Kiti renginiai

Interpretacija-žaidimas

Atgimstantis pavasaris mums dovanoja gražias šventes. 2017 balandžio 4 d. Dusetų K. Būgos filialo bibliotekoje vyko renginys, kuriame buvo paminėtos dvi datos: balandžio 2 d. – Tarptautinė vaikų knygos diena bei poeto Bernardo Brazdžionio 110-osios gimimo metinės. Vaikų knygos diena švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristiano Anderseno gimtadieniu. Be to, 2017-ieji – lietuvių kalbos kultūros metai. Privalome visiems primena mums, kad kalbėti reikia kultūringai ir gražiai.

Užduotys mokiniams

Mes gyvename Žemėje ir naudojamės jos teikiamomis gėrybėmis. Naudojamės įvairiausiais išradimais ir nepastebime, kaip smarkiai gamta niokojama. Mes, žmonės, žalojame Žemę, kuri suteikia gyvybę ir gyvenimą.

Aplikuotas medis

Vyturėliui sučiulbėjus danguje ir pranešus pavasarį, visi trykštame džiaugsmu. Vaikams nusimetus paltukus jau galima išlėkti į lauką ir skaičiuoti skruzdėlytes. „Pelėdžiukų“ ir „Zuikio“ grupės vaikai kovo mėnesį šventė 40 paukščių sugrįžimo, Žemės ir gandro parskridimo dienas.

Svajonių balionai

Kovo 20-24 dienomis gimnazijoje ir ugdymo skyriuje „Sartukas“ vyko akcija „Savaitė be patyčių“. Akcijos tikslas – kurti saugią mokyklą, kurioje nebūtų smurto ir patyčių bei skatinti draugiškus vaikų ir suaugusiųjų tarpusavio santykius, parodyti nepritarimą patyčioms.

"Negalima mylėti nei to, kurio bijai, nei to, kuris bijo tavęs."
Ciceronas