Sportas

Po paskutinio rato

Ir šiais mokslo metais mūsų gimnazija, paskatinta mūsų medikės Ligitos Gaulytės, prisijungė prie respublikinės akcijos „Apibėk mokyklą“, kurioje dalyvauja 300 šalies ugdymo įstaigų. Akcijos tikslas – skatinti mokinių fizinį aktyvumą, ugdyti įprotį kuo daugiau laiko praleisti lauke aktyviai judant.

Treniruotė

Šiemet mūsų gimnazija dalyvauja projekte „Sveikatiada“. Kiekvieną mėnesį gauname įvairių pasiūlymų, idėjų, o mums tereikia jas įgyvendinti.

Dalyviai – 3 ir 4 klasės

Pavasaris – puikus metas daugiau pajudėti ir pamankštinti sustingusius kaulus. O fizinis aktyvumas – nauda sveikatai ir smagi pramoga. Ypač smagu sportuoti būryje gerų draugų.

Sportuoti smagu

Kad sportas – sveikata, visi žinome seniai. Tik aktyviai sportuoti kažkodėl norime ne visi. Mokiniai didelę dienos dalį praleidžia mokyklos suole arba namie prie kompiuterio. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos kūno kultūros mokytojas Vidas Čekas primindamas, kad aktyvus judėjimas didina pasitikėjimą savo jėgomis, mažina psichinį nuovargį bei gerina fizinę sveikatą, paskutinę dieną prieš rudens atostogas gimnazijoje suorganizavo Sveikatingumo dieną.

"Nėra žmonių be ydų. Iš mūsų tas tėra geriausias, kuris turi jų mažiausiai."
Horacijus