Mokytoja Gitana Šuminiene su ketvirtokais
Mokytoja Gitana Šuminiene su ketvirtokais

2020 metai paskelbti mokyklos bendruomenių metais. Pažymėti ši įvykį sausio 22 dieną mes, ketvirtokai, atėjome į biblioteką. Pristatysime Otfrydo Proislerio knygą „Herbė ir jo draugas Cvotelis“, kurią skaitėme poromis klasėje, garsiai namiškiams ir tyliai sau. Joje pavaizduotas Septynmylės girios nykštukų gyvenimas tiesiog įtraukė į įvykių verpetą. Skaitydami patyrėme daug nuotykių ir laukėme naujų.

Knygos aptarimui bibliotekininkė Rima Survilaitė mums paruošė jaukią aplinką. Tai nykštuko Herbes namelis. Jis laukia svečių. Aš su Austėja buvome nykštukais – turėjome dideles skrybėles. Cvoteliais pavirto bendraklasiai Orestas (jo uodega ilga su bumbuliuku gale), Ieva ir Vakarė pasipuošė gauruotais megztukais. Visi turėjome nupiešta piešinį, kurį pristatydami pasakojame apie labiausiai patikusią ištrauką. Dauguma vaikų piešė nykštukų namelį, du draugus – Herbę ir jo gauruotą draugą Cvotelį. Aš nupiešiau, kaip Cvotelis įstrigo kamine. Patys spalvingiausi ir gražiausi piešiniai buvo meno mokyklą lankančių vaikų: Dainiaus, Pijaus, Austėjos Medos, Monikos ir Manto. Austėja ir Dainius pristatė pagrindinius veikėjus. Visiems buvo linksma ir labai smagu.

Iš išbarstytų skiemenų dėliojame žodžius – išėjo BENDRUOMENĖ ir BENDRUOMENIŠKUMAS. Aptarė, ką jie reiškia, išsakėme savo nuomonę apie tai, kaip reikia bendrauti su žmonėmis, kodėl reikia viskuo dalintis, būti mandagiems...

Manau, jog visi suprato, kad knygos lavina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina geriausius troškimus ir sušildo visų širdis. Tad skaitykime.

Ugnė Jankauskaitė, 4 kl. mokinė

Artėja

Šiuo metu įrašų nėra

Dienynas

Dirbę pedagogai

Mintys

"Kad pasimokytum iš savo klaidų, pirmiausia reikia suvokti, kad jas darai."
Filo dėsnis

Orai