Kruopų atpažinimas
Kruopų atpažinimas

„Sveikata dar ne viskas, tačiau be sveikatos viskas yra niekas,“ – teigė garsus antikos laikų graikų filosofas Sokratas. Šiuo prasmingu posakiu vadovaudamiesi kovo 12 dieną į gimnazijos sporto salę rinkosi pradinukai. Čia vyko sveikos gyvensenos populiarinimo renginys „Sveikatos ABC“.

„Daržovių“ nešimas
„Daržovių“ nešimas

Renginį organizavo pirminės sveikatos priežiūros specialistė Ligita Gaulytė, jai talkino pradinių klasių mokytoja Ilona Pužienė. Renginio tikslas – formuoti vaikų saugios ir sveikos gyvensenos įgūdžius, ugdyti mokinių fizinį aktyvumą, pasitikėjimą savimi, gebėjimą rinktis sveiką gyvenseną ir rūpintis savo kūno bei sveikatos stiprinimu. Dalyvavo trys mišrios „Geltonųjų“, „Žaliųjų“ ir „Raudonųjų“ komandos, sudarytos iš 2-4 klasių mokinių.

Renginio dalyviai
Renginio dalyviai

Komandos turėjo atlikti įvairias užduotis: atskirti sveikus ir nesveikus maisto produktus, atpažinti pateiktas dešimties rūšių kruopas, dalyvauti estafetėse. Estafečių rungtyse vaikai nešė „daržoves“, rinko „uogas“, šokinėjo per kliūtis. Be darbo neliko ir komandų kapitonai, kuriems užrištomis akimis teko pasakyti, ką jie ragauja.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog surinkusi 87 taškus laimėjo „Geltonųjų“ komanda, antri liko „Raudonieji“, surinkę 80 taškų. „Žalieji“ į savo kraitę įsidėjo 78 taškus ir užėmė trečiąją vietą. Visi dalyviai gavo Padėkos raštus ir atminimo dovanėles.

Laikas skirtas renginiui prabėgo labai greitai. Belieka tikėtis, kad praėjęs renginys suteikė daugiau žinių apie sveikatą ir patenkino vaikų poreikį judėti.

Ligita Gaulytė, Ilona Pužienė.
Nuotraukos  rengėjų

Dienynas

Dirbę pedagogai

Mintys

"Tiesą sakant, tik nedaugelis gyvena šiandien. Dauguma rengiasi gyventi vėliau."
Dž. Sviftas

Orai