti vieni kitiems, pasidžiaugti artėjančiu pavasariu ir gražia muzika.

Po diskusijų

Kovo 19-23 dienomis ugdymo skyriuje „Sartukas“ vyko akcija „Savaitė be patyčių“. Akcijos tikslas – ugdyti pozityvius vaikų bendravimo ir problemų sprendimų gebėjimus, gerinti bendrą emocinę vaiko savijautą, skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų tarpusavio santykius.

Ekspedicijos dalyvis L. Kasperavičius

Dauguma jaunų žmonių šiais laikais yra labai smalsūs, veiklūs ir bet kokia kaina siekia savo užsibrėžto tikslo. Galime pasidžiaugti, kad atsiranda žmonių, kurie yra labai ištikimi savo gimtajai šaliai ir be paliovos siekia atgaivinti jos praeitį, nuveikti naudingų darbų, kurie prikeltų tautos atminimą. Šių metų kovo 13 dieną į Dusetų kultūros centrą buvo atvykęs „Misija Sibiras‘17“ dalyvis Laimis Kasperavičius, kuris gimnazistams dovanojo kitokią pamoką.

Pirmokiai piešia

Visa Lietuva švenčia Lietuvos gimtadienį. Mūsų gimnazijos pradinukai irgi prasmingai paminėjo šią šventę.

No events found.

"Kas save niekina, tas vis tiek gerbia save kaip niekintoją."
F. Nyčė