Diskusija

Vasara prasideda gražia švente – Birželio 1-ąja – Tarptautine vaikų gynimo diena, kuri pirmą kartą buvo paminėta 1950 metais. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.

Tarptautinė vaikų gynimo diena Lietuvoje kasmet švenčiama birželio 1-ąją ir jau tapo tradicija, jog šią dieną vaikams organizuojami įvairūs renginiai. Šią dieną ir ugdymo skyriaus „Sartukas“ ugdytiniai sulaukė ypatingo dėmesio. Jų laukė daugybė linksmų ir įdomių užduočių.

Piešiame svajonių atostogas

Renginio metu vyko diskusija apie saugų elgesį vasaros atostogų metu. Ugdytiniams buvo primintos saugaus elgesio taisyklės įvairiose vietose, jie buvo skatinami atostogų metu  atrasti prasmingą laiko praleidimo būdą. Pedagogai priminė pagrindines vaikų teises bei pareigas ir kartu apie tai diskutavo grupėse. Vaikai smagiai leido laiką, mindami mįsles, galvosūkius, atlikdami įvairias užduotis. Žinias tikrinosi viktorinose.

Vėliau visos veiklos persikėlė į kiemą. Kieme mokiniai dalyvavo linksmosiose sportinėse estafetėse, žaidimuose, įvairiose rungtyse bei ant asfalto kreidelėmis piešė savo svajonių atostogas. Nugalėtojų laukė saldūs prizai.

Ugdytinius su prasidėjusia vasara, Tarptautine vaikų gynimo diena sveikino ugdymo skyriaus vedėja R. Pimpienė, įteikė padėkos raštus.

Ugdytiniai noriai dalyvavo įvairiose veiklose. Šventė suteikė  vaikams puikių emocijų. Atsiskleidė  dalyvių kūrybiniai gebėjimai, kiekvienas buvo pastebėtas ir įvertintas.

Mokytoja Birutė Razmanavičienė,
socialinė pedagogė Birutė Kundavičienė

"Dykaduoniai visada dideli plepiai: kuo mažiau galvoji, tuo daugiau kalbi."
Š. Monteskjė