Kiti renginiai

Savanorės vaidina situaciją

Tarpinė stotelė tarp paauglystės ir jau savarankiško gyvenimo – vienas sunkiausių periodų tiek patiems moksleiviams, tiek jų pedagogams. Kaip spręsti kasdienes problemas, kaip lavinti mokinių emocinį intelektą, mokė spalio 16 dieną mūsų gimnazijoje apsilankę Kauno Forumo tetro aktoriai.

Septintokės prie savo darbo

Lietuvoje Europos kalbų dienos šventė švenčiama nuo įstojimo į Europos Sąjungą (2001 m.). Ją paminėjo ir mūsų gimnazija.

Rugsėjo 25 dieną, vos įžengus į gimnaziją, mokytojus ir mokinius pasitiko įvairiapalviai linksmi veidukai – šypsenėlės. Jos su įeinančiais sveikinosi įvairiomis kalbomis: „bonjuor“, „hello“, „ciao“. Tai septintokių Uršulės Krikščionaitytės ir Linos Abramavičiūtės darbeliai.

Knygas pristato ketvirtokai

„Knygos yra gerai, nes... Skaitydamas gali kažkur nuklysti ir išlįsti, suklysti ir išdrįsti, ištirti ir patirti, išbandyti ir pasimatuoti… kitus pasaulius ir kitų gyvenimus, kad suvoktum – tavasis irgi visai nieko.“ Taip apie knygų skaitymą yra pasakiusi rašytoja Ignė Zarambaitė. Ir manau, kad su šiais žodžiais visi sutiks. Juk kiekvienas skaitydami atsiduriame vis kitame pasaulyje, susitinkame vis naujus veikėjus, su jais susidraugaujate, o gal smerkiame... Tam knygos ir yra skirtos, todėl jas ir skaitome...

Mokytoja Gitana Šuminiene su ketvirtokais

2020 metai paskelbti mokyklos bendruomenių metais. Pažymėti ši įvykį sausio 22 dieną mes, ketvirtokai, atėjome į biblioteką. Pristatysime Otfrydo Proislerio knygą „Herbė ir jo draugas Cvotelis“, kurią skaitėme poromis klasėje, garsiai namiškiams ir tyliai sau. Joje pavaizduotas Septynmylės girios nykštukų gyvenimas tiesiog įtraukė į įvykių verpetą. Skaitydami patyrėme daug nuotykių ir laukėme naujų.

"Nostalgija – tai supratimas, jog viskas nebuvo taip nepakenčiama, kaip atrodė tuo metu."
Graimso dėsnis