Mažeji skaitytojai su auklėtoja Jelena Budziliene (kairėje) ir bibliotekos vedėja Rima Survilaite.

Kasmet kovo mėnesio pradžioje gimnazijoje paskelbus akciją „Padovanok bibliotekai knygą“, klasėse prasideda bruzdesys. Moksleiviai svarsto, kokią knygą išrinkti, kiek ji kainuotų, kur būtų galima ją įsigyti ir kas galėtų nupirkti.

Pasiūlymų būna įvairių - nuo vaikiškos knygelės, kainuojančios nedaug, iki mokslinės literatūros, naudingos vyresniųjų klasių mokiniams. Apsvarsčius visus variantus, įsigyjama knyga, kuri skaitytojams dalins žmonijos išmintį, jausmus. Juk skaitydami knygas tampame geresni, tauresni, išmintingesni. Viską, ką turime gero dvasiniame pasaulyje, nuo pat pirmosios raidės pažinimo gavome iš knygų.

Balandžio 2-ają, žymaus pasakų rašytojo Hanso Kristiano Anderseno gimimo dieną, švenčiame Tarptautinę vaikų knygos dieną. Ta proga bibliotekos skaitykloje rengiama padovanotų knygų paroda.

Patys mažiausieji skaitytojai, padovanoję knygą bibliotekai, norėjo nusifotografuoti, todėl tikimės, kad knyga visada išliks augančio žmogaus draugu.

"Melagis privalo turėti gerą atmintį."
M. F. Kvintilianas