Pirmokiai piešia

Visa Lietuva švenčia Lietuvos gimtadienį. Mūsų gimnazijos pradinukai irgi prasmingai paminėjo šią šventę.

Mokinių darbeliai

Vasario 15 dieną pradinių klasių mokiniai buvo pakviesti į Sartų regioninį parką. Jie  dalyvavo akcijoje ,,Kurk Lietuvai! Švęsk su Lietuva! Pažink vardą Lietuvos!“ Mokiniai, klausydami lietuviškų kūrinių, tokių, kaip „Nupiešiu Lietuvą“, „Dainuokime Lietuvą“ ir „Brangiausios spalvos“, piešė gimtinės vaizdus. Paskui vaikai žiūrėjo filmą apie Lietuvos praeitį, jos kelią į nepriklausomybę, gėrėjosi ,,Neregėtos Lietuvos“ vaizdais.  Taip pat mokiniai pasitikrino savo žinias viktorinoje apie žymiausius Lietuvos žmones,  įvardijo Lietuvos miestų TOP 10 bei reikšmingus šalies  įvykius.

Gimnazijos pradinukai stengėsi įprasminti Lietuvos valstybingumo sukaktį ir paminėti atmintiną datą dovanodami savo kūrybos darbelius. Jie eksponuojami gimnazijos pirmame aukšte ant simbolinio medžio ir šventiškai puošia mokyklos erdvę. Ketvirtokai kūrė langines, puošė ornamentais, rašė sveikinimus  ir palinkėjimus valstybės šimtmečiui: ,,Linkiu, Tau, Lietuva, kad visada būtum tokia graži kaip šiandien“, –  rašo Eiva. ,,Linkiu, kad būtum graži, didelė ir visada tokia išliktum“, – linki Pijus. ,,Lietuvos šimtmetis – tai džiaugsmas, tai laimė, tai tikras pasitikėjimas“, –  sveikindama Lietuvą teigia ketvirtokė Uršulė.

Trečiokai piešė skrynias su tautiniais raštais. Antrokai kūrė laisvės paukščius. Pirmokų tulpių puokštės žėri Lietuvos vėliavos spalvomis.  Priešmokyklinės grupės auklėtinių kūrybiniai darbeliai – širdelės Lietuvai. Darbeliai vienas už kitą gražesni, labai spalvingi, atlikti įvairiomis technikomis. Darbuose atsiskleidė senolių papročiai, tradicijos, kurias svarbu išsaugoti ir puoselėti.

Pradinių klasių mokytoja Lilia Semionova.
Nuotr. Gitanos Šuminienės

"Tiek pasakėčia, tiek gyvenimas vertinamas ne už ilgumą, o už turinį."
Seneka