Kiti renginiai

Prisistato šeštokai

Lapkričio 8-oji minima kaip Europos sveikos mitybos diena. Šią dieną Europos gyventojai raginami atkreipti ypatingą dėmesį į sveiką, subalansuotą mitybą bei stengiamasi suformuoti teisingą vaikų ir suaugusiųjų požiūrį į tinkamos mitybos pagrindus. Niekam nėra paslaptis, jog vaisiai ir daržovės yra tiesus kelias sveikos gyvensenos link.

Interpretacija-žaidimas

Atgimstantis pavasaris mums dovanoja gražias šventes. 2017 balandžio 4 d. Dusetų K. Būgos filialo bibliotekoje vyko renginys, kuriame buvo paminėtos dvi datos: balandžio 2 d. – Tarptautinė vaikų knygos diena bei poeto Bernardo Brazdžionio 110-osios gimimo metinės. Vaikų knygos diena švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristiano Anderseno gimtadieniu. Be to, 2017-ieji – lietuvių kalbos kultūros metai. Privalome visiems primena mums, kad kalbėti reikia kultūringai ir gražiai.

Užduotys mokiniams

Mes gyvename Žemėje ir naudojamės jos teikiamomis gėrybėmis. Naudojamės įvairiausiais išradimais ir nepastebime, kaip smarkiai gamta niokojama. Mes, žmonės, žalojame Žemę, kuri suteikia gyvybę ir gyvenimą.

Aplikuotas medis

Vyturėliui sučiulbėjus danguje ir pranešus pavasarį, visi trykštame džiaugsmu. Vaikams nusimetus paltukus jau galima išlėkti į lauką ir skaičiuoti skruzdėlytes. „Pelėdžiukų“ ir „Zuikio“ grupės vaikai kovo mėnesį šventė 40 paukščių sugrįžimo, Žemės ir gandro parskridimo dienas.

"Nėra žmonių be ydų. Iš mūsų tas tėra geriausias, kuris turi jų mažiausiai."
Horacijus