Bendras parodos vaizdas.
Bendras parodos vaizdas.

Mūsų gimnazijos patalpose prieš metus įsikūrė Dusetų miestelio Kazimiero Būgos biblioteka. Džiaugiamės, kadangi dabar laisvą laiką mokiniai praleidžia skaitydami, naudodamiesi internetu, o kai kurie ten ilsisi nuo mokyklinio šurmulio.

Bibliotekoje jau ne pirmą kartą puikuojasi vis kita paroda. Dar visai neseniai technologijų ir dailės mokytoja Svetlana Raugienė visus nustebino įspūdinga kalėdine kompozicija, o pasirodžius pirmiesiems pavasarinės saulės spinduliams, jos  mokiniai surengė kitą parodą.

2010 m. olimpiados kūrybiniai darbai.
2010 m. olimpiados kūrybiniai darbai.

Mokiniai jau keletą metų puikiai pasirodo technologijų olimpiadose ir užima prizines vietas ne tik rajone, bet ir respublikoje. Kadangi olimpiadoms kurtus darbus pamato tik nedaugelis mokinių, todėl šįkart buvo sumanyta juos parodyti visiems, užsukusiems į biblioteką.

2007-2009 m. darbai.
2007-2009 m. darbai.

Priėjus arčiau ekspozicijos pajuntame skanų žolelių aromatą, sklindantį iš drobinių maišelių – tai arbata. Įkvėpus prisimename vasarą žydinčias pievas, dūzgiančias bites ir žalumą... Vitrinoje sudėti aplankalai „Sveikų pusryčių idėjos“, kurias ruošė Karinė, Ernesta, Adelė, vadovaujamos  mokytojos Svetlanos Raugienės. Ekspozicija, rodos, ne tik graži, bet ir skani: Adelės virta putino uogienė, Karinės receptu kepta duonelė kaip mat sužadina apetitą. Žinoma, visko sutalpinti nepavyko, tai tik dalelė darbų. Visa ekspozicija dvelkia tautiškumu. Čia pamatysime ir pernai metais baigusios gimnaziją abiturientės Aistės Vyšniauskaitės darbus. Lietuvių liaudies ornamentais ant drobės išsiuvinėtos pagalvėlės primena senovę, kuomet mūsų prosenelės ne tik audė, bet ir mezgė, nėrė dailiais raštais išrašydamos tai, kas dainon nesutilpo – savo mintis, jausmus, supančio pasaulio grožį. Lankytojų akį traukia ir Karinės dekupažo papuošalai. Kiekvienas vis kitoks, kerintis spalva, forma.  Žinoma, pasigrožėti yra kuo. Visus, kurie dar nematė parodos, kviečiame užsukti į biblioteką. Patys įsitikinsite, kokie kūrybingi mūsų mokiniai ir mokytoja, uždeganti juos.

Goda Vartui Amirjan, 8b klasė

Artėja

Šiuo metu įrašų nėra

Dienynas

Dirbę pedagogai

Mintys

"Kas save niekina, tas vis tiek gerbia save kaip niekintoją."
F. Nyčė

Orai