Po paskaitos
Po paskaitos

Balandžio 7-oji – Pasaulinė sveikatos diena. Šiai dienai paminėti, balandžio 8 dieną, ugdymo skyriuje „Sartukas“ lankėsi sveikatos priežiūros specialistė Ligita Gaulytė. Ji ugdytiniams skaitė paskaitą apie sveiką mitybą.

Buvo aptarti sveikos mitybos piramidę sudarantys maisto produktai, pateikta informacija apie tai, kuriuos maisto produktus galima valgyti dažniau, o kurių – reikėtų atsisakyti. Buvo kalbama apie vaisių ir daržovių naudą organizmui. Po teorinės paskaitos ugdytiniai įgytas žinias įtvirtino atlikdami kolektyvinę užduotį. Mokiniams ši paskaita buvo ne tik įdomi, bet ir naudinga.

Vėliau vyko viktorina. Padedant pedagogėms, mokiniai aktyviai atsakinėjo į viktorinos klausimus. Džiugu, kad viktorinoje dalyvavę ugdytiniai turi žinių apie sveiką mitybą, asmens higieną, fizinį aktyvumą, žalingus įpročius, o atsakydami į klausimus dar kartą jas įtvirtino.

Dėkojame sveikatos priežiūros specialistei už įdomią ir naudingą paskaitą ir tikimės, kad tokių paskaitų turėsime ir daugiau.

Birutė Kundavičienė, socialinė pedagogė 

Artėja

Dienynas

Dirbę pedagogai

Mintys

"Tas, kuris turi didelių gabumų ir gyvena garbingai, bet nemoka savo gabumais pasinaudoti, iš tikro yra tartum kvailys, kuris nieko nedaro."
Vang Čungas

Orai