Renginio dalyviai

Kovo 18 dieną „Santarvės“ pradinėje mokykloje vyko Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos, Pauliaus Širvio progimnazijos ir „Santarvės“ pradinės mokyklos priešmokyklinukų susitikimas – veikla „Kartu smagiau“.

Veiklos tikslas – lavinti judėjimo įgūdžius, mokyti kūrybiškai juos taikyti įvairiose žaidybinėse situacijose, stiprinti sveikatą, ugdyti drąsą, kryptingą tikslo siekimą, draugiškumo, gražios partnerystės, garbingos kovos jausmą.

Po trumpo apšilimo Rudoji meškutė mažuosius sportininkus kvietė į linksmąsias estafetes. Rungtyniaudami vaikai demonstravo savo greitumą, vikrumą, sumanumą.

Rungtynėms pasibaigus vaikai buvo apdovanoti. Mokyklos direktorė Valerija Palivoda visoms komandoms įteikė Padėkas, po „puokštę“ balionų ir saldžius prizus.

Po apdovanojimų vyko susitikimai grupėse, kur vaikai bendravo su naujais draugais, o pedagogės dalinosi gerąja darbo patirtimi.

Tikslas pasiektas. Ačiū už puikią šventę, teigiamas emocijas, smagiai praleistas akimirkas. Tikimės, kad tokie susitikimai vyks ir ateityje.

Jelena Budzilienė,
priešmokyklinės grupės auklėtoja.

"Žmonės nori turto ir garbės; jeigu ir vieno, ir kito negalima garbingai įsigyti, jų reikia vengti. Žmonės bijo skurdo ir nežinomybės; jeigu ir vieno, ir kito negalima išvengti, reikia juos garbingai priimti."
Konfucijus