-

Vis labiau rudenėjant miškuose grybų mažėja. Tačiau Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos fojė jų pridygo daug: antrokai mokinius ir tėvelius pakvietė į vaidinimą „Grybų karas“.

-

Mokiniai, vadovaujami mokytojos Ilonos Pužienės, spalio 23 dieną pastatė visiems gerai žinomą vaidinimą „Grybų karas“ pagal linksmą, nuotaikingą Justino Marcinkevičiaus poemėlę. Susirinko ne tik pradinukai, bet ir vyresnių klasių moksleiviai. Antrokų premjeros pasižiūrėti nepraleido progos ir jų tėveliai. Aikštelėje, nubarstytoje spalvingais medžio lapais, atgijo personažai: Baravykas, Paliepė, Lepšis, Raudonikis ir kiti.

-

Šilta publika padrąsino jaunuosius aktorius. Žiūrovai įdėmiai stebėjo mažųjų talentų vaidybą. Antrokėliai sublizgėjo draugai ir tėvai jiems plojo už puikiai atliktus vaidmenis. Pagrindinio personažo Baravyko vaidmuo buvo patikėtas Gyčiui Laucevičiui. Žavingai pasirodė Liucija Vaitukaitytė (Paliepė), Gustė Jarmalavičiūtė (Autorius) bei Arnas Andriuškevičius (Lepšis) Jaunieji artistai džiaugėsi ne tik puikiai pasisekusiu vaidinimu, bet ir tėvelių saldžiu, šokoladinių saldainių, apdovanojimu.

Antrokų auklėtoja sugebėjo visus užkrėsti žaidimu, džiaugsmu, fantazija, mokė kūrybiškai sukurti pasirinktą personažą. Taip žadinama mokinių vaizduotė ir kartu stiprinamas pasitikėjimas savimi. Gražu, kai vaikai tobulėja, siekia aukštumų, dovanodami smagias akimirkas ir kitiems.

Sigutė Šutaitė,
3gA klasės mokinė.

Numatytų renginių nėra.

"Taurus žmogus nesišvaisto pažadais, o daro daugiau negu žadėjo."
Konfucijus