Parodos

Parodėlės pristatymo akimirka

Spalio 15 dieną ugdymo skyriuje „Sartukas“ pedagogės Birutė Razmanavičienė ir Vida Juškienė sukvietė mokinius ir mokytojus į Rudenėlio šventę. Pagrindinis šventės tikslas – plėsti žinias apie daržoves ir vaisius, pasikalbėti apie jų naudą žmogaus sveikatai, pasidžiaugti rudens gėrybėmis. Renginio metu mokiniai bandė įminti mįsles, žaidė žaidimus, prisiminė vaisių ir daržovių naudą. Diskusijų metu mokiniai dalinosi savo mėgstamų patiekalų receptais iš daržovių.

Didžiausią įspūdį šventės dalyviams padarė rudens parodėlė. Mokiniai kūrė darbelius ir kompozicijas iš rudens gėrybių.

Mokytojos Vida Juškienė, Birutė Razmanavičienė.
Nuotraukos autorė mokytoja Irma Janušauskienė

Arijaus „Linksmutis“

Ruduo jau įpusėjo. Saulė pasirodo vis rečiau. Sulaukiame ir šalnų, ir netgi sniego. Derlius jau seniai nuimtas, ir visos daržovės priglaustos rūsiuose.

Ieva pasakoja apie savo darbelį

Pradėjęs marginti medžių lapus, laukus ir pievas nuraizgęs voratinkliais, gatves ir mūsų kiemus prinešę krūvas lapų,ruduo į mūsų gimnaziją atnešė ir labai smagią parodą „Dėdės Derliaus dovanos.“

„Sartuko“ prekystalis

Pirmąjį sekmadienį, po Velykų, balandžio 23 d., Vilniaus mokytojų namų kiemelyje vyko kasmetinė Atvelykio šventė – mugė „Angelų vaikai – su meile Jums“. Į kurią išvyko ir ugdymo skyriaus „Sartukas“ ugdytiniai ir pedagogai.

"Kad pasimokytum iš savo klaidų, pirmiausia reikia suvokti, kad jas darai."
Filo dėsnis