Sportas

Startas

Spalio 10 d. Zarasų ežero saloje vyko rudens kroso varžybos. Šiose varžybose dalyvavo  ir Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos moksleiviai. Dalyviai buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes.

Mes dalyvavome 6 amžiaus  grupėse.

Po paskutinio rato

Ir šiais mokslo metais mūsų gimnazija, paskatinta mūsų medikės Ligitos Gaulytės, prisijungė prie respublikinės akcijos „Apibėk mokyklą“, kurioje dalyvauja 300 šalies ugdymo įstaigų. Akcijos tikslas – skatinti mokinių fizinį aktyvumą, ugdyti įprotį kuo daugiau laiko praleisti lauke aktyviai judant.

Treniruotė

Šiemet mūsų gimnazija dalyvauja projekte „Sveikatiada“. Kiekvieną mėnesį gauname įvairių pasiūlymų, idėjų, o mums tereikia jas įgyvendinti.

Dalyviai – 3 ir 4 klasės

Pavasaris – puikus metas daugiau pajudėti ir pamankštinti sustingusius kaulus. O fizinis aktyvumas – nauda sveikatai ir smagi pramoga. Ypač smagu sportuoti būryje gerų draugų.

"Žmonės nepasimoko iš istorijos pamokų – ir tai svarbiausia istorijos pamoka."
O. Hakslis