Atkakli kova tinklinio aikštelėje
Atkakli kova tinklinio aikštelėje
Sportas – puikus laisvalaikio praleidimo būdas. Vieni sportuodami siekia gerai praleisti laiką, kiti stengiasi visiškai atsipalaiduoti, pailsėti, treti sportuoja norėdami tobulinti savo kūno formas. Mūsų gimnazijoje, kaip ir anksčiau, populiariausios sporto šakos – krepšinis bei tinklinis.

Kovo 7-ąją Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Zarasų rajono krepšinio varžybos. Į Zarasus vyko ir mūsų gimnazistai Eimantas Čypas, Lukas Palivanas, Justas Vilkauskas, Augustinas Šukys, Virginijus Savickas, Rustamas Vasiljevas. Po įtemptos kovos Zarasų krepšininkai užėmė pirmąją vietą, Antazavės krepšinio komanda liko antri, o mūsų gimnazijos krepšininkai užėmė trečiąją vietą. Tačiau kovo mėnesio paskutinėmis dienomis Zarasų „Ąžuolo” gimnazijos sporto salėje vyko moksleivių krepšinio turnyras, skirtas Martyno Gecevičiaus, žaidžiančio Pirėjo „Olimpiakos” (Graikija) komandoje, taurei laimėti. Varžybose tarp penkių komandų (Ignalinos rajono, Utenos Dauniškio, Visagino „Atgimimo,“ Zarasų „Ąžuolo“) dalyvavo ir mūsų vaikinų komanda. Pirmąją dieną buvo atrenkamos keturios geriausiai žaidusios komandos, tarp jų ir mūsų krepšininkai. Antrąją krepšinio turnyro dieną – finalinis etapas. Pusfinalyje mūsų krepšininkai įveikė Utenos Dauniškio gimnazijos sportininkus. Lemiamoje kovoje dėl taurės susitiko mūsų sportininkai bei Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos komanda. Įtemptą dvikovą laimėjo mūsų gimnazijai atstovavę sportininkai. Pirmąją vietą bei Martyno Gecevičiaus taurę iškovojo dusetiškiai krepšininkai! Sveikiname juos!

Tinklinio komanda po apdovanojimų
Tinklinio komanda po apdovanojimų
Eimantas Semionovas, Vytis Kuzma, Vytenis Girčys, Karolis Gražys bei Nerijus Petkūnas jau prieš savaitę žinojo, ką veiks balandžio 12-ąją. FSA „VIVAT chemija“ organizavo vienos dienos aklojo tinklinio turnyrą, kuris vyko Kaune RIO arenoje. Tikriausiai ne vienam kyla klausimas, kodėl aklojo? Komandos turėjo rungtis aikštelėje, kurioje tinklas buvo uždengtas juoda plėvele, o dalyviai nematė, kas vyko kitoje aikštelės pusėje. Vieninteliai dusetiškiai nusprendė vykti daugiau nei 150 kilometrų ir nuskinti pergalę Kaune. Nugalėtojai tikino, kad laimėti nebuvo sunku. Taip pat kiekvienas komandos narys buvo apdovanotas diplomu, marškinėliais, pakabukais, maisto papildais, taip pat gavo kelionę į dažasvydį bei apsilankymą soliariume.

Mūsų gimnazijoje ypač populiarėja svorių kilnojimas. Šio sporto mėgėjai – Darius Milaknis, Eitvydas Vanagas, Darius Gimbickas, Augustinas Šukys balandžio 19 dieną važiavo į Zarasų sporto centrą, kuriame vyko giros rovimas ir jos stūmimas. Nors garbingą pirmąją vietą užėmė Antazavės sportininkai, mūsų gimnazijos komanda liko antra. Tai – puikus rezultatas!

Nors iki mokslo metų pabaigos liko ne tiek ir daug, tačiau tikimės, kad mūsų sportininkai dar iškovos daug taurių, medalių bei skins tik aukščiausias vietas. Linkime jiems ištvermės, ryžto bei pasitikėjimo savimi!

Viltė Rimdeikaitė, IIIgb kl.

Artėja

Dienynas

Dirbę pedagogai

Mintys

"Meilė atsiranda tuomet, kai ne tik įstengi pakelti kančią, bet ir jos nevengi."
N. Gogolis

Orai