Asta Tidikienė moko elgtis su ginklu.

Šių metų balandžio 27 dieną mūsų gimnazijos jaunieji šauliai galėjo išbandyti jėgas šaudydami iš pneumatinio šautuvo į taikinį. Šią galimybę mums suteikė Utenos 9-osios rinktinės vadė Asta Tidikienė. Ji atsivežė šautuvus ir suorganizavo šaudymo pratybas. Dalyvavo ne tik jaunieji šauliai, bet ir visi panorėję paimti šautuvą į rankas.

Bandome taiklumą.

Išklausę instruktažą apie elgesį su šaunamuoju ginklu, dalyviai rikiavosi į dvi eilutes. Vienoje – jaunieji šauliai, gavę 3 bandomuosius ir 10 įskaitinių šūvių., o kitoje – visi kiti ( galbūt būsimieji šauliai), gavę 5 šūvius.
Merginos ir vaikinai džiaugėsi: kai kurie pirmą kartą į rankas paėmė ginklą ir išbandė akies ir rankos taiklumą.

Utenos 9-osios rinktinės vadė Asta Tidikienė neslėpė simpatijų Dusetų kuopai ir tikino, kad ji dalyvaus visur, kur tik mes ją pakviesime.

Džiaugiamės ir labai laukiame mokinių, norinčių papildyti Dusetų jaunųjų šaulių gretas.

Dominyka Raguotytė,
Igb klasės mokinė,
Dusetų kuopos jaunųjų šaulių vadė.

"Meilė atsiranda tuomet, kai ne tik įstengi pakelti kančią, bet ir jos nevengi."
N. Gogolis