Trečiokų pasirodymas

Vasario 26 diena paskelbta stebuklinių pasakų diena. Šią dieną, siekiant didinti vaikų domėjimąsi knygomis, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos mažiesiems surengta šventė.

Vaikai klausosi pasakos

Trečios klasės mokiniai, padedami mokytojos Gitanos Šuminienės suvaidino rusų liaudies pasaką „Ropė“. Mokiniai patys pasigamino pasakos lėles-personažus. Į svečius buvo pakviesti gimnazijos ugdymo skyriaus „Sartukas“ „Pelėdžiukų“ grupės vaikai. Mažieji susipažino su vyrenėliais, kai kurie iš jų susitiko su senais draugais. Nemaža dalis vaikų kitais metais lankys mokyklą, tad turėjo progą iš arčiau pamatyti būsimą mokytoją, susipažinti, pabendrauti su ja, apžiūrėti klasę. Apsipratę su aplinka, vaikai susėdo klausytis pasakų. Auklėtojos A. Matiukienės ugdytinė A. Jankauskaitė pasekė ir suvaidino pasaką „Pagrandukas“, o D. Lepiochinas – „Katinėlis ir gaidelis“. Susidomėję vaikai stebėjo jaunųjų aktorių pasirodymus.

Iki naujų susitikimų

Po pasirodymų logopedė Renata Šėžienė ir mokytoja Jelena Budzilienė su vaikais inscenizavo pasaką „Ropė“. Tai, ką pamatė ir išgirdo, vaikai turėjo įtvirtinti dėliodami dėliones.

Kelionę į pasakų šalį tęsėme Dusetų Kazimiero Būgos bibliotekos vaikų skyriuje. Bibliotekos darbuotoja Vanda Stepanavičienė pristatė stebuklinių pasakų parodėlę. Mokytoja L. Budzilienė skaitė pasaką „Pelenė“, logopedė kalbėjosi su vaikais apie jiems žinomas ir mėgstamas pasakas.

Šventę užbaigė viktorina, kurios metu vaikai atsakinėjo į klausimus ir pelnė saldžius prizus. Tikėkimės, kad dar ne kartą susitiksime smagiai ir naudingai praleisti laiką su knyga.

Logopedė R. Šėžienė.
Nuotr. autorės

"Vairuotojas – pati pavojingiausia automobilio dalis."
?