Sportas

Treniruotė

Šiemet mūsų gimnazija dalyvauja projekte „Sveikatiada“. Kiekvieną mėnesį gauname įvairių pasiūlymų, idėjų, o mums tereikia jas įgyvendinti.

Dalyviai – 3 ir 4 klasės

Pavasaris – puikus metas daugiau pajudėti ir pamankštinti sustingusius kaulus. O fizinis aktyvumas – nauda sveikatai ir smagi pramoga. Ypač smagu sportuoti būryje gerų draugų.

Sportuoti smagu

Kad sportas – sveikata, visi žinome seniai. Tik aktyviai sportuoti kažkodėl norime ne visi. Mokiniai didelę dienos dalį praleidžia mokyklos suole arba namie prie kompiuterio. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos kūno kultūros mokytojas Vidas Čekas primindamas, kad aktyvus judėjimas didina pasitikėjimą savo jėgomis, mažina psichinį nuovargį bei gerina fizinę sveikatą, paskutinę dieną prieš rudens atostogas gimnazijoje suorganizavo Sveikatingumo dieną.

"Kad pasimokytum iš savo klaidų, pirmiausia reikia suvokti, kad jas darai."
Filo dėsnis