Mažieji aktoriai

Vasario 11 dieną Dusetų Kazimiero Būgos bibliotekoje vyko Mariaus Marcinkevičiaus ir Aušros Kiudulaitės knygos „Draugystė ant straublio galo“ pristatymas priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokiniams.

Dainuoja darželinukai

Tai be galo jauki ir miela knyga, skirta 6-8 metų vaikams. Ją perskaičius nuolat skambės tokie klausimai; „O jei aš būčiau...“, kuriems tuoj pat atsiras atsakymas „Tai aš būčiau...“ Ši vidutinio ilgumo istorija pasakoja apie didelio dramblio Džeraldo ir mažos pelytės, vardu Patricija, ypatingai gražią, nuoširdžią draugystę. Juodu buvo geriausi draugai. Tik ar gali dramblys draugauti su pelyte? O draugystė būti tokia didelė, kad ją galėtų pakelti tik dramblys, arba ji tilptų mažoje pelytės širdelėje? Į šiuos ir kitus klausimus ras atsakymus vaikučiai, perskaitę šią knygutę, kurią netradiciškai pristatė vaikų darželio „Sartukas“ „Pelėdžiukų“ grupės vaikai. Ši knyga yra Metų knygos vaikų grupėje rinkimų penketuke.

Darželinukai spektaklį pradėjo nuotaikinga dainele apie knygos veikėjus pelytę Patriciją ir dramblį Džeraldą. Jie suvaidino dramblio ir pelytės draugystę labai originaliai. Vaikai buvo pasislėpę už širmos ir judino lėles, jų auklėtoja Audra Matiukienė skaitė tekstą, o muzikos vadovė Sigita Gudonienė grojo. Po vaidinimo vaikai sudainavo dar kelias daineles iš įvairių pasakų knygų. Gražu buvo žiūrėti į mažuosius aktorius.

Nuoširdžiai dėkojame mažiesiems vaikučiams ir jų auklėtojoms už nuostabų pasirodymą. Tikimės, kad dar ne vieną knygą pristatys šešėlių teatras, o mažieji žiūrovais nepamirš pabalsuoti už šią knygutę. Didžiausios jiems sėkmės kūryboje.

Aura Silvija Kazlaitė, 8 kl.

Šiuo metu įrašų nėra

"Geriau jau būti vargšui ir laisvam negu turtingam ir priklausomam. Žinoma, žmonės nori būti ir turtingi, ir laisvi, ir būtent šitai kartais padaro juos vargšais ir vergais."
A. Kamiu