Kiti renginiai

Knygas pristato ketvirtokai

„Knygos yra gerai, nes... Skaitydamas gali kažkur nuklysti ir išlįsti, suklysti ir išdrįsti, ištirti ir patirti, išbandyti ir pasimatuoti… kitus pasaulius ir kitų gyvenimus, kad suvoktum – tavasis irgi visai nieko.“ Taip apie knygų skaitymą yra pasakiusi rašytoja Ignė Zarambaitė. Ir manau, kad su šiais žodžiais visi sutiks. Juk kiekvienas skaitydami atsiduriame vis kitame pasaulyje, susitinkame vis naujus veikėjus, su jais susidraugaujate, o gal smerkiame... Tam knygos ir yra skirtos, todėl jas ir skaitome...

Mokytoja Gitana Šuminiene su ketvirtokais

2020 metai paskelbti mokyklos bendruomenių metais. Pažymėti ši įvykį sausio 22 dieną mes, ketvirtokai, atėjome į biblioteką. Pristatysime Otfrydo Proislerio knygą „Herbė ir jo draugas Cvotelis“, kurią skaitėme poromis klasėje, garsiai namiškiams ir tyliai sau. Joje pavaizduotas Septynmylės girios nykštukų gyvenimas tiesiog įtraukė į įvykių verpetą. Skaitydami patyrėme daug nuotykių ir laukėme naujų.

O! Dešimtokų auklėtoja Eglė Kuzmienė

Kalendorinė žiema jau įsibėgėja, nors pro langą jos dar nematyti, bet tai – visai negadina nuotaikos, kadangi ją gerina gimnazijos dešimtokai. Jų fantazija ir sukūrė žiemos vaizdus. Šį kartą, gruodžio 13 dieną, penktadienį, gimnazijoje šurmuliavo Ledynmetis – tradiciniu renginiu tapusi kalėdinė mugė.

Tolerancijos pamoka pradinukams

Lapkričio 16-oji – Tarptautinė Tolerancijos diena. Ji kasmet minima daugelyje demokratinių šalių, tarp jų ir Lietuvoje. Šiemet  ir mūsų gimnazijos bendruomenė prisijungė prie Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos  inicijuojamo paminėjimo. Šių metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos Švyturys.

Šiuo metu įrašų nėra

"Dykaduoniai visada dideli plepiai: kuo mažiau galvoji, tuo daugiau kalbi."
Š. Monteskjė