Kiti renginiai

Renginio dalyviai

Spalio mėnesį 5-8 klasių moksleiviai dalyvavo disleksijos pažinimo savaitėje bei prisijungė prie tarptautinės akcijos. Vaikai vilkėjo raudonos spalvos rūbus, kurie simbolizavo toleranciją, supratimą bei pagarbą.

2-3 klasės po renginio

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Tai visose Europos Sąjungos šalyse švenčiama šventė, kuri yra skirta paminėti Europos kalboms. Pirmą kartą Europos diena paminėta 2001 metais. Šis renginys, kurį organizavo Europos Taryba ir Europos Sąjunga, įtraukė milijonus žmonių iš 45 dalyvaujančių šalių. Šiemet ji švenčiama jau 20-ąjį kartą. Įvairiais renginiais buvo švenčiama Europos kalbų įvairovė ir skatinamas kalbų mokymasis. Šios dienos metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, kurie skatina daugiakalbystę, ugdo pagarbą visoms Europos, regionų ir tautinių mažumų kalboms.

Vienuoliktokai su seniūnu D. Steponavičiumi

Šiemet sukanka 80 metų nuo didžiausio ir šiurpiausio hitlerininkų nusikaltimo Lietuvoje – masinių žydų žudynių. Rugsėjo 23-iąją minima Lietuvos žydų genocido atminimo diena. Tą dieną 1943 metais buvo likviduotas Vilniaus žydų getas.

Renginio logotipas

<...>
Tegul supyksta, kas nežino,
Kalba senoji kaip miela,
Kuria mus, „tėve mūs“ mokino
Tėtužis miels ir motina.

<...>
Lietuvninkai mes esam gimę,
Lietuvninkai mes norim būt;
Tą garbę gavome užgimę,
Tą ir nenorim leist pražūt.“
Jurgis Zauerveinas

Apie lietuvių kalbą

Atlik virtualias užduotis! Pasitikrink savo žinias!

Pradinukams

Vyresniems

Norintiems mįslių

Kitos

Ir dar...

Dainora Biliūnaitė,
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja.

"Gerbti reikia tą, kuris yra dosnus, o ne tą, kuris gali būti dosnus."
N. Makiavelis