Susikaupę dalyviai
Susikaupę dalyviai

Kovo 22-ąją švenčiama Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas yra skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų. Vanduo yra pagrindinė žmogaus kūno sudedamoji dalis. Vanduo reguliuoja ir kontroliuoja visas organizmo funkcijas.  

Puikiai pasirodė šeštokai
Puikiai pasirodė šeštokai

2019 m.  vandens dienos tema „Nepalikime nė vieno be geriamojo vandens“. Nors Lietuvoje geriamojo vandens problemos nėra, pasaulyje kiekvienais metais daugėja žmonių, kuriems nuolat trūksta neužteršto gėlo vandens. Lietuva – viena iš nedaugelio Europos, o ir pasaulio šalių, kurių gyventojai geria tik požeminį vandenį. Palyginus Lietuvos geriamojo vandens kokybę su kitų Europos miestų geriamojo vandens kokybe, mūsų vanduo pavydėtinai geras.

Septintokų komanda
Septintokų komanda

Mūsų gimnazijos 5-7 klasių mokiniai šią dieną paminėjo dalyvaudami viktorinoje „Vanduo – gyvybės šaltinis“. Komandos šauniai prisistatė ir buvo pasipuošę temą atitinkančia atributika.  Viktorinos metu reikėjo atsakyti į dešimt pateiktų klausimų, spręsti „Vandens“ kryžiažodį – tiesa ši užduotis pasirodė neįveikiama, bei sudalyvauti rungtyje „Numalšink troškulį“.

Prizai dalyviams
Prizai dalyviams

Susumavus rezultatus I-ąją vietą, surinkę 45,5 balo, užėmė šeštos klasės „Vandenių“ komanda, antri, surinkę 36,5 balo, buvo septintokų „Aqua Liuks“ komanda, o garbingą trečią vietą, surinkę 28,5 balo, užėmė penktokų „Upeliukų“ komanda. Komandos gavo Padėkos raštus ir dovanėles.

Norisi tikėti, kad viktorina dalyvius ir sirgalius paskatins nors kartais pagalvoti, kaip kiekvienas galim prisidėti prie gėlo vandens išsaugojimo. Taip pat nepamirštų pasidžiaugti, kokia laimė turėti neužterštą geriamąjį vandenį.

Ligita Gaulytė, sveikatos priežiūros specialistė.
Nuotr. Dainoros Biliūnaitės

 

Dienynas

Dirbę pedagogai

Mintys

"Graži moteris patinka akims, gera – širdžiai; pirmoji yra papuošalas, antroji – lobis."
Napoleonas

Orai