Dalyviai – 3 ir 4 klasės
Dalyviai – 3 ir 4 klasės

Pavasaris – puikus metas daugiau pajudėti ir pamankštinti sustingusius kaulus. O fizinis aktyvumas – nauda sveikatai ir smagi pramoga. Ypač smagu sportuoti būryje gerų draugų.

Estafetė „Gyvatėlė“
Estafetė „Gyvatėlė“

Kovo 9 dieną gimnazijos sporto salėje klegėjo vaikiškas juokas, liejosi emocijos. Į renginį „Sportuojame linksmai“ pakvietėme priešmokyklinės grupės vaikus, pradinių klasių mokinius ir gimnazijos pirminės sveikatos priežiūros specialistę Ligitą Gaulytę. Ji nuolat ateina į klases ir kalba su vaikais apie fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną ir taip skatina juos daugiau judėti, sveikai maitintis. Todėl ir renginio pradžioje visiems dalyviams palinkėjo sėkmės, geros nuotaikos ir linksmai pasportuoti, kad augtų sveiki ir stiprūs.

Šuoliais su maišu estafetė
Šuoliais su maišu estafetė

Sportinę veiklą pradėjome apšilimu – mankšta. O po mankštos vyko įdomiosios estafetės. Mokiniai buvo suskirstyti į tris mišrias komandas. Estafečių metu dalyviai stengėsi tiksliai atlikti užduotis, aplenkti vieni kitus ir taip savo komandai pelnyti kuo daugiau taškų. Komandoms teko lenktyniauti ir žinomose, ir nė karto neišbandytose rungtyse. Vaikai bėgo po vieną, poromis ir visa komanda „gyvatėle“, lindo pro lankus, šoko per šokdynę, sodino „bulves“ – kamuoliukus, džiaustė skalbinius, mėtė į taikinį, šokavo maišuose.

Viso renginio metu ir dalyvius ir juos palaikančius žiūrovus lydėjo puiki nuotaika, azartas. Komandinės varžybos vaikams suteikė daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, ugdė jų ištvermę, skatino veikti drauge.

Pralaimėjusių nebuvo. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis. Atsisveikindamos nesakėme „Viso gero!“, sakėme – „Iki greito susitikimo!“.

Ilona Pužienė ir Lena Budzilienė,
renginio organizatorės, pradinių klasių mokytojos.
Nuotraukos Jolantos Kondrašovienės.

 

Artėja

Dienynas

Dirbę pedagogai

Mintys

"Vairuotojas – pati pavojingiausia automobilio dalis."
?