Policininkai sudomino pasakojimu apie jų darbo specifiką.

Gegužės 10 dieną gimnazijoje vyko Pilietinio ir teisinio ugdymo diena.

Klasių auklėtojos mokiniams vedė pokalbius apie saugų eismą gatvėse, prie vandens telkinių bei miškuose. Po susitikimų klasėse jie rinkosi gimnazijos stadione. Mokiniai nekantriai laukė atvykstančių Zarasų rajono policijos komisariato darbuotojų. Policininkai atsivežė parodyti dresuotus šunis, įvairių rūšių jų darbe naudojamus ginklus bei neperšaunamas liemenes.

Policininkai sudomino besiklausančius pasakojimu apie jų darbo specifiką. Dresuoti šunys policijoje yra lygiateisiai kolektyvo nariai. Jie, kaip ir pareigūnai, gali būti pakelti naktį, dirbti per lietų ir šaltį, klampoti po miškus ar lįsti į vandenį. Vokiečių aviganiai seka pėdsakais, sulaiko nusikaltėlius, randa daiktus ir netgi ieško narkotikų.

Dabar jiems buvo suteikta galimybė parodyti, ką moka: surasti stadione paslėptus daiktus, vykdyti įvairias policininkų komandas.

Smalsumu degančiomis akimis mokinukai lietė ginklus, matavosi neperšaunamas liemenes, o įsėdę į specialų policininkų automobilį per mikrofoną skelbė išgalvotus pokštus.

Puikus oras, gerai praleistas laikas, naujos ir įdomios žinios bei draugiška atmosfera visiems – policininkams, mokytojams bei mokiniams – paliko malonų įspūdį.

"Meilė atsiranda tuomet, kai ne tik įstengi pakelti kančią, bet ir jos nevengi."
N. Gogolis