b_540_0_16777215_01_images_2015_2015-02_41.JPG

Šie metai mums, lietuviams, neeiliniai. Kovo 11-ąją sukaks 25-eri metai, kai buvo pasirašytas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aktas.

Septintokės darbuojasi

Šio jubiliejaus proga yra organizuojama akcija „Lietuvai ir man‘‘. Akcijos metu visi mūsų šalies piliečiai kviečiami pinti trispalves – geltonos, žalios ir raudonos spalvos apyrankes ir, žinoma, jas nešioti. Šios apyrankės – tai draugystės ženklas, dovana artimiausiems draugams. Prie šios akcijos prisidėjome ir mes, septintos klasės mokiniai, bei auklėtoja. Užsiėmimas buvo labai smagus, kupinas fantazijos ir smagių emocijų.

Dovanojame apyrankes

Nusipynę apyrankes sau, nepamiršome ir kitų. Likusias nupintas apyrankes padovanojome mokyklos mokytojams. Dovanodami apyrankes kitiems, norėjome išreikšti tautos vienybę. Šios apyrankės yra labai paprastos, bet taip mes galime parodyt, kaip mylim savo šalį, kaip branginame Lietuvą ir ja didžiuojamiems.

Nuspinti apyrankes yra labai paprasta. Internete pilna informacijos, tad norime priminti, jog kiekvienas gali prisijungti prie šios akcijos, nusipynęs vieną apyrankę sau, o antrą - draugui. Nepamirškime, kiek kraujo pralieta dėl mūsų Lietuvos vardan nepriklausomybės, todėl branginkime tai, ką turime ir prisidėkime prie šios gražios akcijos.

Greta Stankevičiūtė ir Vismantė Sinkevičiūtė, 7kl.

"Jei du žmonės sutinka dėl visko, galite būti tikri, jog tik vienas iš jų mąsto."
L. B. J. dėsnis