„Sartuko“ prekystalis

Pirmąjį sekmadienį, po Velykų, balandžio 23 d., Vilniaus mokytojų namų kiemelyje vyko kasmetinė Atvelykio šventė – mugė „Angelų vaikai – su meile Jums“. Į kurią išvyko ir ugdymo skyriaus „Sartukas“ ugdytiniai ir pedagogai.

Renginio plakatas

Tradiciškai per Atvelykį daugiausiai dėmesio skiriama vaikams. Šią dieną vėl galima dažyti kiaušinius, margučius ridenti gali tik vaikai, todėl dažniausiai Atvelykis dar vadinamas vaikų Velykėlėmis – mažųjų švente. Ypatingas šios šventės akcentas jau daugelį metų Vilniaus mokytojų namų kiemelyje vykdomame renginyje – Lietuvos specialiųjų ugdymo įstaigų paroda-mugė, kurioje savo sukurtais darbeliais prekiauja šių įstaigų auklėtiniai.

Mūsų ugdytiniai mugėje

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet atėjusiems į šventę, pramogų buvo gausu. Atvelykio šventės nuotaiką kūrė ir kartu šėlo tautinių ir gatvės šokių kolektyvai. Scenoje muzikinę programą pristatė studijos „Nonetas“ dainininkai: Baibos Skurstenės-Serdiukės dainavimo studijos mokiniai, dainininkė Andžela. Įvairiais muzikiniais ritmais pavasarį drebino perkusijos studijos „Afrikos būgnai“ bei grupės „Black Biceps“ atlikėjai.

Šventėje kaip visuomet buvo daug gyvo veiksmo: magijos  iliuzionistas Mantas Wizard, cirko triukais stebino Viačeslavas Mickevičius, o dosnusis Miroslavas vaišino cukraus vata. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras pristatė naminių ir egzotinių gyvūnėlių parodą, VšĮ „Dogspotas“ su savo žaviaisiais mopsiukais surengė smagias kūrybines dirbtuvėles vaikams, kiemą puošė tikrieji „Mini Cooper“ automobiliai.

Džiaugiamės smagiai praleidę laiką, sulaukę dėmesio  ir nuoširdžiai dėkojame rengėjams už suteiktą progą dalyvauti mugėje.

Mokytojos Birutė Razmanavičienė, Vida Juškienė
ir mokytojo padėjėja Danutė Šakalienė

Numatytų renginių nėra.

'Padaryti kažką teisingai užima mažiau laiko, nei paaiškinti, kodėl padarėte blogai."
Ly dėsnis