O! Dešimtokų auklėtoja Eglė Kuzmienė

Kalendorinė žiema jau įsibėgėja, nors pro langą jos dar nematyti, bet tai – visai negadina nuotaikos, kadangi ją gerina gimnazijos dešimtokai. Jų fantazija ir sukūrė žiemos vaizdus. Šį kartą, gruodžio 13 dieną, penktadienį, gimnazijoje šurmuliavo Ledynmetis – tradiciniu renginiu tapusi kalėdinė mugė.

„Ledynmečio“ organizatoriai

Kiekvienais metais mugė atidaroma kūrybingai, tik šiais metais ne tik žiūrėjome atidarymo pasirodymą, bet galėjome jame dalyvauti. Šokių mokytojo Andriaus Meškausko kvietimu ir raginimu kiekvienas iš mokinių galėjo prisijungti ir šokio ritmu padėti paskelbti mugės pradžią. Toks mugės atidarymas nebuvo vienintelė naujovė, taip pat pasikeitė stalų, nukrautų gėrybėmis, vieta. Galėjome mėgautis erdve ir nesisprausti pro minią žmonių, nes mugė vyko dar visai neseniai renovuotoje sporto salėje.

Vos įžengus pro plačiai atvertas duris mus pasitiko besišypsantys dešimtokai, nosis palietė konditerijos kvapų mišinys, o akis patraukė galybė rankdarbių. Mezginiai, nėriniai, papuošalai, moliniai, keramikiniai darbeliai ir įvairiausi skanumynai. Galėtum pamanyti, kad visai ne gimnazijos mokinių mugė, o tikriausių profesionalų. Kad ir kaip būtų sunku nuspręsti, prie kurio stalo prieiti, visgi pirmiausia norisi prieiti prie tų stalų, kuriuos atskirai ruošė Ledynmečio tema kiekviena iš gimnazijos klasių. Papuošimų buvo galima pamatyti pačių įvairiausių: kartoniniai animacinio filmo veikėjai, snaigės, šviečiančios girliandos, kalėdiniai žaisliukai, sveikinimai ir net kepimui skirta folija. Kūrybingumui ribų nėra! O svarbiausia, kad už labiausiai patikusį stalą galima buvo net balsuoti, o už atiduotą balsą, gauti sausainį. Argi nesmagu? Deja, už savo klasės stalą balsuoti nebuvo leista. Na, gal taip ir teisinga.

Pražiopsojusiems, o gal tiesiog pamiršusiems apie šių metų mugę patarčiau nenusiminti, juk kitais metais sulauksime dar vienos, kurioje galėsite atskleisti savo gabumus, pasidalinti hobiais ir įdomiais rankdarbiais nudžiuginti kiekvieną pirkėją. Kitą kartą nesnausk, kad stalai dar smarkiau lūžtų nuo gėrybių gausos, o taip pat nepamiršk ką nors nusipirkti sau ar draugams Šv. Kalėdų proga.

Ramių ir jaukių Kalėdų ir gražių ateinančių metų!

Vismantė Sinkevičiūtė, IVg klasė

Šiuo metu įrašų nėra

"Prieš rodydamas mano dėmes, nusiplauk pirštą."
B. Franklinas