Treniruotė

Šiemet mūsų gimnazija dalyvauja projekte „Sveikatiada“. Kiekvieną mėnesį gauname įvairių pasiūlymų, idėjų, o mums tereikia jas įgyvendinti.

Sausio mėnesį mūsų klasė dalyvavo konkurse „Mano klasės aktyvi pertrauka“, kurio tikslas skatinti mokinius aktyviai judėti pertraukų metu, parodyti, kad sportuoti galima linksmai ir įdomiai.

Pasiruošę treniruotei

Šiais metais konkurse „Mano klasės aktyvi pertrauka“ dalyvavo 13 mokyklų iš visos Lietuvos. Visi mokyklų atsiųsti filmukai buvo talpinami Facebook puslapyje, kuriame buvo galima balsuoti už labiausiai patikusią klasės aktyvią pertrauką. Tačiau konkurso nugalėtojai buvo renkami ne tik atsižvelgiant į Facebook puslapyje surinktų „patiktukų“ skaičių, tačiau buvo atsižvelgiama ir į komisijos vertinimus. Susumavus visus balsus buvo išrinkti trys šių metų konkurso „Mano aktyvi klasės pertrauka“ nugalėtojai, tarpe jų ir mūsų klasė.

Didžiausias nuopelnas mūsų mergaičių Akvilės, Miglės, Agnės ir Etilės, kurios pradinukams vedė sportinę mankštą. Skambant muzikai visi smagiai mankštinosi, o gimnazistai Paulius Lukošiūnas ir Donatas Gimbickas nufilmavo bei sumontavo smagų filmuką.

Laimėję prizinę vietą buvome pakviesti apsilankyti naujame, moderniame ir erdviame „Sil“ sporto centre.

Išaušus kovo 23 dienos rytui, linksmai nusiteikę, švytinčiais veidais susėdome į autobusą ir pajudėjome Kauno link. Po trijų valandų kelionės pasiekėme tikslą.

Sportuoti smagu

„Sil“ sporto centre mus maloniai pasitiko, kiekvienas gavome spinteles ir persirengę buvome pakviesti intensyviai pasportuoti su žavia trenere. Pasitelkus mažo svorio apkrovas (svarelius), teko atlikti pratimus, kurių metu reikėjo pritūpti, lenktis, spausti ir kelti. Buvo nelengva taip aktyviai mankštintis, kadangi tai mums buvo pirmas kartas. Padėkoję už įdomią ir intensyvią treniruotę, mes išvykome į pramogų ir laisvalaikio centrą „Mega“. Papramogavę nužingsniavome į „Cinamon“ kino teatrą žiūrėti filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“. Filmas buvo įdomus, nes skatino patriotizmo jausmą ir vertė susimąstyti, kokia kaina mes esme laisvi ir kokia svarbi kiekvienam žmogui jo tėvynė.

Dėkojame padėjusioms suorganizuoti šią kelionę mokytojoms Danguolei Šileikienei ir Vandai Normantienei bei tikimės daugiau tokių smagių ekskursijų.

Karolina Mačiulskaitė, 8 kl.

"Dvidešimties metų žmogų valdo norai, trisdešimties – protas, keturiasdešimt – išmintis."
B. Franklinas