Kiti renginiai

Sesutės Kazlaitės

Pirmiesiems saulės spinduliams nedrąsiai žvilgčiojantiems į langus, širdį užlieja noras daryti gerus darbus, padėkoti, švęsti pavasarį. Jau treti metai iš eilės gimnazija pavasarį kviečia mokytojus, mokinius bei jų tėvelius kviečia pabūti kartu, padėkoti vieni kitiems, pasidžiaugti artėjančiu pavasariu ir gražia muzika.

Diskusija

Vasara prasideda gražia švente – Birželio 1-ąja – Tarptautine vaikų gynimo diena, kuri pirmą kartą buvo paminėta 1950 metais. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.

Po diskusijų

Kovo 19-23 dienomis ugdymo skyriuje „Sartukas“ vyko akcija „Savaitė be patyčių“. Akcijos tikslas – ugdyti pozityvius vaikų bendravimo ir problemų sprendimų gebėjimus, gerinti bendrą emocinę vaiko savijautą, skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų tarpusavio santykius.

Pirmokiai piešia

Visa Lietuva švenčia Lietuvos gimtadienį. Mūsų gimnazijos pradinukai irgi prasmingai paminėjo šią šventę.

No events found.

"Kas save niekina, tas vis tiek gerbia save kaip niekintoją."
F. Nyčė