Trečiokai piešia

1-4 klasių mokiniai dalyvavo piešinių konkurse ,,Vaikystės takeliu“, skirtame pedagogo, rašytojo Prano Mašioto 150-osioms gimimo metinėms. Pranas Mašiotas buvo mokytojas savo dvasia, darbštumu, laikysena, gyvenimo būdu. Šio konkurso tikslas – sukurti kūrybinę erdvę, kurioje kuo daugiau vaikų turėtų galimybę atskleisti savo gebėjimus ir talentą, skatinti skaityti Prano Mašioto kūrinius, išaiškinti geriausius mokinių sukurtus darbus.

Ketvirtokai skaito Prano Mašioto kūrinius

Piešiniai buvo atliekami bet kokia technika: guašu, akvarele, tušu, kreidelėmis A4 formato vertikaliame popieriaus lape. Piešinys – iliustracija buvo piešiama pagal pasirinktą Prano Mašioto kūrinio ištrauką. Garsiai skaitomos ištraukos iš kūrinėlių ,,Varna ir genys”, ,,Jautis ir žvirblis“, ,,Rasos lašelis“, ,,Saulės garbintojai“, ,,Neskriauskit paukštelių“ ir ,,Pavasaris”. Pradinukai iliustravo vieną pasirinktą kūrinio ištrauką. Atrinkti 6 geriausi piešiniai, kurie keliaus į respublikinę piešinių parodą. Tai pirmokų Miglės Kazlauskaitės ir Emilio Merkio, antrokės Auros Silvijos Kazlaitės, trečioko Luko Maskoliūno ir ketvirtokių Karolinos Mačiulskaitės ir Godos Urbonavičiūtės. Juos galima bus pamatyti Vilkaviškio rajono Sūdavos vidurinės mokyklos svetainėje. Visi kiti piešiniai eksponuojami gimnazijos skaitykloje. Kviečiame apsilankyti.

Birutė Laurinavičienė, skaityklos vedėja

"Žmonių išmintingumas proporcingas ne jų patirčiai, o sugebėjimui jos įgyti."
B. Šo