Projekto dalyviai septintokai

„Kai lapkritį Šiaurės šalis apgaubia tamsa, rengiame Literatūros savaitę. Jaukiai pasislėpę nuo rudens darganos, užsidegame žvakes ir pasineriame į knygų pasaulį.“ – Tokiais žodžiais į šių metų skaitymą kviečia plakato autorė iliustruotoja iš Alandų salų Anni Wikberg.

Savanorės vaidina situaciją

Tarpinė stotelė tarp paauglystės ir jau savarankiško gyvenimo – vienas sunkiausių periodų tiek patiems moksleiviams, tiek jų pedagogams. Kaip spręsti kasdienes problemas, kaip lavinti mokinių emocinį intelektą, mokė spalio 16 dieną mūsų gimnazijoje apsilankę Kauno Forumo tetro aktoriai.

Startas

Spalio 10 d. Zarasų ežero saloje vyko rudens kroso varžybos. Šiose varžybose dalyvavo  ir Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos moksleiviai. Dalyviai buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes.

Mes dalyvavome 6 amžiaus  grupėse.

Septintokės prie savo darbo

Lietuvoje Europos kalbų dienos šventė švenčiama nuo įstojimo į Europos Sąjungą (2001 m.). Ją paminėjo ir mūsų gimnazija.

Rugsėjo 25 dieną, vos įžengus į gimnaziją, mokytojus ir mokinius pasitiko įvairiapalviai linksmi veidukai – šypsenėlės. Jos su įeinančiais sveikinosi įvairiomis kalbomis: „bonjuor“, „hello“, „ciao“. Tai septintokių Uršulės Krikščionaitytės ir Linos Abramavičiūtės darbeliai.

XVI abiturientų laida

Paskutinis skambutis –  svarbi šventė kiekvienam abiturientui, nes po jos prasideda savarankiškas gyvenimas, atsiveria naujos galimybės. Nors dabartinė situacija neleido visiems paskutinį kartą susirinkti į gimnaziją, ši diena nebuvo pamiršta. XVI laidos dvyliktokai, tęsdami tradicijas, puošė savo automobilius bei visą naktį garsiai važinėdami miestelio gatvėmis leido sau pabėgti nuo egzaminų keliamo nerimo.

Rytas gimnazijoje

Paskutinis skambutis... Kiek emocijų telpa į šiuos du žodžius. Nerimas, laukimas, liūdesys, o galbūt džiaugsmas, kad pagaliau... Pagaliau baigėme mokyklą. Ne visiems abiturientams paskutinis skambutis tikrai pati linksmiausia šventė. Juk paskutinį kartą skamba dvylika metų kvietęs į pamokas ir į pertraukas skambutis. Gal ir puiku, kad nereikės daugiau eiti į mokyklą, bet visgi liūdna ir graudu ne tik abiturientams, bet ir jų tėveliams bei mokytojams.

"Kiekvienam gali pasitaikyti pasakyti kvailystę. Bėda, kai ji pasakoma apgalvotai."
M. de Montenis