Kiti renginiai

Sesutės Kazlaitės

Pirmiesiems saulės spinduliams nedrąsiai žvilgčiojantiems į langus, širdį užlieja noras daryti gerus darbus, padėkoti, švęsti pavasarį. Jau treti metai iš eilės gimnazija pavasarį kviečia mokytojus, mokinius bei jų tėvelius kviečia pabūti kartu, padėkoti vieni kitiems, pasidžiaugti artėjančiu pavasariu ir gražia muzika.

Po diskusijų

Kovo 19-23 dienomis ugdymo skyriuje „Sartukas“ vyko akcija „Savaitė be patyčių“. Akcijos tikslas – ugdyti pozityvius vaikų bendravimo ir problemų sprendimų gebėjimus, gerinti bendrą emocinę vaiko savijautą, skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų tarpusavio santykius.

Pirmokiai piešia

Visa Lietuva švenčia Lietuvos gimtadienį. Mūsų gimnazijos pradinukai irgi prasmingai paminėjo šią šventę.

Meninė kompozicija

Lipdau, o galo vis nėra.
O gal Tėvynę reikia visą laiką
Lipdyt ir kurti, kurti ir lipdyt?
Nes jei sustoji tik – jinai ir miršta.
Taip, kurti visą laiką. Visą laiką!
Lipdyt ir kurti…
(Ištrauka iš dramos „Mindaugas“)

Kovo 9 dieną Dusetų K. Būgos viešojoje bibliotekoje surengta popietė „Į kiekvieno krūtinę po žodį įdėsiu“. Minint tarptautinę gimtosios kalbos savaitę, mokiniai, vadovaujami lietuvių kalbos mokytojos Dainoros Biliūnaitės, kvietė  prisiminti tautos poetu tituluojamą Justiną Marcinkevičių. Pasiklausyti jo poezijos susirinko vyresniųjų klasių mokiniai.

"Tiek pasakėčia, tiek gyvenimas vertinamas ne už ilgumą, o už turinį."
Seneka