Po kelionės
Po kelionės

Fizinis aktyvumas yra neatsiejama kiekvienos dienos dalis, todėl spalio 28-31 dienomis ikimokyklinio ugdymo grupių vaikai dalyvavo Judėjimo savaitės akcijoje, kurios tikslas- skatinti vaikus kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, kuo daugiau judėti. Visą savaitę vyko įvairūs sportiniai užsiėmimai.

Judėjimo savaitės pradžią paskelbė visuomenės sveikatos specialistė Ligita Gaulytė, pakviesdama visus į netradicinę kelionę „autobusu“ aplink įstaigą. „Važiuodami autobusu“ vaikai sustodavo stotelėse pasimankštinti. „Medžio stotelėje“ darželinukai lingavo, „Pingvino stotelėje“ – bėgiojo kaip pingvinukai, „Zuikio stotelėje“- šokavo kaip zuikučiai, o „Gandro stotelėje“ – vaikščiojo kaip gandrai. Kelionės metu vaikams netrūko aktyvios sportinės veiklos, gražių šypsenų ir geros nuotaikos.

Visas likusias dienas darželinukai kartu su auklėtojomis darė mankštą, bėgo aplink ugdymo skyrių. Judėjo visi, net ir patys mažiausieji vaikučiai. Vaikus lydėjo puiki nuotaika ir teigiamos emocijos.

Dėkojame visuomenės sveikatos specialistei už bendradarbiavimą. Manoma, kad ši akcija paskatins vaikus daugiau judėti ir sportuoti.

Socialinė pedagogė Birutė Kundavičienė

Dienynas

Dirbę pedagogai

Mintys

"Meilė atsiranda tuomet, kai ne tik įstengi pakelti kančią, bet ir jos nevengi."
N. Gogolis

Orai