Kiti renginiai

b_420_0_16777215_01_images_2021_2021-01_210113-1.jpg

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena, Lietuvos valstybinė šventė. Šiandien Lietuva 30-ąjį kartą pagerbė už šalies laisvę 1991-ųjų sausį žuvusiųjų atminimą, prisiminė tuos, kurie ant tėvynės laisvės aukuro paaukojo brangiausia, ką jie turėjo – savo gyvybes.

Projekto dalyviai septintokai

„Kai lapkritį Šiaurės šalis apgaubia tamsa, rengiame Literatūros savaitę. Jaukiai pasislėpę nuo rudens darganos, užsidegame žvakes ir pasineriame į knygų pasaulį.“ – Tokiais žodžiais į šių metų skaitymą kviečia plakato autorė iliustruotoja iš Alandų salų Anni Wikberg.

Savanorės vaidina situaciją

Tarpinė stotelė tarp paauglystės ir jau savarankiško gyvenimo – vienas sunkiausių periodų tiek patiems moksleiviams, tiek jų pedagogams. Kaip spręsti kasdienes problemas, kaip lavinti mokinių emocinį intelektą, mokė spalio 16 dieną mūsų gimnazijoje apsilankę Kauno Forumo tetro aktoriai.

Septintokės prie savo darbo

Lietuvoje Europos kalbų dienos šventė švenčiama nuo įstojimo į Europos Sąjungą (2001 m.). Ją paminėjo ir mūsų gimnazija.

Rugsėjo 25 dieną, vos įžengus į gimnaziją, mokytojus ir mokinius pasitiko įvairiapalviai linksmi veidukai – šypsenėlės. Jos su įeinančiais sveikinosi įvairiomis kalbomis: „bonjuor“, „hello“, „ciao“. Tai septintokių Uršulės Krikščionaitytės ir Linos Abramavičiūtės darbeliai.

Šiuo metu įrašų nėra

"Grožio ir aromato nepraranda tik ta gėlė, kurios nenuskiname."
V. R. Oldžeris