Antrokų darbelių tema – „Zuikiai pievoje“.

Su atbundančiu pavasariu, su grįžtančiais paukščiais artėja ir pati gražiausia pavasario šventė – Velykos. Į kiekvieno namus ateina švelnus saulės spindulys, pirmųjų pavasarinių gėlių kvapas, o su margučiais – stiprybė, meilė ir džiaugsmas.

„Ančiukas lizdelyje“. Autorė – ketvirtokė Lina Vilkauskaitė.

Gimnazijos skaitykloje atidaryta pradinių klasių mokinių Velykinių darbelių paroda. Čia galima pamatyti velykinių karpinių, įvairia technika išmargintų margučių, velykinių medelių, puoštų margučiais, įvairių darbelių iš popieriaus, margučiams dėklų.

Valerija (kairėje) ir Viktorija su savo kūriniais.

Čia antrokų pagamintoje pievelėje šoka velykiniai zuikiai, puikuojasi trečiokų padaryti velykiniai medeliai, išpuošti popieriniais margučiais. Visi kiti darbeliai pagaminti mokinių, lankančių neformaliojo švietimo grupę „Įdomieji darbeliai.“. Jiems vadovauja pradinių klasių mokytoja Gitana Šuminienė. Atliekant darbelius kruopštumu pasižymėjo šios mergaitės: Akvilė Girčytė, Goda Rusakevičiūtė, Viktorija Ardišauskaitė, Valerija Pėželytė, Goda-Judita Kazlaitė, Dovilė Morkūnaitė, Emilija Stankūnaitė, Adėlė Krikščionaitytė ir kt.

Ketvirtokės su savo auklėtoja Gitana Šuminiene.

Visą savaitę gimnazijos skaitykloje jautėsi šventinė nuotaika. Vaikai apžiūrinėjo parodą, ją aptarinėjo, o darbelių autoriai mielai  pristatinėjo savo kūrinėlius.

Po parodos darbeliai keliaus į vaikų namus ir papuoš velykinį stalą.

Linksmų Šv. Velykų

Birutė Laurinavičienė, skaityklos vedėja.

Numatytų renginių nėra.

"Taurus žmogus nesišvaisto pažadais, o daro daugiau negu žadėjo."
Konfucijus