Renginio vedėjos.
Antrą kartą gimnazijos biblioteka laimi atranką ir dovanų gauna knygų, pretenduojančių tapti Metų knyga.

Knygą pristato šeštokės.

Devintokė Indrė.

2gb klasės mokiniai dar rudenį rašė paraišką naujoms knygoms gauti. Jų dėka gimnazija gavo visas tris knygas: Gintarės Adomaitytės „Paklydusi pasaka“, Akvilinos Cicėnaitės „Mano tėtis ir kiti nesusipratimai“ bei Giedručio Morkūno „Iš nuomšiko gyvenimo“. Pasidėjo skaitymas, knygos keliavo iš rankų į rankas. Ir štai vasario 14 d. nemažas mokinių būrys susirinko į Metų knygos paaugliams rinkimus. Renginio vedėjos dešimtokės Adelė Vaitukaitytė ir Erika Zadavičiūtė šią gražią bei jaukią popietę pristatė šias knygas. Augustinas Šukys paruošė ir pateikė pagrindinę informaciją apie kiekvieną knygą.

Mokiniai susipažino su knygomis, klausėsi aktorių skaitomų ištraukų bei literatūrologo Kęstučio Urbos interviu su rašytoja Gintare Adomaityje. 6b klasės mokinė Erika Kišūnaitė trumpai pristatė knygą „Paklydusi pasaka“, 6a klasės mergaitės Neda Kuzmaitė, Monika Šarkovaitė ir Gabrielė Ilgarūbytė pasakojo apie Akvilinos Cicėnaitės knygą „Mano tėtis ir kiti nesusipratimai“. Jos skaitė ištraukas, charakterizavo veikėjus ir visus, dar nespėjusius perskaityti, kvietė būtinai tai padaryti. Devintokė Indrė Jatkūnaitė pristatė Gendručio Morkūno knygą „Iš nuomšiko gyvenimo“. Po knygų pristatymo vyko balsavimas ir daugiausia balsų atiteko knygai „Mano tėtis ir kiti nesusipratimai“.

Lietuvos mastu Metų knyga paaugliams tapo Gendručio Morkūno „Iš nuomšiko gyvenimo“. Balsavimas baigėsi, rezultatai suskaičiuoti, smagu bendrauti su knyga. Malonaus skaitymo!

Viltė Rimdekaitė, 2gb klasė.

"Niekas nemėgsta žmogaus, atnešančio blogas žinias."
Sofoklis