Sportas

Dusetiškiai ir antazaviškiai

Balandžio 28 dieną Rokiškio profesinio mokymo centre Kavoliškės vyko Atvirų durų dienų bei tinklinio varžybos. Atvirų durų dienų metu svečiai supažindinti su Centro veikla, mokymosi programomis, galimybe mokytis pameistrystės forma, Erasmus+ stažuotėmis. Lankytojai sužinojo, kaip teisingai pasirinkti būsimą profesiją ir kokios profesijos yra perspektyviausios. Svečiai turėjo galimybę apžiūrėti centre įrengtas praktinio mokymo bazes ir išbandyti įvairias profesijas: suvirintojo, apdailininko, virėjo, transporto priemonių remontininko, šaltkalvio, vizažisto, siuvėjo, socialinio darbuotojo padėjėjo, apskaitininko ir slaugytojo padėjėjo.

Žaidžia vaikinų komanda

Balandžio 12 dieną  mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo draugiškose tinklinio varžybose, kurios vyko Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje. Rungtynėse dalyvavo merginų ir vaikinų komandos. Vieno kėlinio žaidimas vyko iki 25 taškų.

6-8 klasių mokiniai džiaugiasi kamuoliais

Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija įgyvendina LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamą projektą. Prie jo prisidėjo ir Zarasų rajono savivaldybė, skyrusi 664,5 eurų. Projektui įgyvendinti skirta 6645,00 eurų , iš jų – 5980,50 eurų Sporto rėmimo fondo.

Startas

Spalio 10 d. Zarasų ežero saloje vyko rudens kroso varžybos. Šiose varžybose dalyvavo  ir Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos moksleiviai. Dalyviai buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes.

Mes dalyvavome 6 amžiaus  grupėse.

"Tinginiai visada rengiasi ką nors nuveikti."
L. de Vovenargas