Šventinės gėlės

Kaip ir visoje Lietuvoje, Dusetose irgi abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis. Šiemet jis šiek tiek kitoks, bet, džiaugiamės, kad įvyko... Išleidome XVII abiturientų laidą.

Rašytoja Kotryna Zylė

Įgyvendindami projekto „Kokybės krepšelis“ veiklos planą balandžio pabaigoje gimnazijos 7-8 klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Kotryna Zyle – rašytoja ir dailininke, kuriančia mitologijos temomis.

Birutė Mar

Balandžio 13 dieną 8 klasės mokiniams literatūros pamoką apie tremtį, tremtinių išgyvenimus vedė Lietuvos nacionalinio dramos teatro (LNDT) aktorė, režisierė, „Solo“ teatro įkūrėja rašytoja Birutė Mar (Marcinkevičiūtė).

Rašytoja Gaja Guna Ekle ir knyga
Balandžio 14 dieną 5-6 klasių mokiniai turėjo galimybę virtualiu būdu susitikti su dar viena jauna vaikų rašytoja Gaja Guna Ekle (Egle Baliutavičiūte). Rašytoja pristatė knygą labai intriguojančiu pavadinimu – „Brolis, kurio nereikėjo“.

Kūrybininko duona... Vaida.

Jau du penktadienius iš eilės pamokose sulaukiame naujų mokytojų. Kas jie ir ko mokomės?

Kaip susidraugauti?

Nuo 2019 metų emocinės paramos tarnyba Vaikų linija kovo mėnesį skelbia Sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ. Ši iniciatyva dar kartą kviečia susimąstyti, kokie jausmai ir emocijos skatina žmogų nuskriausti kitą, kokius jausmus išgyvena nuskriaustasis ir kaip užkirsti kelią patyčioms ir smurtui. Pakalbėti apie emocijas ir jausmus sutiko Jaunimo linijos savanorės. Jos kovo 5 ir 12 dienomis vedė nuotolines emocinio raštingumo pamokas 8 klasės ir I-II, III-IV gimnazijos klasių mokiniams. Mokiniai sužinojo ne tik apie jausmus, emocijas, kaip jas suvaldyti, bet ir buvo supažindinti su Jaunimo linijos veikla, dėl kokių priežasčių dažniausiai į šią liniją kreipiasi jauni žmonės, kokios pagalbos galima sulaukti.

Šiuo metu įrašų nėra

"Jaunas galite būti tik vieną kartą, tačiau nesubrendęs – visą gyvenimą."
Andersono aksioma