Kiti renginiai

Mugės organizatoriai

Nors už lango telkšo balos, baigia ištirpti paskutiniai sniego likučiai, bet jau jaučiame Šventų Kalėdų dvasią. Gimnazijoje gruodžio 9-tą dieną šurmuliavo kalėdinė mugė. Dešimtokai visus, mokinius bei mokytojus, pakvietė užsukti į „Ledo šalį”.

Draugystės pynė

Ugdymo skyriaus „Sartukas“ lavinamosios ir socialinių įgūdžių (darbinio) ugdymo klasių mokiniai, vadovaujami vedėjos Redos Pimpienės  ir pedagogių Birutės Razmanavičienės, Vidos Juškienės, sėkmingai dalyvavo tarptautiniame bei respublikiniuose konkursuose.

Spektaklis

Jau 23 metus Lietuvoje lapkričio 16-ąją minima TOLERANCIJOS DIENA. Šių metų  tolerancijos dienos simbolis – RAKTAS, kuris puikiai tinka atrakinti žmonių mintis, širdis, jausmus ir įsileisti į savo širdis šalia esantį kitokį žmogų ne tik savo išvaizda, amžiumi, bet ir kitokių pažiūrų, išpažįstantį kitą religiją.

Vaikai renginyje

Lapkričio 13 d. „Pelėdžiukų“ grupė lankėsi Dusetų K.Būgos vaikų skyriaus bibliotekoje. Dalyvavo renginyje skirtame Šiaurės šalių pasakų savaitei. Vaikai susipažino su A.Lindgren knyga. „Pepė Ilgakojinė“, dalyvavo viktorinoje, žaidė žaidimus.

Auklėtoja Jūratė Repečkienė

"Kad pasimokytum iš savo klaidų, pirmiausia reikia suvokti, kad jas darai."
Filo dėsnis