Sesutės Kazlaitės

Pirmiesiems saulės spinduliams nedrąsiai žvilgčiojantiems į langus, širdį užlieja noras daryti gerus darbus, padėkoti, švęsti pavasarį. Jau treti metai iš eilės gimnazija pavasarį kviečia mokytojus, mokinius bei jų tėvelius kviečia pabūti kartu, padėkoti vieni kitiems, pasidžiaugti artėjančiu pavasariu ir gražia muzika.

Sesytės Malažinskaitės su mama

Šią gražią šventę pradėjo gimnazijos direktorius Gintautas Kuzma, pasidžiaugęs mūsų gimnazijos rezultatais vykdant išorinį auditą, direktorius kvietė ant scenos tėvelius, kurių vaikai aktyviai dalyvauja gimnazijos gyvenime ir garsina gimnazijos vardą. Labai smagu, jog šiemet buvo stengiamasi įvertinti mokinių pažangą ir aktyvumą gimnazijos gyvenime, ne tik akademinius pasiekimus. Padėkomis džiaugėsi daugiau kaip trisdešimt tėvelių. Tikimės, kad tos dailios padėkos praskaidrino dieną daugumai tėvelių.

Pasinaudojęs progą, kad renginio metu susirinko didelė dalis tėvų, gimnazijos direktorius teikė pasiūlymus ir išrinko naujus Gimnazijos tarybos narius. Sveikiname Ritą Vingilytę, Jolantą Puodžiūnienę, Antaną Juškėną, Loretą Alaunienę, Dianą Urbonavičienę, Liudą Kaškauskienę, Ernestą Stauskienę tapus tarybos nariais, linkime produktyvaus ir kūrybingo darbo gimnazijos naudai. Kai jau visos padėkos buvo įteiktos, renginio vedėjai Ieva Juozėnaitė ir Lukas Markevičius pakvietė sveikinimo žodį tarti mokinių prezidentę Gretą Stankevičiūtę. Ji kvietė šią popietę praleisti drauge, pasidžiaugti pavasariu ir buvimu kartu bei visiems linkėjo gražios šventės.

Ketvirtokė Uršulė su mama

Šiemet šventės organizatoriams kilo nuostabi idėja – pakviesti mamas, tėčius, sesutes ir broliukus, pusseseres ir artimiausius klasės draugus, kaimynus prisijungti prie koncertinės programos. Koncertinę dalį pradėjo Raigardas ir Roneda Jegorovai. Brolis ir sesė atliko šokį „Čia čia čia“. Įspūdingas šokis, emocija ir plastiški judesiai. Tikriausiai ne vienas pagalvojo, kas gi laukia toliau šios nuostabios poros, jei jau dabar visa salė nesustodama plojo ir negalėjo atsitokėti? Kiek vėliau į sceną įžengė dvi savo kuklumu žavinčios mokinukės – Austėja Dimitrijeva su pussesere Kornelija Barzdaite. Jos padainavo smagią dainelę „Katino muzika“. Gausių plojimų sulaukė ir pirmokas Arijus Kudeliovas. O kad jam būtų drąsiau, pritarė artimiausias kaimynas Ramūnas Lisinskas. Meilę muzikai ir fortepijonui  pademonstravo sesutės Greta ir Gabrielė Grižaitės. Jos paskambino kūrinėlį „Valsas“. Sesutės Meda, Aura ir Goda Kazlaitės sužavėjo visus atlikusios Lauros Remeikienės dainą „Tuk tuk, širdele...“.Pianino garsais džiugino klasės draugai Aivita Malažinskaitė ir Donatas Lingė, kurie skambino Michailo Glinkos kūrinėlį „Šokis“. Neabejotinai visų širdis sušildė ketvirtokės Uršulės Krikščionaitytės ir jos mamos Daivos atliekama daina „Trys minutės takelio“. Gimnazijos renginių siela tapęs Godos ir Gabijos duetas ir vėl stebino salę savo balsais atlikdamos Selenos Gomez dainą „Naturally“. Bendraklasės septintokės Aida Novatorovaitė ir Viltė Ruzgaitė programą paįvairino perskaičiusios Janinos Degutytės „Pasaką be galo“. Ne vienam ašara riedėjo ir oda šiurpo klausant mažosios Saulės su mama Margarita Simokaityte ir Augusto su mama Egle Kuzmiene, atliekant Vlado Bagdono dainą „Eik, vaike, eik“. Scenoje pasirodė gražios Malažinskų moterys: mama Liuda ir dukros Aivita bei Gabija su daina „Meilės lietus“. Smagiausia, kad Gabija ir Aivita mamai pritarė grodamos gitara ir ukulėle. Renginį užbaigė muzikos mylėtojos Ieva ir Margarita su, tikriausiai, pačia jausmingiausia Justės Arlauskaitės-Jazzu daina „Po mano oda“.

Skambėjo gražūs žodžiai apie šeimą: „Šeima – tai šiltas ir jaukus židinys, prie kurio išklausoma kiekvieno nuomonė, tvyro laimės atmosfera. Šeima – tai mažas pasaulis, sukurtas meilės dėka. Tai patys artimiausi ir brangiausi mums žmonės, tai kraujo ir nuoširdžios meilės ryšiai, tai bendros vertybės ir džiaugsmas vienas kitu“.

Norime nuoširdžiai padėkoti šios šventės organizatoriams, vedėjams ir visiems, prisidėjusiems prie šio gražaus renginio, kuris praskaidrino ir sujaudino visų širdis. Taip pat dėkojame Dusetų kultūros centrui, jo vadovui Alvydui Stauskui, garso operatoriams Ramūnui Lisinskui bei Olivijui Čypui už visokeriopą pagalbą renginio metu. Dėkojame ir technologijų mokytojai Svetlanai Raugienei už pagalbą gaminant Padėkas bei idėjas puošiant sceną. Linkime, kad tokie renginiai gyvuotų dar ilgai, nes jų dėka galime tobulėti, bręsti ir palaikyti vieni kitus.

Neda Kuzmaitė, IVg klasės mokinė.
Alvydo Stausko nuotraukos.

"Pats nerangiausias žmogus, jei tik neišleidžia iš akiračio tikslo, eina greičiau negu tas, kuris klaidžioja be tikslo."
G. E. Lesingas