Ketvirtokai dėlioja pasaką-labirintą.

Tarptautinė vaikų knygos diena švenčiama balandžio 2 dieną. Ji pradėta švęsti 1967 metais. Kasmet vis kitos šalies IBBY (Tarptautinės vaikų ir jaunimo knygos tarybos) skyrius rūpinasi šiai progai skirtu plakatu ir atviru laišku pasaulio skaitytojams. Šių metų šventę remia egiptiečiai - plakatą ir kreipimąsi sukūrė dailininkas Hani D. El-Masri.

Jaunieji artistai.

Akimirka iš pasakos.

Ši diena buvo paminėta ir Dusetų Kazimiero Būgos bibliotekos vaikų skyriuje. Renginį „Ištiesk knygai ranką“ paruošė ir vedė Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos 3a ir 3b klasių mokiniai ir jų mokytojos J. Kondrašovienė ir G. Šuminienė. Šventė buvo skirta pradinukams. Šiai šventei jie ruošėsi iš anksto: skaitė pasakas, piešė jų iliustracijas.

Šventę pradėjo bibliotekininkė V. Steponavičienė. Ji papasakojo kodėl švenčiama ši diena. Trečiokai vaidino ištraukas iš pasakų, dainavo, o žiūrovams irgi neteko tinginiauti - patys mažiausi priešmokyklinės grupės ugdytiniai ir pirmokai turėjo atsakyti į pateiktus klausimus, atspėti pasakų veikėjus. Antrokams teko sunkesnės užduotys: įvardinti pasakų autorius ir išspręsti kryžiažodį. Ketvirtokai gavo užduotį sudėlioti pasaką-labirintą „Snieguolė ir septyni nykštukai“. Visi žiūrovai buvo labai aktyvūs. Už teisingus atsakymus jie buvo apdovanoti.

Šventės pabaigoje bibliotekininkė padėkojo šventės rengėjams ir dalyviams už aktyvų dalyvavimą, pasidžiaugė moksleivių žiniomis, gražiais piešiniais, pakvietė visus skaityti.

Gustė Pužaitė, Viltė Rimdeikaitė,
7b klasės mokinės

"Juo švaresnė ugnis, tuo mažiau dūmų, juo tyresnė žmogaus meilė, tuo mažiau"
J. H. Pestalocis