Vaišių stalas
Vaišių stalas

Lapkričio 8 d. minima Europos sveikos mitybos diena. Šiai dienai paminėti ugdymo skyriuje „Sartukas“ vyko renginys „Vaisių ir daržovių kraitė“. Renginiu siekta atkreipti ugdytinių dėmesį į tinkamą mitybą bei sveiką gyvenseną.

Skani košė
Skani košė

Siekiant supažindinti mokinius su sveika mityba ir skatinti sveikai maitintis, visuomenės sveikatos specialistė Ligita Gaulytė mokiniams pasakojo, kas yra sveikas maistas, pateikė patarimų, kaip sveikai maitintis, supažindino su sveikos mitybos principais ir taisyklėmis, pusryčių svarba, daržovių ir vaisių vartojimo nauda žmogaus organizmui. Ugdytiniai aktyviai dalyvavo sveikos mitybos pamokėlėje, atliko įdomias edukacines užduotis, piešė įvairias sodo bei daržo gėrybes, diskutavo, svarstė, kuriuos maisto produktus reikia vartot kasdien, o kuriuos retai. Vėliau buvo surengta mokinių piešinių paroda. Ugdytiniai vaišinosi sveikuolišku patiekalu – koše, pagaminta iš įvairių grūdinių produktų dribsnių su riešutais, džiovintais vaisiais ir uogomis.

Visi renginio dalyviai gavo dovanų po spalvinimo knygelė su daržovėmis ir vaisiais. Dėkojame visuomenės sveikatos specialistei už įdomią ir naudingą pamokėlę.

Birutė Kundavičienė,
socialinė pedagogė

Artėja

Šiuo metu įrašų nėra

Dienynas

Dirbę pedagogai

Mintys

"Kiekvienam gali pasitaikyti pasakyti kvailystę. Bėda, kai ji pasakoma apgalvotai."
M. de Montenis

Orai