Kiti renginiai

Lietuvninkai mes esam gimę,
Lietuvninkai mes norim būt;
Tą garbę gavome užgimę,
Tą ir nenorim leist pražūt.“
Jurgis Zauerveinas

Apie lietuvių kalbą

Atlik virtualias užduotis! Pasitikrink savo žinias!

Pradinukams

Vyresniems

Norintiems mįslių

Kitos

Ir dar...

Dainora Biliūnaitė,
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja.

Rinkimai

Knygos – vienas geriausių intelektualaus laisvalaikio praleidimo būdų, nes jos skatina tobulėti, atrasti ir išmokti kažką naujo, jos suteikia minčių apmąstymams bei atsako į taip rūpimus klausimus. Tokiais pamąstymais lietuvių kalbos mokytoja Dainora Biliūnaitė pradėjo renginį „2020 Metų knygos rinkimai“. Ji 6-8 klasių mokinius kvietė susipažinti, skaityti ir pasidalinti mintimis apie tris šiais metais pristatytas knygas paaugliams, tai Akvilinos Cicėnaitės „Kad mane pamatytum“, Dianos Ganc „Lota“ bei Ignės Zarambaitės „Juodavandeniai“.

b_420_0_16777215_01_images_2021_2021-01_210113-1.jpg

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena, Lietuvos valstybinė šventė. Šiandien Lietuva 30-ąjį kartą pagerbė už šalies laisvę 1991-ųjų sausį žuvusiųjų atminimą, prisiminė tuos, kurie ant tėvynės laisvės aukuro paaukojo brangiausia, ką jie turėjo – savo gyvybes.

Projekto dalyviai septintokai

„Kai lapkritį Šiaurės šalis apgaubia tamsa, rengiame Literatūros savaitę. Jaukiai pasislėpę nuo rudens darganos, užsidegame žvakes ir pasineriame į knygų pasaulį.“ – Tokiais žodžiais į šių metų skaitymą kviečia plakato autorė iliustruotoja iš Alandų salų Anni Wikberg.

"Taurus žmogus nesišvaisto pažadais, o daro daugiau negu žadėjo."
Konfucijus