Pasveikintos „Sartuko“ pedagogės

Spalio 5 diena – tarptautinė Mokytojų diena. Spalio 4 dieną ugdymo skyriuje „Sartukas“ vyko Mokytojų dienos šventė, kurios metu mokytojams gražiausius sveikinimus skyrė ugdytiniai.

Skambant muzikai mokytojai rinkosi į šventiškai papuoštą biblioteką. Ten galėjo pasižiūrėti mokinių piešinių parodą  „Mokytojų portretai“. Puiki nuotaika tą dieną lydėjo visus: ir mokytojus, ir mokinius. Renginį vedė pedagogės Laima Gorpinič, Birutė Kundavičienė ir Birutė Razmanavičienė. Nuoširdžius sveikinimo žodžius tarė ugdymo skyriaus vedėja Reda Pimpienė. Šypsenas ir padėkos žodžius skyrė mokiniai, kiekvienam mokytojui padovanojo po obuolį su linkėjimu. Visiems mokytojams buvo teikiamos nuotaikingos nominacijos „Pelėdos“. Ir kokių tik nebuvo nominacijų: „Metų šypsena“, „Metų bitutė“, „Metų komunikatorius“ „Metų skardžiabalsė“, „Idėjų šauklys“, „Dainų sėkmė“, „Figaro šen, Figaro ten“, „Ir prie svečio, ir prie pečio“. Vedėjai už rūpinimąsi visais ir visada buvo įteikta nominacija „Pačios mažiausios „Valstybės“ širdis“ Nuoširdžiai nustebinti mokytojai juokėsi tiek iš savo, tiek iš kolegų nominacijų.

Mokytojų dienos renginys visiems paliko puikų įspūdį ir suteikė daug teigiamų emocijų.

Birutė Kundavičienė, socialinė pedagogė.
Nuotrauka Igno Tijūnėlio.

Numatytų renginių nėra.

"Vairuotojas – pati pavojingiausia automobilio dalis."
?