Darbelių įvairovė

Kai dienos trumpėja, medžių lapai gelsta, vaisiai, daržovės baigia nokti, atkeliauja ruduo. Atkeliauja su pilna kraite įvairiausių gėrybių: uogų, vaisių, daržovių.

Vaikai apžiūri darbelius

Spalio 21 dieną mūsų gimnazijos skaitykloje vyko priešmokyklinės grupės bei pradinukų klasių mokinių darbelių, pagamintų iš įvairių rudens gėrybių, paroda „Atkeliavo dėdė Rudenėlis“.

Viktorina su skaityklos vedėja

Po viktorinos vaikučiai papasakojo, kaip jiems sekėsi pagaminti savo darbelius. Kai kuriems padėjo tėvelis, mamytė, dar kitiems – močiutė ar senelis, o kiti darbelius padarė su draugais ir nedidele mokytojos pagalba. Taip pat atsirado net keletas vaikučių, kurie padarė daugiau nei vieną darbelį. Tai antrokai Uršulė Krikščionaitytė, Goda Sokolovaitė ir Pijus Ruzgas. Na, o darbų ir spalvų įvairovė buvo didelė! Galėjome pamatyti linksmą, išsišiepusį banginį, pagamintą iš cukinijos. Tiesa, jo autorius ketvirtokas Tadas Namajūnas mums atskleidė, kad kol pavyko jį išpjaustyti kaip reikia, sunaudojo net penkias cukinijas! Ant stalų, lentynų gražiai rikiavosi daugybė žmogeliukų iš moliūgų, obuolių, kopūstų, morkų, burokėlių, bulvių, kaštonų ir kankorėžių. Čia lėtai skubėjo sraigių pulkelis, pupsėjo ežiukų šeimynėlė, rikiavosi grybų virtinė. Ypatingai visus sužavėjo didelis, įspūdingas ežys, pagamintas iš kankorėžių. Jo autorius – priešmokyklinės grupės vaikas Neidas Miškinis. Šį gražuolį jam pagaminti padėjo mamytė.

Vaikučiai savo darbelius galėjo parsinešti namo ir džiaugtis jais su šeima ilgai lauktų rudens atostogų metu.

Greta Stankevičiūtė ir Vismantė Sinkevičiūtė, 8 kl.
Nuotraukos autorės

Numatytų renginių nėra.

"Lankas įlūžta nuo per didelės įtampos, o dvasia – nuo silpnumo."
Publilijus Siras