Kiti renginiai

Sesutės Kazlaitės

Pirmiesiems saulės spinduliams nedrąsiai žvilgčiojantiems į langus, širdį užlieja noras daryti gerus darbus, padėkoti, švęsti pavasarį. Jau treti metai iš eilės gimnazija pavasarį kviečia mokytojus, mokinius bei jų tėvelius kviečia pabūti kartu, padėkoti vieni kitiems, pasidžiaugti artėjančiu pavasariu ir gražia muzika.

Diskusija

Vasara prasideda gražia švente – Birželio 1-ąja – Tarptautine vaikų gynimo diena, kuri pirmą kartą buvo paminėta 1950 metais. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.

Apie kalbą mažiesiems

Kalba – žmogaus turtas. Tai svarbiausia žmonių bendravimo priemonė. Be jos negali būti pažangos, visuomenės, kultūros. Per gimtąją kalbą žmogus susijęs ne tik su savąja valstybe, bet ir su sava tauta.

Pasveikintos „Sartuko“ pedagogės

Spalio 5 diena – tarptautinė Mokytojų diena. Spalio 4 dieną ugdymo skyriuje „Sartukas“ vyko Mokytojų dienos šventė, kurios metu mokytojams gražiausius sveikinimus skyrė ugdytiniai.

"Kai pagaliau atrandate tobulą moterį, paaiškėja, kad ji laukia tobulo vyro."
Janda dėsnis