Mokyklą apjuosėme gyva juosta

Artėjant vasario 16 d. mūsų gimnazijos pradinukai ruošėsi tęstiniam projektui „Lietuva – Tėvynė mūsų“. Projektas skirtas paminėti svarbius Lietuvos valstybės įvykius, mokiniai skatinami domėtis savo tautos istorija, iškiliomis asmenybėmis, džiaugtis praeities ir ateities laimėjimais.

Pasakojimas apie Dusetų vardo kilmę

Ketvirtokai žemesnių klasių mokiniams priminė Lietuvai svarbias istorines datas ir įvykius: 1918 m. vasario 16 d., 1989 m. rugpjūčio 23d., 1990 m. kovo 11d., 1991m. Sausio 13 d. Logopedė Renata Šėžienė paruošė pateiktis apie mūsų gimtąjį Dusetų kraštą. Ketvirtokai papildė vaizdinę medžiagą pasakojimais apie savo mokyklą, jos istoriją, miestelio tradicijas, iš šio krašto kiliusius žymius žmones bei lankytinas vietas.

Susipažinę su Dusetų krašto istorija ir dabartimi, peržiūrėję buvusio gimnazijos mokinio Manto Dapkaus kurtą filmuką apie Dusetas, mokiniai piešė gimtojo krašto vaizdus. Vasario 15 dieną visi pradinių klasių mokiniai su savo piešiniais gyva juosta apjuosė Dusetų Kazimiero Būgos gimnaziją. Taip paminėjome Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šventę.

L. Semionova, pradinių klasių mokytoja,
G. Šuminienė, pradinių klasių mokytoja,
R. Šėžienė, logopedė.

"Vairuotojas – pati pavojingiausia automobilio dalis."
?